Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 5

QUOTE(alfa159 @ 2008 10 22, 15:35)
Del pimpaliuku reikalu  biggrin.gif - netempkit su paraudimais. Paraudimus vaikui skaudena. Paklauskit gydytojo. Gali buti, kad uzdegimukas prasidejo. Tada reikia kalio permanganato voneliu ar net stipresnio daikto- fucidino tepaliuko. Jei kartosis dazniau- reikes urologo konsultacijos ir atitinkamu priemoniu.


kaip suprantu cia akmeniukas i mano darza smile.gif na kai pradejom naudoti daktarin tai dingo ir tos baltos demes burnyteje ir tie paraudimai ant pimpuko. dar kaip tik chirurge apziurejo seklides tai del pimpuko nieko nesake. o gal kai nesakai tai ji irgi nieko nesako g.gif g.gif na kita savaite eisim pas savo gyd. jei bus kokiu paraudimu butinai pakalbesiu. aciu
Atsakyti
Cia ne akmenukai, jokiu budu- tik draugiskas patarimas. Mane sese-gydytoja savu laiku prigasdino apie tokius paraudimus. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(alfa159 @ 2008 10 22, 18:02)
Cia ne akmenukai, jokiu budu- tik draugiskas patarimas. Mane sese-gydytoja savu laiku prigasdino apie tokius paraudimus.  doh.gif

as ne rimtai apie tuos akmenukus smile.gif 4u.gif
Atsakyti
na merginos pakomentuokit. Mano Arijus priaugo tik 370 gr per si menesi....Nojus 700...kaip cia taip gali but...daktare nieko nesake, liepe tik kraujo tyrima pasidaryt kad isitikit ar viskas ok. Valgo lyg ir vienodai abu...na tiesa Arijus nakti ismiega 5-6 val, o Nojus po 3....
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 10 23, 16:40)
na merginos pakomentuokit. Mano Arijus priaugo tik 370 gr per si menesi....Nojus 700...kaip cia taip gali but...daktare nieko nesake, liepe tik kraujo tyrima pasidaryt kad isitikit ar viskas ok. Valgo lyg ir vienodai abu...na tiesa Arijus nakti ismiega 5-6 val, o Nojus po 3....


O gali būti taip, kaip Arijus tiesiog daugiau juda? g.gif O kuris yra didesnis?
Pasidarykit tyrimą, jei niekas nepaaiškės, tai vadinasi, taip turi būti ir bus sunku rasti paaiškinimą ax.gif (Jei tai nesikartos ir jei yra visi kiti pavalgymo požymiai, tai galima galvoti, kad viskas gerai g.gif ).
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 10 23, 16:40)
na merginos pakomentuokit. Mano Arijus priaugo tik 370 gr per si menesi....Nojus 700...kaip cia taip gali but...daktare nieko nesake, liepe tik kraujo tyrima pasidaryt kad isitikit ar viskas ok. Valgo lyg ir vienodai abu...na tiesa Arijus nakti ismiega 5-6 val, o Nojus po 3....

o gali parašyt, kokio svorio gimė, kiek priaugo kiekvieną mėn, kiek sveria dabar.
Ir kaip dažnai maitini, kiek kartų sisioja, kakoja.

Šiaip sakyčiau, kad nieko baisaus nėra, 5mėn jau ir turi priaugt nebe kilogramą.

Bet aš asmeniškai neleisčiau jam miegot - manau, kad tas praleidžiamas naktinis maitinimas ir davė tokį rezultatą.

Jei nori, kad priaugtų daugiau - žadink ir duok naktinio riebesnio pienelio 'ant žandų svorio' mirksiukas.gif
Atsakyti
AusraR,
manyčiau, priaugo normaliai smile.gif Juk vėlesniais mėnesiais augimas sulėtėja, be to, vaikai labai skirtingi būna. Aš neturiu dvynukų, bet mano pačios dukrų augimas gana skirtingas, nors abi maitintos MP (iki 6 mėnesių išimtinai tik MP, vėliau - MP su primaitinimu). Pvz. vyresnioji (kuriai dabar jau 8 metai) maitinama MP buvo tikra rubuilė, priaugdavo po 1kg kas mėnesį, pagal augimo kreives buvo net virš aukščiausios ribos "išlipusi".

Tuo tarpu mažoji jau nuo antro-trečio mėnesio pradėjo "atsilikinėti" nuo sesės rekordų ir svoris visada buvo kukliai apie viduriuką. Apie 5 mėnesį mažosios svoris irgi buvo "visai" sustojęs (nuo 4 iki 5 mėnesio priaugo tik 300g), aš irgi ėmiau nerimauti, nors objektyviai žiūrint nebuvo ko: pagal PSO augimo kreives ėjom šiek tiek aukščiau viduriuko. Tiesiog ankstesnius mėnesius buvom priaugę daugiau nei norma, o 5 mėnesį - mažiau, bendroje sumoje viskas išsilygino. Bet man grynai emociškai matyt norėjosi matyti rubuilį kūdikiuką (kaip pirmoji dukra) smile.gif Ėmiau mažąją naktį dažniau maitinti, t.y. tik išgirdusi menkiausią knirztelėjimą, šast jai krūtį ir prašom valgyti smile.gif Nors nežinau, ar tai ką nors pakeitė, bet per kitą mėnesį priaugom 800g... Svėrinėjausi kasdien, kažko stresavau, nors mūsų gydytoja gana rami, nieko nesakė.

