Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 5

QUOTE(Aderaa @ 2008 10 10, 10:49)
Žinai aš irgi žavėjaus tokiais burbuliukais vaikučiais, kurie maitinami mišinukais truputuką gražiai nutunka, deja maitinant mamos pieneliu niekada taip nebuna, nebent aš nežinau, nes ten taip viskas subalansuota ko tik reikia vaikeliui.

Tikrai, kad nežinai, yra labai daug leliukų, maitinamų tik MP labai storuliukų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aderaa @ 2008 10 10, 09:49)
Žinai aš irgi žavėjaus tokiais burbuliukais vaikučiais, kurie maitinami mišinukais truputuką gražiai nutunka, deja maitinant mamos pieneliu niekada taip nebuna, nebent aš nežinau, nes ten taip viskas subalansuota ko tik reikia vaikeliui.
Manau jei tavo vaikelis nesijaučia alkanas yra linksmas ir žvalus, tai viskas gerai.

būna būna biggrin.gif būtumėt mačiusios mano rubuiliuką, kol vien tik MP valgė, pati žiūriu filmuotą medžiagą ir negaliu patikėt, kad čia mano vaikas, tikrai storas buvo, dabar jau nulakstė biggrin.gif
Atsakyti
AušraR,
nu pavargai tu. Elementariai pavargai.
bet šitas praeis. (kažkad)a

Oi, aš irgi pavargau - nugi laikaus, bet mano mazgė niekaip nesutinka miegot be lašelinės burnoj. Ar dieną, ar naktį - užmigdau, paguldau į lovytę ir max po 20-25 min kveeeeeeeeeee doh.gif doh.gif (o būna, akd nespėju ir paguldyt - jau sėdi toks aptinęs, apsimiegojęs grybukas ir byyyzgia).
Na, aš žmogus kantrus ir šiaip- bet ištisinis miegojimas su kūdikiu glėby arba ant pilvo, tai jau kerta per nervus, kaip frusty.gif:

Užvakar bandėm eksperimentą - naktį tėtis kėlėsi, tai blink.gif reikėjo girdėt koks skandala spakilo - užsiklykė iki trūkčiojimų. O tik mane pamatė tamsoje - tik palsnot rankytėm ir džiaugsmo pradėjo, visa net nušvito, ašaros baigės, įsikabino, įsikando - ir smigo per sekundę wub.gif
Na, jaučiu neikad ir niekam daugiau nebebūsiu taaip reikalinga, tai labai meila ir malonu.... wub.gif
Nu, bet nors 1 vienintelė vienučiukė naktis išmiegota man patogioj pozoj ir nepertraukiamai, įkrautų/įkvėptų mane dar keliems metams .....
cool.gif
Atsakyti
QUOTE(J.E. Aistė&Julijonas @ 2008 10 10, 21:35)
Nu, bet nors 1 vienintelė vienučiukė naktis išmiegota man patogioj pozoj ir nepertraukiamai, įkrautų/įkvėptų mane dar keliems metams .....
cool.gif

O nenori viburkolio pabandyt??
Man gydytoja patarė jį duot kai noriu pati išsimiegot.
Atsakyti
jooo..pasirodo buna ir blogiau....jo, as pavargus, tas miegas toks vis pertraukiamas savo daro....siandien da rta aukle susilauze ranka tai atrodo gi neiko ypatingo nedariau ir vyras nuo 15 val jau grizo namo, bet taip pavargau kad uzejo migrenos priepolis...siaip taip galva susibintavau, bet tai pykina dabar.....ech..na, ebt svarbu kad radau aukle jau nuo pirmadienio smile.gif ale vistiek pikta kai paskaitau kaip kitu vaikai prisisiurbe misinio knarkia per visa nakti, nu kodle tokia neteisybe schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Night @ 2008 10 10, 21:43)
O nenori viburkolio pabandyt??
Man gydytoja patarė jį duot kai noriu pati išsimiegot.

