Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 5

QUOTE(cooliuke @ 2008 10 19, 11:41)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
o tu cia klausima uzdavei... gal jau patirties turejei?  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

nu buvo pas mus cia pora mergu uzsuke, bet neparaudo pimpaliukai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 10 19, 10:58)
nu buvo pas mus cia pora mergu uzsuke, bet neparaudo pimpaliukai  lotuliukas.gif


o pas mus nebuvo mergu, o paraude. tai isvada tokia - reikia mano maziui mergos lotuliukas.gif lotuliukas.gif ir pienliges kaip nebuta??
uj tersiam eteri blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sssssss @ 2008 10 19, 00:18)
Šiandien biški pavyko patept mažiui burnytę su tuo Daktarin, nelabai nori jis smile.gif O tas tepaliukas speneliams, gal žinai koks?


tuo pačiu ir sau tepk. vaikiukui kaip nurodyta anotacijoj, o sau prieš ir po maitinimo spenelius patepk.
Atsakyti
Sveikos mirksiukas.gif

O man iskilo toks klausimas: as su mazuliu labai megstam gulima padeti, maitinant krutimi. Iki kada galima taip gulsciai maitinti, ar tai neturi reiksmes ir galima taip maitinti tiek, kiek maitinsiu? g.gif
Nes man tai tikrai nebutu patogu valgyti, gulint - uzspringciau ax.gif
O kaip yra su tokiais maziukais?
Atsakyti
QUOTE(ritukasx @ 2008 10 19, 18:04)
Sveikos  mirksiukas.gif

O man iskilo toks klausimas: as su mazuliu labai megstam gulima padeti, maitinant krutimi. Iki kada galima taip gulsciai maitinti, ar tai neturi reiksmes ir galima taip maitinti tiek, kiek maitinsiu?  g.gif
Nes man tai tikrai nebutu patogu valgyti, gulint - uzspringciau ax.gif
O kaip yra su tokiais maziukais?


Neturi reikšmės, gali maitinti taip tiek ilgai, kiek nori, jei pačiai taip patogiau. Svarbu, kad teisingai viską darytum - leliukas neturi gulėti ant pagalvės, jo nugara ir galvytė turi sudaryti tiesią liniją, o pilvelis atsuktas į Tavo pilvą. Gi jis šoniuku atsisukęs, o ne ant nugaros guli, tikrai neužsprings 4u.gif
Be to, kai matini kitomis pozomis, juk mažutis lygiai taip pat guli (pvz., sėdint), tik Tu keiti pozas.
Atsakyti
QUOTE(Juna08 @ 2008 10 19, 21:17)
Neturi reikšmės, gali maitinti taip tiek ilgai, kiek nori, jei pačiai taip patogiau. Svarbu, kad teisingai viską darytum - leliukas neturi gulėti ant pagalvės, jo nugara ir galvytė turi sudaryti tiesią liniją, o pilvelis atsuktas į Tavo pilvą. Gi jis šoniuku atsisukęs, o ne ant nugaros guli, tikrai neužsprings  4u.gif 



Na, mes taip ir darom, todel problemu kol kas neturejom ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ritukasx @ 2008 10 20, 08:52)
Na, mes taip ir darom, todel problemu kol kas neturejom  ax.gif


Tuomet tikrai neverta jaudintis 4u.gif
Atsakyti
Sveikos. Klausimuks smile.gif Savo maze matinu MP, bet is buteliuko del speneliu. Paskutinem dienom pradejau vis maziau ir maziau nusitraukinet (nusitraukineju pientraukiu). Siandien nebesugebejau nusitraukt net ant porcijos - siuo metu suvalgom 80 ml MP. Vyras nulekes nupirko misinuku. Man aisku stresas, tragedija ir t.t. Labai nenoriu maitint misinukais. Ar yra sansu, kad pienukas dar sugris ir ka daryt, kad jis sugriztu greiciau? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(waterly @ 2008 10 21, 21:04)
Sveikos. Klausimuks smile.gif Savo maze matinu MP, bet is buteliuko del speneliu. Paskutinem dienom pradejau vis maziau ir maziau nusitraukinet (nusitraukineju pientraukiu). Siandien nebesugebejau nusitraukt net ant porcijos - siuo metu suvalgom 80 ml MP. Vyras nulekes nupirko misinuku. Man aisku stresas, tragedija ir t.t. Labai nenoriu maitint misinukais. Ar yra sansu, kad pienukas dar sugris ir ka daryt, kad jis sugriztu greiciau?  blush2.gif


