Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 5

QUOTE(AusraR @ 2008 10 23, 22:28)
nu bet Nojaus tai oranzinis kakutis visada.....


Tada sakyk, kad darytų kaprologinį tyrimą...
Atsakyti
QUOTE(Juna08 @ 2008 10 23, 22:33)
Tada sakyk, kad darytų kaprologinį tyrimą...

na reiks, o tai kas cia per netvarka smile.gif
Atsakyti
na as nei profe nei ka, bet mano nuomone juk kiekvienas vaikas yra atskira individualybe. visi mes esame skirtingi. kad jie yra dvynukai tai dar nereiskia kad tip top turi viskas vienodai buti. gal ir medziagu apykaita skiriasi, ir pasisavina MP skirtingai. del kakucio tai aisku reikia pasitarti, bet del svorio kad skirtingai tai manau nera ko panikuoti. juk bendras svoris visai ciki.
vieni musu draugai irgi turi maza mergyte, jaunesne savaite uz maniski. tai pastoviai mes juos lyginame tarpusavyje. musiskis per pirma men priaugo 980g, o ta mergyte 90g (praktiskai nieko) su savo gydytoja pakalbejom - pasigyrem koks musu gerietis vaikas, kiek svorio priaugo smile.gif o ji sako vaikai labai skirtingai auga. sako pasivys per kitus menesius. taip kad Ausryt, atsipalaiduok. Imk baliona 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cooliuke @ 2008 10 23, 23:54)
taip kad Ausryt, atsipalaiduok. Imk baliona  4u.gif  biggrin.gif

aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cooliuke @ 2008 10 23, 22:54)
na as nei profe nei ka, bet mano nuomone juk kiekvienas vaikas yra atskira individualybe. visi mes esame skirtingi. kad jie yra dvynukai tai dar nereiskia kad tip top turi viskas vienodai buti. gal ir medziagu apykaita skiriasi, ir pasisavina MP skirtingai. del kakucio tai aisku reikia pasitarti, bet del svorio kad skirtingai tai manau nera ko panikuoti. juk bendras svoris visai ciki.
vieni musu draugai irgi turi maza mergyte, jaunesne savaite uz maniski. tai pastoviai mes juos lyginame tarpusavyje. musiskis per pirma men priaugo 980g, o ta mergyte 90g (praktiskai nieko) su savo gydytoja pakalbejom - pasigyrem koks musu gerietis vaikas, kiek svorio priaugo smile.gif o ji sako vaikai labai skirtingai auga. sako pasivys per kitus menesius. taip kad Ausryt, atsipalaiduok. Imk baliona  4u.gif  biggrin.gif



Sutinku, tikra tiesa, kad pasiveja per kitus menesius.

mano drauge pagimde 2 sav anksciau uz mane. Jos sunus-4200, mano dama 3300. Pirmom savaitem vaikai tikrai labai skyresi, manoji tokia visai coliuke buvo. O va dabar, persiritus i antra pusmeti, tai labai panasaus dydzio vaikai. Drauges sunus iskart rubuiliukas buvo. Maniske gime visai kudute, o dabar jau riebaliuku pasiauginus, slaunytes tokios su raukslelemis lotuliukas.gif Kaip as juokaudavau, kad pirmais menesiais pedkelnes per ilgi geros, o per ploti net neaptemptos. Dabar per ilgi gali buti didokos, o per slaunytes jau toookios aptemptos, kad net trikotazas isreteja biggrin.gif
Atsakyti
na tas mano vaikis tirkai neatrodo perkudes smile.gif jis visada toks rubuilis buvo ir dabar atrodo didesnis uz Noju vizualiai smile.gif na ziuresim, bandysiu dazniau maitint..bet kad jis nesipraso to maisto...pvz siandien nei karto pats nepasiprase...o pridedu prie kruties tai valgo tada doh.gif dabar va susiruosiau pasportint ji ir issimaudyt akrtu didelej vonioj, tai vaikinas nuo 18 val uzmigo ir miega iki siol....na paziuresim multika su teveliu ir vel badysiu valgyt jei pats nesiteiks atsikelt smile.gif sianakt tai irgi zadinau 4 ryto, miegojo nuo 21....kodel jis valgyt nenori...nors siaip linksmas, daug juda viskas lyg ok, bet valgyt nesipraso......uoj tie vaikai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 10 25, 22:00)
na tas mano vaikis tirkai neatrodo perkudes smile.gif jis visada toks rubuilis buvo ir dabar atrodo didesnis uz Noju vizualiai smile.gif na ziuresim, bandysiu dazniau maitint..bet kad jis nesipraso to maisto...pvz siandien nei karto pats nepasiprase...o pridedu prie kruties tai valgo tada  doh.gif dabar va susiruosiau pasportint ji ir issimaudyt akrtu didelej vonioj, tai vaikinas nuo 18 val uzmigo ir miega iki siol....na paziuresim multika su teveliu ir vel badysiu valgyt jei pats nesiteiks atsikelt smile.gif sianakt tai irgi zadinau 4 ryto, miegojo nuo 21....kodel jis valgyt nenori...nors siaip linksmas, daug juda viskas lyg ok, bet valgyt nesipraso......uoj tie vaikai smile.gif


