Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 5

QUOTE(Ode @ 2008 10 16, 21:08)
Tai yra grybelis (candida albicans), kurį šiaip jau turim kiekvienas iš mūsų, tačiau susidarius tam tikroms sąlygoms (organizmo disbalansas: liga, nėštumas, antibiotikai ar kt) jo priauga ir taip atsiranda pienligė, makšties, kojų grybelis ir kt. Jis dauginasi drėgnoje, tamsioje aplinkoje, tad speneliai ir burna yra puiki terpė.
Reikia gydytis abiems: ir tau, ir vaikui, kad vienu metu išgytumėte ir daugiau nepersidavinėtų.
Lietuvoje gydoma, kaip Juna rašė, Daktarin žele. Tarptautinis pavadinimas: Miconazole. ...



Sveikutės,
na vat, visai atsitiktinai čia paskaičiau ir kažkaip dabar galvoju, kad gal ir man ta pienligė... unsure.gif Būčiau neskaičius, gal ir nežinočiau net smile.gif
Bet va kažkaip paskaičiau, kad būna ir mamai, raudoni speneliai ir pan.
Šiaip iš mažiaus tai nepasakyčiau, kad jam pienligė, na ta prasme šiaip nebūčiau pastebėjus, bet va mano speneliai jau kelios dienos tokie raudoni ir aplink juos iš viršaus raudona, maitinant kiek skauda, na toks jausmas, kaip "nugraužti speneliai" būna. Man taip pačioj pradžioj, kai tik pradėjau maitint pirmomis dienomis panašiai toks jausmas buvo, kai labai intensyviai pradėjo valgyt mažius, tai galvojau, gal ir dabar kaip nors "nugraužė", gal dantukai tuoj dygs, nes vis zulina į viską dantukus, tai galvoju gal dėl to ar pan. Tai vis dėjau "Multimam" kompresus, bet kažkaip nieko. Na o vat dabar kaip tik paskaičiau čia ir kažkaip galvoju, kad gal gali būti pienlingė... Bandžiau mažiui burnytę žiūrėt, tai sunkoka ką matyt, nenori žiotis, na gal kiek liežuviukas apneštas balsvai, bet kad labai nepasakyčiau. Žodžiu, pagrinde mano speneliai paraudę. Paskambinau gyd., na ji neapžiūrėjus aišku negali pasakyt, bet pagal mano pasakojimą sako gal pabandyt tą Daktarin, blogiau nebus. Nusipirkau tą Daktarin, bet kažkaip ten rašo, kad jį reik valgyt, tai aš nesuprantu, man jį reik valgyt?? Aš kažkaip galvojau, kad jį ant spenelių tepti reikia.
Nu žodžiu, nusistačiau čia sau ligą smile.gif
Kaip jūs galvojat, ar čia galėtų būt dar kas nors, ne pienligė? Ir kaip su tuo Daktarin? Kur man jį dėti? smile.gif

Būsiu labai dėkinga 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sssssss: 17 spalio 2008 - 22:44
QUOTE(Gyvate @ 2008 10 14, 23:18)
nusprendziau todel kad kai vaikas kruti tempdavo. pastebejau kad taip yra dienos metu zinda zinda o nieko nenuryja tada is tu nerviuku tempia kruti pati pabandziau paspausti ir paziureti ar pienukas teka ogi ne laso, nors vakarais jo atsiranda manau net per akis taciau po nakties bunu tiesiog visa issunkta nes vaikas net miegodamas nenustoja zysti tai kartais taip ir miega su papuku, tik papuka issimu ir pradeda zyzauti, manau tai yra todel kad jam jau nuo 3,5 men 2 dantukai dygsta.
taciau misinuku maitinau nes vaiko gaila juk jis valgyt nori o is abieju krutu ne laso, siaip vaiko verkiancio nesu dorai girdejusi o  kai pieno truksta o valgyt nori tai tiesiog karas namuose tokie sauksmai kad namai atrodo sugrius
aciu dievui kad tik neverkia....