Gal gali parašyti plačiau, kodėl dėl spenelių negali maitinti tiesiai iš krūties?
O tam, kad išmaitintum MP, reikia kuo dažniau duoti krūtį, o ne buteliuką. Pagrindinė MP gamybos taisyklė - kuo daugiau duodi krūtį, tuo daugiau gaminasi pieno (su sąlyga, kad viskas daroma taisyklingai ir taip dažnai, kiek prašo vaikiukas).
Žinoma, yra nemažai atvejų, kai mamos savo pienu ilgai išmatina leliukus jį nusitraukinėdamos. Tačiau joks pientraukis neištrauks taip gerai, kaip vaikiukas. Jūs dar visai mažiukai, matau, taigi nėra net susireguliavęs maitinimosi režimas.
Atsakyti
QUOTE(Juna08 @ 2008 10 21, 22:14)
Gal gali parašyti plačiau, kodėl dėl spenelių negali maitinti tiesiai iš krūties?
O tam, kad išmaitintum MP, reikia kuo dažniau duoti krūtį, o ne buteliuką. Pagrindinė MP gamybos taisyklė - kuo daugiau duodi krūtį, tuo daugiau gaminasi pieno (su sąlyga, kad viskas daroma taisyklingai ir taip dažnai, kiek prašo vaikiukas).
Žinoma, yra nemažai atvejų, kai mamos savo pienu ilgai išmatina leliukus jį nusitraukinėdamos. Tačiau joks pientraukis neištrauks taip gerai, kaip vaikiukas. Jūs dar visai mažiukai, matau, taigi nėra net susireguliavęs maitinimosi režimas.


bedos su speneliais ir su lelyte. Speneliu praktiskai ner, o lelyte nepajegia istraukt ten esancio pienuko. Vietoj to tik grauzia galiukus ir nervuojasi. Rode man kaip taisyklingai duot, bet net sesutes KMUK nuleido rankas del mano speneliu.. Bandziau su antspeniais, bet dar blogiau - per antspenius dar didesnes jegos reik traukt. Uzburtas ratas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(waterly @ 2008 10 22, 09:57)
bedos su speneliais ir su lelyte. Speneliu praktiskai ner, o lelyte nepajegia istraukt ten esancio pienuko. Vietoj to tik grauzia galiukus ir nervuojasi. Rode man kaip taisyklingai duot, bet net sesutes KMUK nuleido rankas del mano speneliu.. Bandziau su antspeniais, bet dar blogiau - per antspenius dar didesnes jegos reik traukt. Uzburtas ratas  doh.gif


Tuomet išmokti taisyklingai žindyti jums bus sunkiau, bet vis tiek įmanoma, reikės daugiau užsispyrimo ir kantrybės. Yra speciali spenelių "taisymo" technika, gali pasiskaityti štai čia
Atsakyti
QUOTE(Night @ 2008 10 17, 13:05)
Nu va, laba diena.. Išlindo pirmas dantukas. Ką dabar daryt? naktį maitinu 2-3-4-5 kartus, kaip kada. Suges dantas???


Neturetu. Is patirties- vyresnius vaikus maitinau ir naktim neskaiciuodama kartu (o ypac su pirmaja ju budavo oioioi blink.gif ), tai nieko dantukams nenutiko. Vaiku dantukai sveikuteliai (dukrai 11, sunui 6)- pas gydytoja lankomes reguliariai, pora kartu i metus, kad uzsidetume silantus ir isklausytume pagyras, kokie sveiki ir priziureti dantukai lotuliukas.gif.Todel maitinu mazyle naktim ir nesijaudinu. Kai bus dantukai, tai kad ir diena pavalysiu pra karteliu su mizeriniu sepeteliu ir vandenuku- daugiau nieko.

QUOTE(ritukasx @ 2008 10 19, 18:04)
Sveikos  mirksiukas.gif

O man iskilo toks klausimas: as su mazuliu labai megstam gulima padeti, maitinant krutimi. Iki kada galima taip gulsciai maitinti, ar tai neturi reiksmes ir galima taip maitinti tiek, kiek maitinsiu?  g.gif
Nes man tai tikrai nebutu patogu valgyti, gulint - uzspringciau ax.gif
O kaip yra su tokiais maziukais?


Man irgi taip patogu. Taip dazniausiai ir maitinu. Jei abiems gerai, tai ir gerai.

Del pimpaliuku reikalu biggrin.gif - netempkit su paraudimais. Paraudimus vaikui skaudena. Paklauskit gydytojo. Gali buti, kad uzdegimukas prasidejo. Tada reikia kalio permanganato voneliu ar net stipresnio daikto- fucidino tepaliuko. Jei kartosis dazniau- reikes urologo konsultacijos ir atitinkamu priemoniu.
Atsakyti