Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 5

QUOTE(cooliuke @ 2008 10 07, 11:29)
turiu klausimuka. pvz. jei suvalgau as obuoli - kada maziukas poto ta obuoli gauna per piena?

Maždaug po 4 val.
Atsakyti
QUOTE(Night @ 2008 10 07, 11:11)
Maždaug po 4 val.

o kad nuo ju pilveli pustu tai dar kazkur +3 val?
Atsakyti

kt savaite vaziuoju pas gyd. reikes pasiklausti
[/quote]

Pabandik AVENTO aliejuka spenialiams, man jis labai padedavo, o kai labai skaudedavo ir budavo net iki kraujo naudodavau antspenius, dvi dienas ir viskas uzgijo. Tepti reikia po kiekvieno maitinimo.
Atsakyti
QUOTE(cooliuke @ 2008 10 07, 12:59)
o kad nuo ju pilveli pustu tai dar kazkur +3 val?


nu mano vaikiui suveikia labai greitai. praktiškai suvalgai kažką ne taip, pamaitini ir po pusvalandžio jau rėkia wacko.gif
Atsakyti
Sveikos,

Mano mergiotei pasirode pirmas dantukas, o dar tik keturi menesiukai...
Man idomu, ar nebandis kasti i speneli??? Kaip to isvengti???
Atsakyti
QUOTE(amelituke @ 2008 10 07, 21:43)
Sveikos,

Mano mergiotei pasirode pirmas dantukas, o dar tik keturi menesiukai...
Man idomu, ar nebandis kasti i speneli??? Kaip to isvengti???


Gal bandys, o gal ir ne mirksiukas.gif Cia jau kaip jai susisvies smile.gif Ir to niekaip neisvengsi, gali tik parodyti, kad tau tai nepatinka rolleyes.gif Maniskis apsiramindavo, kai ji prispausdavau prie kruties taip, kad nosis uzsikimsdavo. Tada jam pritrukdavo oro ir jis atsiraukdavo. O budavo oi oi oi kaip isikabindavo doh.gif KAip suniukas kaula lotuliukas.gif
Atsakyti
As tai esu sugalvojus sau ir vaikui nerasyta taisykle, jei tik pradeda zaisti su papuku, kasti, iskandes tempti is kart atimu ir kelias minutes arba isvis nebeduodu valgyt smile.gif Dabar kai isdygo du dantukai vis dazniau bando kasti, tai jausmelis toks nekoks schmoll.gif
Jei kai bus dar daugiau dantuku, smarkiai prades kandziotis galvoju, kad nebemaitinsiu.
Atsakyti
Sveikutes. Maitynu pati savo suneli, taciau siandien atsitiko beda. Ryte atsikelusi pastebejau kad viena krutis sukietejusi, ir truputi skausminga. mazyliui ja daviau, pavalge. Atrode kad viskas praejo. Per diena viskas grizo atgal, krutis sukietejo ir labiau pradejo skaudeti. bandziau mazyliui duoti, jau neima visai, verkia (kita ok paeme, pavalge). Bandziau pati nutraukti, labai skadejo, ir lietai ejo. Padariau kompresa su kopustu lapais, skausmas truputi praejo, ir mazylis truputi pavalge, lengviau gavos nutraukti. taciau vistiek krutis liko kieta. Padekite, ka daryti?
Atsakyti
QUOTE(gadik @ 2008 10 08, 20:32)
Sveikutes. Maitynu pati savo suneli, taciau siandien atsitiko beda. Ryte atsikelusi pastebejau kad viena krutis sukietejusi, ir truputi skausminga. mazyliui ja daviau, pavalge. Atrode kad viskas praejo. Per diena viskas grizo atgal, krutis sukietejo ir labiau pradejo skaudeti. bandziau mazyliui duoti, jau neima visai, verkia (kita ok paeme, pavalge). Bandziau pati nutraukti, labai skadejo, ir lietai ejo. Padariau kompresa su kopustu lapais, skausmas truputi praejo, ir mazylis truputi pavalge, lengviau gavos nutraukti. taciau vistiek krutis liko kieta. Padekite, ka daryti?

Pirmiausia visada duok skaudama krūtį. Prieš tai pasidaryk šiltą drėgną kompresą arba pastovėk duše, nukreipusi šiltą srovę - taip lengviau bėgs pienukas. Duše ir maitindama švelniai masažuok skaudama vietą spenelio link. Po maitinimo, jei skauda, padaryk šaltą kompresą.
Ir nesinervuok bei daug ilsėkis. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgita26 @ 2008 10 08, 11:10)
Jei kai bus dar daugiau dantuku, smarkiai prades kandziotis galvoju, kad nebemaitinsiu.


Na cia aisku kiekvienos reikalas, bet nemanau, kad del pasikandziojimu reiktu nutraukti zindyma mirksiukas.gif Juk bando kasti tik karts nuo karto rolleyes.gif
Atsakyti
gadik, ant skaudančios krūties pabandyk užsidėt tokį kompresą: užtepk visą krūtį medum iki tamsios aureolės, tada paimk marlės (dvigubos) suvilgyk degtinėj (tik prieš tai marlėj iškirpk skylę speneliui), ir uždėk ant visos krūties, tada dėk celofaną (irgi iškirpus skylę) ir ant viršaus vatos. užsidėk liemenėlę ir pavaikščiok bent valandą prieš žindymą. labai gerai atpalaiduoja pieną.
jei vaikas neims krūties, būtinai nutrauk pienelį.
Atsakyti
QUOTE(Ode @ 2008 10 08, 21:54)
Pirmiausia visada duok skaudama krūtį. Prieš tai pasidaryk šiltą drėgną kompresą arba pastovėk duše, nukreipusi šiltą srovę - taip lengviau bėgs pienukas. Duše ir maitindama švelniai masažuok skaudama vietą spenelio link. Po maitinimo, jei skauda, padaryk šaltą kompresą.
Ir nesinervuok bei daug ilsėkis.  4u.gif


Dekoju uz pagalba, bandysiu
Papildyta:
QUOTE(doris @ 2008 10 08, 22:38)
gadik, ant skaudančios krūties pabandyk užsidėt tokį kompresą: užtepk visą krūtį medum iki tamsios aureolės, tada paimk marlės (dvigubos) suvilgyk degtinėj (tik prieš tai marlėj iškirpk skylę speneliui), ir uždėk ant visos krūties, tada dėk celofaną (irgi iškirpus skylę) ir ant viršaus vatos. užsidėk liemenėlę ir pavaikščiok bent valandą prieš žindymą. labai gerai atpalaiduoja pieną.
jei vaikas neims krūties, būtinai nutrauk pienelį.


Dekoju uz pagalba, bandysiu
Atsakyti