aha, as bandziau pora kartu, nei siknoj nei uodegoj tam mano vaikui tas viburcolis. Na pirma kart tai issikakijo, bet tikrai nebuvo ramesnis po to, o antra diena kai bandem 4 ryto tai nieko apskritai nebuvo geriau, reke vistiek valanda, kol pati nuejau ir paemiau ant ranku tada nurimo ir uzmigo...nu man irgi malonu jaustis reikalingai bet tai gal ne 4 ryto doh.gif
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 10 10, 21:49)
aha, as bandziau pora kartu, nei siknoj nei uodegoj tam mano vaikui tas viburcolis. Na pirma kart tai issikakijo, bet tikrai nebuvo ramesnis po to, o antra diena kai bandem 4 ryto tai nieko apskritai nebuvo geriau, reke vistiek valanda, kol pati nuejau ir paemiau ant ranku tada nurimo ir uzmigo...nu man irgi malonu jaustis reikalingai bet tai gal ne 4 ryto  doh.gif

o tu pabandyk kokius 3 vakarus iš eilės duoti..
Atsakyti
Vel atkeliavau su bedom pas jus blush2.gif Jau kiekviena savaite kartojasi guzu kaupimasi toje pacioje krutyje. unsure.gif Itariu, kad del to, kad sunus reciau zinda dienomis, nakti 3 kartus. Gal del to uzsikemsa latakai.. g.gif Norejau pasiteirauti ilgai zindanciu, kaip jos maitina ir primaitinima. Mano isitikinimu, kad jei as pradesiu daugiau duoti kito maisto, jis dienomis maziau nores pieno, trumpiau zis. O man problemos su krutimi.. doh.gif Tai kaip daro tos mamytes, kuriu vaikiukai jau perkope pusmetuka, primaitinami, ir kuriu mamos zada iki metuku maitinti pienuku, bet nenori, kad darytusi pieno sastoviai. Nes jau man atrodo, kad per daznai kartojasi. Bet noriu pamineti, kad valgo jis du kartus darzoviene. Jei sumazinciau kieki, matyt, tektu maitinti krutimi kas val., nes vyrukas jau pripazista koses ir jas laiko sociu maistu.
Papildyta:
QUOTE(J.E. Aistė&Julijonas @ 2008 10 10, 21:35)
Nu, bet nors 1 vienintelė vienučiukė naktis išmiegota man patogioj pozoj ir nepertraukiamai, įkrautų/įkvėptų mane dar keliems metams .....
cool.gif

Ir cia kalba apie metinuka rolleyes.gif Stiprybes 4u.gif
Atsakyti
Aderaa, patvirtinsiu ir as Geltoniausios zodzius is asmenines patirties, as savo suneli matinu tik mp, tik labai neseniai pradejau duot paragaut kitokio maisto, bet nenori jis nei darzovieniu, nei kosiu, diena valgo kas 3val, nakti TIK KAS pusvalandi, max valanda, o svoris auga tai ojojoj, gime sverdamas 4620g, dabar sveria 11,300kg, bet neatrodo storas nes ugis 75cm. tai jau sakau draugem, kad matyt grietine, o ne pienas pas mane bega biggrin.gif
Gydytoja liepe pradet damaitint nuo 3,5men, mazdaug neismaitinsi tokio didelio vaiko pati, dabar jau pasikeite jos nuomone, sako, kad galit duot tik ragauti ivairaus maisto, nes jam ir pieno uztenka.
Atsakyti
QUOTE(Jurgita26 @ 2008 10 11, 10:16)
o svoris auga tai ojojoj, gime sverdamas 4620g, dabar sveria 11,300kg, bet neatrodo storas nes ugis 75cm. tai jau sakau draugem, kad matyt grietine, o ne pienas pas mane bega biggrin.gif

Ogo..milzinukas bigsmile.gif Maniskis dar 8 kg., nesveria, o valgo ir valgo doh.gif , tike piena, tiek koses.
Atsakyti
Kad zindomi nebuna rubuiliukai, tai oi kaip netiesa biggrin.gif - turiu tris gyvus irodymus. biggrin.gif Is vyresniu rubuiliuku jau isaugo kudi spingalietai, bet jauniausia beveik 4 men. dukryte- oi, kokia pupa. smile.gif

Del vargimo naktimis. Turbut visos maitinancios vargsta naktimis labiau, nei mamos vaiku, valganciu socius misinukus. Maniske menesio kelis kartus parode stebuklus- ismiegodavo nakti su vienu kelimusi. O dabar (beveik keturiu men.) vel keliasi 4-5 kartus per nakti- uzkasti. Diena irgi maitinu neziuredama grafiko- buna kas valanda, buna kas pusantros, o buna, kad mergina pamiega, tada ir 3 val. pertrauka gaunasi.