Iš to, ką parašei, tai visai neatrodo, kad vaikiukas neprivalgytų, tik pačiai neramu dėl to svorio rolleyes.gif Man panašiai, tiesą sakant. Va, paskutiniu metu maniškis žiauriai aktyvus pasidarė, dar ir į baseiną vaikštom, ir mankštinamės, ir pats gi migruoja po kambarį, tai labai daug energijos išnaudoja. Jaučiu, šį mėnesį bus tikrai nedaug priaugęs, nors ir linksmas, ir siusioja, ir tikrai perkūdęs neatrodo. Todėl reikia primaitinti pradėti ax.gif Žiūrėk, jau ir Tau nedaug iki 6-ių liko, tuoj pradėsit valgyti košes ir tikrai susireguliuos tas svoris.
Atsakyti
QUOTE(Juna08 @ 2008 10 26, 12:50)
Iš to, ką parašei, tai visai neatrodo, kad vaikiukas neprivalgytų, tik pačiai neramu dėl to svorio  rolleyes.gif  Man panašiai, tiesą sakant. Va, paskutiniu metu maniškis žiauriai aktyvus pasidarė, dar ir į baseiną vaikštom, ir mankštinamės, ir pats gi migruoja po kambarį, tai labai daug energijos išnaudoja. Jaučiu, šį mėnesį bus tikrai nedaug priaugęs, nors ir linksmas, ir siusioja, ir tikrai perkūdęs neatrodo. Todėl reikia primaitinti pradėti  ax.gif Žiūrėk, jau ir Tau nedaug iki 6-ių liko, tuoj pradėsit valgyti košes ir tikrai susireguliuos tas svoris.

tai ir man neatrodo kad jis nedavalges. Na, ziuresim, treciadieni pas daktaryte eisim, kraujuka priduosim, bus matyt ar viskas tvarkoj.
Atsakyti
Sveikos,
Is karto atsiprasau jei uzduosiu klausima apie kuri jau sneketa ax.gif blush2.gif
Mano dukryte tingi traukti pienuka-pavalgo 5 min o tada pradeda zaisti-patraukia,spjauna,vel patraukia. Daviau kita krūti -valgo kol pradeda pinukas sunkiau trauktisi r vel zaidimai prasideda doh.gif Sianakt kelesi valgyti kas 2 val nes zmoniskai nepavalgo doh.gif Gal kas gali ptarti ka daryti tokiu atveju nes siaip badaujantis vaikas neatrodo, pienuko yra bet kad ji zaidzia doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eglytelyte: 28 spalio 2008 - 19:25
QUOTE(eglytelyte @ 2008 10 28, 20:24)
Sveikos,
Is karto atsiprasau jei uzduosiu klausima apie kuri jau sneketa  ax.gif  blush2.gif
Mano dukryte tingi traukti pienuka-pavalgo 5 min o tada pradeda zaisti-patraukia,spjauna,vel patraukia.  Daviau kita krūti -valgo kol pradeda pinukas sunkiau trauktisi r vel zaidimai prasideda  doh.gif Sianakt kelesi valgyti kas 2 val nes zmoniskai nepavalgo  doh.gif Gal kas gali ptarti ka daryti tokiu atveju nes siaip badaujantis vaikas neatrodo, pienuko yra bet kad ji zaidzia  doh.gif

nezinau, maniskiai tai zaidzia kai valgyt nelabai nori. Tiesa naktim tai nezaidzia smile.gif
na as tai neiko nedariau iki siol, leisdavau. Bet dabar kai Nojui isdygo dantys - nebeleidziu, nes jis per tuos savo zaidimus buna kad gan skaudziai patraukia doh.gif tai jei matau kad zaidzia, nebeduodu, palaukiu kol labiau isalks smile.gif
Papildyta:
ai, dar buna kad diena juos domina labai viskas kas aplink vyksta, tai tenka nusinest i miegamaji, pasiguldyt ir tada ramiau pavalgo nes nieks aplink nevaiksto, ner i ka spoksot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eglytelyte @ 2008 10 28, 20:24)
Sveikos,
Is karto atsiprasau jei uzduosiu klausima apie kuri jau sneketa  ax.gif  blush2.gif
Mano dukryte tingi traukti pienuka-pavalgo 5 min o tada pradeda zaisti-patraukia,spjauna,vel patraukia.  Daviau kita krūti -valgo kol pradeda pinukas sunkiau trauktisi r vel zaidimai prasideda  doh.gif Sianakt kelesi valgyti kas 2 val nes zmoniskai nepavalgo  doh.gif Gal kas gali ptarti ka daryti tokiu atveju nes siaip badaujantis vaikas neatrodo, pienuko yra bet kad ji zaidzia  doh.gif


Maniškiam periodiškai irgi taip nutinka, jau nebesigilinu, kodėl jis taip pradeda elgtis. Gal skauda pilvuką, gal ką nors kitą, gal tiesiog valgyti nenori, o gal labai aplinka dirgina. Bet greitai praeia.
Jei čia toks trumpalaikis "tingėjimas", tuomet tai praeis, nes turbūt mažiukė jau yra išmokus efektyviai žįsti, todėl galima galvoti, kad taip daro tikrai ne todėl, kad nežinotų, kaip "teisingai" maitintis, taigi ir pavalgo tiek, kiek jai reikia 4u.gif
Atsakyti
Vakar biškutį susinervinau verysad.gif : buvau gavus iš vyro dovanų masažą salone tai sugalvojau pasilepinti ir pagaliau nueiti. Kadangi jis truko su viskuo 1,5 val. plius dar nuvažiavimas, parvažiavimas, tai nusprendžiau nerizikuoti ir per kelis kartus nusitraukiau pienelio ir užšaldžiau tam, kad palikti išvažiuojant. Tai ką jūs sau galvojat, pamaitinau, ji užmigo ir išvažiavau, o atšildyto pieno palikau apie 85 ml (tiek per du kartus nutraukiau). Tai kai grįžau, po 3,5 val. vyras mažę maitino ir ji vos vos suvalgė tuos 85 ml, galvojau gal ir liko tokia pusiau alkana, tai po poros val. daviau porą šaukštelių banano (jau pradėjau po truputį duoti), tada po valandos sugalvojau pažiūrėti kiek mišinuko suvalgys. Tai spėkit - 20 ml. Dar po kurio laiko pradėjo zirzalioti tai daviau krūtį, truputuką patraukė ir užmigo. Paskui galiausiai jau prieš miegą vėl sugalvojau patikrinti ar ji nebūna alkana po to kai iš manęs pavalgo ir po valgio dar mišinuko daviau, tai per prievartą 40 ml suvalgė. Man tai čia kažkoks siaubas jei ji tokiais kiekias (po 80 ml) valgo, tai tada nieko stebėtina, kad jai tas svoris tik po 300 - 400 gr per mėn. užauga, juk per parą susidaro tik kokie 700 - 800 ml (80 arba 90 ml X 8 kartai per parą). Jau reik turbūt nebelaukt ir duoti bulvių tyrės (nes šiaip nuo daug ko beria) g.gif
P.S. Kažkur skaičiau, kad kūdikis per 4-6 mėn. turi padvigubinti savo gimimo svorį, tai mums turėtų būti 8,300 kg g.gif , bet kai kitą savaitę eisim pas gydytoją, tai džiaugsiuos jei bus virš 7 kg, nes paskutinį kartą buvo 6,840 kg (5 mėn), o jau juk bus pusė metų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -ciute-: 29 spalio 2008 - 10:14