Ir iki šiol mažosios svoris auga nors ir nuosekliai, bet labai jau po truputį. Dabar jai sueina 9 mėn., tai mėnesio prieaugis iš viso tik apie 200-300g. Mane nuolat apima tos mintys, kad per mažai priauga, bet manau, kad objektyviai žiūrint, tikrai nereikia nuogąstauti.

Juolab, kad pasidarysit kraujo tyrimą, tada matysit. Jeigu viskas ok, manau reikia nusiraminti ir neimti į galvą. smile.gif Sėkmės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(J.E. Aistė&Julijonas @ 2008 10 23, 20:00)
o gali parašyt, kokio svorio gimė, kiek priaugo kiekvieną mėn, kiek sveria dabar.
Ir kaip dažnai maitini, kiek kartų sisioja, kakoja.

Šiaip sakyčiau, kad nieko baisaus nėra, 5mėn jau ir turi priaugt nebe kilogramą.

Bet aš asmeniškai neleisčiau jam miegot - manau, kad tas praleidžiamas naktinis maitinimas ir davė tokį rezultatą.

Jei nori, kad priaugtų daugiau - žadink ir duok naktinio riebesnio pienelio 'ant žandų svorio'  mirksiukas.gif

rasau:
Arijus:gime 3240, is ligonines 3050, 1 men svoris:4150, 2 men: 5100, 3 men: 6000, 4 men: 6800, 5 men. 7170
nezinau kiek jsi ten sisioja, bet tuos 6 kartus tai tikrai sisioja, po nakties toooks sunkus pampersas buna, na ir diena gi sisioja bent kelis kartus. Man tik gal neramu kad jis kakoja zaliai ir daznai 4-5 kartus per diena.... bet jis visada taip...na gal anksciau budavo kokie 2-3 kartai.
del judejimo tai jis maziau judedavo iki siol buvo toks pasyvesnins letesnis. Dabar darem 10 masaziuku su mankstelem, tai zekliai daugiau spurdet pradejo ir siaip toks guvesnis pasidare smile.gif
Palyginimui Nojus: gme 2730, is ligon - 2600, 1 men: 3490, 2 men: 4530, 3 men:5700
4 men: 6550, 5 men: 7240.
kakoja viena karta per dvi tris dienas lotuliukas.gif

Papildyta:
beje, nakti jis valgo, bet taip mazdaug - uzmiega 8-9 vakaro, tada keliasi kokia 2-3, na praleidzia ta 12 valandos maitinimasi....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AusraR: 23 spalio 2008 - 20:47
QUOTE(AusraR @ 2008 10 23, 21:45)
rasau:
Arijus:gime 3240, is ligonines 3050, 1 men svoris:4150, 2 men: 5100, 3 men: 6000, 4 men: 6800, 5 men. 7170


Man atrodo, kad labai gražiai priauginėjate to svorio. Tikrai negali gi leliukas kas mėnesį po kilogramą priaugti 4u.gif Ir abu broliukai labai gražiai pagal svorį atitinka normas (5 mėn. 6,5-7,8 kg). Žiūrėkit, ką tyrimas parodys, bet dabar turbūt nėra ko nerimauti, jei linksmas, guvus, judrus ir dar sysioja taip, kaip reikia smile.gif
Atsakyti
na guvus tai jis tai, ypac po tu masaziuku smile.gif man tik sakau del to zalio kakulio neramu....bet as galvoju vistiek pasikviesiu kita gydytoja i namus privaciai, jau man senai neramu tai reik vienakart imt ir pasikonsultuot smile.gif be to jis ir miegot pradejo po max pusvalandi diena..anksciau tirkai geriau miegojo....
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 10 23, 22:05)
na guvus tai jis tai, ypac po tu masaziuku smile.gif  man tik sakau del to zalio kakulio neramu....bet as galvoju vistiek pasikviesiu kita gydytoja i namus privaciai, jau man senai neramu tai reik vienakart imt ir pasikonsultuot smile.gif be to jis ir miegot pradejo po max pusvalandi diena..anksciau tirkai geriau miegojo....


Jei neramu, tegu padaro kaprologinį tyrimą, nes ką čia bespėliosi. Bet spalva labai priklauso ir nuo to, ką pati valgai.
O dėl miegojimo, tai labai liūdna tam tikra prasme, bet jie vis mažiau ir mažiau dienomis ima miegoti, kuo didesni auga smile.gif Iš kitos pusės, gi kiekvienas leliukas skirtingas ir miega skirtingai. Žodžiu, man atrodo, kad pagrindinis kriterijus - jo savijauta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Juna08 @ 2008 10 23, 22:10)
Jei neramu, tegu padaro kaprologinį tyrimą, nes ką čia bespėliosi. Bet spalva labai priklauso ir nuo to, ką pati valgai.


nu bet Nojaus tai oranzinis kakutis visada.....
Atsakyti