As jau senai nebemaitinu.Mes jau dideles smile.gif ,bet patirties turiu,tai gal galesiu padeti 4u.gif 3-4men keiciasi vaikuciu preikis valgymui.Jie juk auga ir nori vis daugiau.Tad ir reiketu kuo daugiau duot zyst kruti.Taip tikrai prades gamintis daugiau pienelio mirksiukas.gif.Tiktai reikia islikti ramiom ir dziaugtis siuo stebuklu wub.gif (maitinimu krutimi).Paiilgstu tokio bendravimo su dukryte...Kantrybes maitinanciom mamytem ir viskas bus o.k 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(sssssss @ 2008 10 17, 23:41)

Kaip jūs galvojat, ar čia galėtų būt dar kas nors, ne pienligė? Ir kaip su tuo Daktarin? Kur man jį dėti? smile.gif

Būsiu labai dėkinga  4u.gif  4u.gif

Mamytes pieneli valgantiems vaikuciams daznai buna pienlige.Ji pasireiskia beltomis apnasomis ant liezuvelio,kartais ant gomuriuko.As savo mazajai valydavau su ramuneliu nuoviru.Ant pirsto apsisukdavau merles,pamirkydavai i nuovira ir pavalydavau.Na o jei nepadeda yra vaistinese tepaliuku.Juos galite isitepti speneli ir duot vaikuciui zyst.Na o jei patys speneliai labai jautrus pasitepti galima "Bepanten"tepaliuku.Man tai budavo geriausias vaistas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sssssss @ 2008 10 17, 22:41)
Nusipirkau tą Daktarin, bet kažkaip ten rašo, kad jį reik valgyt, tai aš nesuprantu, man jį reik valgyt?? Aš kažkaip galvojau, kad jį ant spenelių tepti reikia.
Nu žodžiu, nusistačiau čia sau ligą smile.gif
Kaip jūs galvojat, ar čia galėtų būt dar kas nors, ne pienligė? Ir kaip su tuo Daktarin? Kur man jį dėti? smile.gif

Būsiu labai dėkinga  4u.gif  4u.gif


na as tam reikale patirties neturiu, bet skaiciau SM pienliges skyrelyje, kad mergaites vaikuciams uztepdavo to Daktarin ant soskes ir duodavo maziui. Na kiek skaiciau informacini lapeli tai ta vaista turi duoti savo mazyliui, nes juo gydoma burnyte smile.gif Spenelius turi tepti vel su kazkokiu spec. tepaliuku smile.gif
Na turbut taip, jei ka mane pataisykit.

as dabar zaidziuosi su sodos vandeniu, nes pas gydytoja isitrinsiu geriausiu atveju tik antradieni sad.gif
Atsakyti
sakykit ar aglima gerti metu arbata,valgyti metinius ciulpinukus? kai pamate kad geriu metu arbata aiskinti man pradejo senesne karta kad dings pienas doh.gif tai del viso pikto ir nebegeriau.bet siandien suskaudo gerkle,suciulpiau mynthono saldainiuka ir vel atsiminiau tas "pasakas" as kazkaip nenoriu tiket. schmoll.gif

nuraminkit mane ax.gif
Papildyta:
beje,del pienliges,as irgi valau sodos tirpalu,o reikia ir spenelius gydyti? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(laimiene @ 2008 10 18, 12:39)
sakykit ar aglima gerti metu arbata,valgyti metinius ciulpinukus? kai pamate kad geriu metu arbata aiskinti man pradejo senesne karta kad dings pienas doh.gif tai del viso pikto ir nebegeriau.bet siandien suskaudo gerkle,suciulpiau mynthono saldainiuka ir vel atsiminiau tas "pasakas" as kazkaip nenoriu tiket. schmoll.gif

nuraminkit mane  ax.gif
Papildyta:
beje,del pienliges,as irgi valau sodos tirpalu,o reikia ir spenelius gydyti? blink.gif