Manau taip: na ko cia varyti Dieva i medi. Vaikas sveikas ir grazus. Krutine laikosi gerai. Na nediduke, na nesigamina joje po stikline pienuko, na galimasi po truputi, bet daznai pasipildo- tai kokios cia problemos, gelytes. smile.gif

Zinau, kad kai vaikas ims valgyti kosytes, tai bus galima kosyte duoti nakciai- tada ir ismiegos nakti ramiai, pilnu pilvuku. Diena daugiau gaus MP, o vakarop- sotesnio maisto. O tai bus kokiu 6-7 men. Na ir valio. Na ka padarysi- kazkiek truksta to miego dabar. Na bet tai laikina. O vaikui i sveikata MP, kaip beziuresi.

Taip vat save palaikau smile.gif , gal kas ir sau prisitaikys.

Ai, tiesa dar. Labai daznai toks ispudis, kad toj krutinej apskritai nelabai kas yra. bet nestresuoju- pasiimu vaika, tas pradeda valgyti, ir po kokios minutes jauciu- atsidare sliuzai. Tai neduokdie tada vaikas sumano atsitraukti- fontanus gaudyt reikia doh.gif . Po penkiu minuciu mazyle atsitraukia- vel atrodo, nu nieko neber toj krutinej. Bet kadangi tokia patirtis jau su treciu vaiku, tai nestresuoju ir maitinu. Ir zinau, kad tikrai ismaitinsiu metus, nes "nado, Fedia, nado". Zodziu, nestresuokit, jei ispudis toks, kad pieno ner- pabandykit nekreipt demesio, gal tik to ir truksta, kad "sliuzai atsidarytu". smile.gif

Atsakyti
Nu , merginos, suvarėt mane į vienus vartus blush2.gif

aš nesakau, kad nebūna vaikiukų ruibuliukų maitinamų MP , bet maitinami mišinukais vaikai tunka dažniau smile.gif

Aš gydytojai irgi sakydavau, ar nemažai mes priaugam, ji man atkirsdavo, kad vaikas auga idealiai, vaikų svorio ir ūgio lentelėj kreivė ėjo per viduriuką, dar ji pridurdavo, ko mamyte norit, juk maitinant MP vaikai retai kada nutunka, užtat aš taip ir rašiau.

Na, turbūt pakankamai pasiteisinau. Nereikia įsižeisti kiekvienas pasakojam iš savo varpinės biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aderaa @ 2008 10 11, 22:54)
Nu , merginos, suvarėt mane į vienus vartus  blush2.gif

aš nesakau, kad nebūna vaikiukų ruibuliukų maitinamų MP , bet maitinami  mišinukais vaikai tunka dažniau  smile.gif 

Aš gydytojai irgi sakydavau, ar nemažai mes priaugam, ji man atkirsdavo, kad vaikas auga idealiai,  vaikų svorio ir ūgio lentelėj  kreivė ėjo per viduriuką, dar ji pridurdavo, ko mamyte norit, juk maitinant MP vaikai retai kada nutunka, užtat aš taip ir rašiau.

Na, turbūt pakankamai pasiteisinau. Nereikia įsižeisti kiekvienas pasakojam iš savo varpinės  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


Neisizeidziau, tikrai ne smile.gif , tik gal ne taip supratau. Gydytojai sako, kad nuo MP nutuke (jei tinka sitas zodis) vaikai ta svori greitai praranda- kas man ir pasiteisino. O su misinuku gauti kilai gali uzsilaikyti.

Bet man atrodo, kad kur kas svarbesni visos seimos valgymo ir gyvenimo budo iprociai, kurie perduodami vaikui. Gi daznai matom, kad is kudenu gali ir storuliai uzaugti, ar atvirksciai. Man atrodo, kad svoris kudikysteje dar nieko nesako, koks vaikas bus ugtelejes ar suauges. Koks jis bebutu- MP, ar misinuku maitintas.4u.gif.
Atsakyti