as man atrodo temelej apie tai kaip padaryti kad sumazetu peino skaiciau patarima kad reik metu arbatos gert, tai matyt yra tiesos...o del tu metiniu saldainiu tai manau ten metu ne su ziburiu nerasi, tik kvapas, tai gal ir nekenkia, et cia jau tik mano loginis ismastymas toks, kitos mamytes gal geriau pasakytu.
Atsakyti
Pg dabartines rekomendacijas pienliges soda gydyti nereiketu. Tam skirtas Daktarin gel- ji rasite visose vaistinese.
Atsakyti
Dėl mėtų arbatos tai tiesa, ji mažina laktaciją.
Atsakyti
Nemaišykit pienligės ir apnašų. Pieno apnašos nėra liga. Ir jos būna tik ant liežuviuko. Nieko su jomis daryti nereikia. Tuo tarpu pienligė yra grybelis, kurį reikia gydyti. Tokiu atveju jokios sodos ar ramunėlės nepadės.
Atsakyti
Ačiū visoms už atsakymus 4u.gif 4u.gif
Šiandien pavyko labiau apžiūrėt mažiaus burnytę, tai žandukų vidinėj pusėj mačiau tokią kaip juostelę balsvą ir lūpytės tokios paburkę ir balsvos iš vidaus... Tai visgi turbūt pienligė bus... unsure.gif

QUOTE(jolituze @ 2008 10 18, 10:20)
Mamytes pieneli valgantiems vaikuciams daznai buna pienlige.Ji pasireiskia beltomis apnasomis ant liezuvelio,kartais ant gomuriuko.As savo mazajai valydavau su ramuneliu nuoviru.Ant pirsto apsisukdavau merles,pamirkydavai i nuovira ir pavalydavau.Na o jei nepadeda yra vaistinese tepaliuku.Juos galite isitepti speneli ir duot vaikuciui zyst.Na o jei patys speneliai labai jautrus pasitepti galima "Bepanten"tepaliuku.Man tai budavo geriausias vaistas mirksiukas.gif


O gal žinot, koks tiksliai tas tepaliukas speneliams?

QUOTE(cooliuke @ 2008 10 18, 11:03)
na as tam reikale patirties neturiu, bet skaiciau SM pienliges skyrelyje, kad mergaites vaikuciams uztepdavo to Daktarin ant soskes ir duodavo maziui. Na kiek skaiciau informacini lapeli tai ta vaista turi duoti savo mazyliui, nes juo gydoma burnyte smile.gif Spenelius turi tepti vel su kazkokiu spec. tepaliuku smile.gif
Na turbut taip, jei ka mane pataisykit.

as dabar zaidziuosi su sodos vandeniu, nes pas gydytoja isitrinsiu geriausiu atveju tik antradieni sad.gif


Šiandien biški pavyko patept mažiui burnytę su tuo Daktarin, nelabai nori jis smile.gif O tas tepaliukas speneliams, gal žinai koks?

QUOTE(Ode @ 2008 10 18, 12:55)
Nemaišykit pienligės ir apnašų. Pieno apnašos nėra liga. Ir jos būna tik ant liežuviuko. Nieko su jomis daryti nereikia. Tuo tarpu pienligė yra grybelis, kurį reikia gydyti. Tokiu atveju jokios sodos ar ramunėlės nepadės.


Na, kaip sakiau, šiandien daugiau mačiau ant žandukų, tai gal visgi pienlingė... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rence25 @ 2008 10 18, 12:17)
Pg dabartines rekomendacijas pienliges soda gydyti nereiketu. Tam skirtas  Daktarin gel- ji rasite visose vaistinese.



QUOTE(Ode @ 2008 10 18, 12:55)
Nemaišykit pienligės ir apnašų. Pieno apnašos nėra liga. Ir jos būna tik ant liežuviuko. Nieko su jomis daryti nereikia. Tuo tarpu pienligė yra grybelis, kurį reikia gydyti. Tokiu atveju jokios sodos ar ramunėlės nepadės.


tai kaip suprantu su ta soda nevargti ir vaiko nekankinti, nes raukosi ir vos ne ziaugcioja sad.gif

mano maziukui ant liezuviuko nieko nera, ant zanduku ir ant dantenu kai kur tos baltos kaip pusleles. vat ir pimpuko galiukas paraudes ir seklides salia pimpuko. na manau kad tikrai neissigalvoju kad tai pienlige.
is po jusu komentaru - daktarin jau turesiu siandien. susiorganizavau ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(cooliuke @ 2008 10 19, 11:16)
pimpuko galiukas paraudes ir seklides salia pimpuko[/color].

tai gal pas mergas jau kur buvo nulekes? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 10 19, 10:22)
tai gal pas mergas jau kur buvo nulekes? smile.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif
o tu cia klausima uzdavei... gal jau patirties turejei? lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti