Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 5

QUOTE(cooliuke @ 2008 10 03, 22:34)
as del nesaugumo bijociau miegoti kartu. negali zinot jei kokia nakti taip imigsiu kad ta savo klecka uzgulsiu  blink.gif

Jei mama nera narkomane ar alkoholike, ji savo vaika neuzguls.
Atsakyti
QUOTE(Jurgita26 @ 2008 10 02, 11:29)
Labas visoms mamytems smile.gif
Daug pagalbos sulaukiai is jusu praeita karta, tai dabar kreipiuos su kitu klausimu.
Man atrodo, kad neuzilgo isprotesiu, jau koks neramus vaikas pasidare, tik gimes buvo neramus, bet as su viltimi laukiau, kad bus didesnis, ramesnis, tada pailsesiu, bet kuo toliau tuo blogiau...paskutinius 2men keliasi nakti idealiai kas 1val. per miegus pradeda verkti tada greitai turiu duot papuka, pavalgo uzminga,atrodo, kad valgo normaliai, o ne tik atsigeria, bet praejus lygiai valandai ir vel jis atsibunda ir vel tas pats, paryciais apie 5val matosi, kad jau nebenori valgyti, tai vos vos ant ranku ar ant pilvo pasiguldzius dar valanda, pusantros pratempiam ir jau pries septynias keliasi. Visa diena buna irgi labai neramus, pries savaite isdygo 2dantukai, galvojau, kad del ju cia viskas, bet ir jiems isdygus niekas nepasikeite, bet tik blogeja.
Pradejau pries 2savaites po biski daimaitinet ji darzovienem, iki tol kakodavo 2 kartus dienoj, dabar kas 3d. galvoju gal jam skauda pilveli nuo nekakojimo, girdejau, kad uzsieni rekomenduoja pradet damaitint kruopom, o ne darzovem, gal ir man pabandyt?
Jei galit kuri parasykit kas tie augimo suoliai, as pirma karta girdziu.

Ta pati galeciau parasyti apie savo sunu drinks_cheers.gif Nuo gimimo ant blakstienu state ir dabar doh.gif Dantu dar neturi ne vieno. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(AusraR @ 2008 10 03, 21:56)
nu gerai, ikalbejot, lauksim iki 5 menesiu smile.gif

Maniskiui kazkur apie 4 men. baigesi pilvo diegliai, bet pradejus primaitinti darzovemis, atsirado kitu bedu, uzkieteja viduriai tongue.gif Na, bet palyginus su pilvo diegliais, tai baika smile.gif Kai vaikas vyresnis, jau smagiau, kad ir kokie ten nesklandumai, kad ir nakti tenka keltis ax.gif
Atsakyti
Pas mane irgi tas pats IgLi, kai pradejau primaitinet, cia pries gera savaite, tai vel sugrizo senos problemos-pilvo skausmai, plius dasidejo viduriu uzkietejimas.
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 10 03, 22:56)
nu gerai, ikalbejot, lauksim iki 5 menesiu smile.gif


Aš tai kažkaip manau, kad tiem pilvo pūtimam kartais termino nėra, va maniškei jau 5 mėn suėjo ir visvien bezda kaip šeškiukas ir vis dar pučia...čia kiekvienam labai individualiai kada baigsis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -ciute-: 06 spalio 2008 - 08:53
QUOTE(doris @ 2008 10 04, 16:11)
o tai sveiką spenelį tepei, kad įtari tepalo poveikį? šiaip man tai nieko nebuvo nuo jo. kaip ir neturėtų nieko būt, ten gi natūralus avies riebalas g.gif


ir pazeista ir sveika issitepiau. ant pazeisto atsirado tokiu berimu. o ant sveiko nebuvo berimu tik labai labai raudonas, pazeistas irgi raudonas... dabar ir nebesitepu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(cooliuke @ 2008 10 06, 13:55)
ir pazeista ir sveika issitepiau. ant pazeisto atsirado tokiu berimu. o ant sveiko nebuvo berimu tik labai labai raudonas, pazeistas irgi raudonas... dabar ir nebesitepu sad.gif

Ar paraudo po tepimo, ar anksčiau buvo? Ar jauti, lyg degintų? Ar vaiko burnytėj (vidinėj žandukų pusėj, ant gomurio, dantenų, liežuvio) nesimato baltų apnašų?
Atsakyti
QUOTE(Ode @ 2008 10 06, 13:10)
Ar paraudo po tepimo, ar anksčiau buvo? Ar jauti, lyg degintų? Ar vaiko burnytėj (vidinėj žandukų pusėj, ant gomurio, dantenų, liežuvio) nesimato baltų apnašų?


buvo paraude ir anksciau, bet kai issitepiau tas raudonumas dar labiau padidejo ir atsirado berimas. toks vaizdelis kad gal but blogai nusisluosciau , t.y. nusausinau ir uzsitepiau ant virsaus to kremo, ir tas vanduo negalejo isgaruoti todel tokios kaip psuleles atsirado. bet kaip sakau tik ant to pazeisto. sveikas tik labai labai paraudo. Deginimo konkretaus nebuvo, bet kai valge tai perstejo truputi.
Maziu apziurejau - nera jokiu baltu apnasu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(cooliuke @ 2008 10 06, 15:26)
buvo paraude ir anksciau, bet kai issitepiau tas raudonumas dar labiau padidejo ir atsirado berimas. toks vaizdelis kad gal but blogai nusisluosciau , t.y. nusausinau ir uzsitepiau ant virsaus to kremo, ir tas vanduo negalejo isgaruoti todel tokios kaip psuleles atsirado. bet kaip sakau tik ant to pazeisto. sveikas tik labai labai paraudo. Deginimo konkretaus nebuvo, bet kai valge tai perstejo truputi.
Maziu apziurejau - nera jokiu baltu apnasu  schmoll.gif

Gali būti pienligė. Būtų gerai, jei galėtum su gydytoja pasikonsultuoti.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Turiu DIDELE beda blink.gif Vaikai taip pradejo kramtyt spenelius, kad jau kraujai pasimate... Aciu Dievui dantu dar neturi, bet jegos tai ohoho... ir negana to, kad sukanda, dar itempia, ziuri i akis ir akyse ziburiukai sviecia lotuliukas.gif Nu zodziu, surado nauja zaisla sad.gif Viena siaip ne taip atpratinau nuo tokio zaidimo, o kitas nepasiduoda nors tu ka... Vaje kaip man skauda, bet negi del to nutrauksi zindyma, jokiu budu schmoll.gif Sakau gal turit kokiu nors ideju kaip man savo isdykeli priversti pamirsti kramtyma???
Mes tik sia savaite pradejom ragauti kosytes tongue.gif Atsilaikem spaudimui primaitinti vaikus nuo 3 menesiu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupulis @ 2008 10 07, 09:51)
Sveikutes  4u.gif

Turiu DIDELE beda  blink.gif  Vaikai taip pradejo kramtyt spenelius, kad jau kraujai pasimate... Aciu Dievui dantu dar neturi, bet jegos tai ohoho... ir negana to, kad sukanda, dar itempia, ziuri i akis ir akyse ziburiukai sviecia  lotuliukas.gif Nu zodziu, surado nauja zaisla sad.gif Viena siaip ne taip atpratinau nuo tokio zaidimo, o kitas nepasiduoda nors tu ka... Vaje kaip man skauda, bet negi del to nutrauksi zindyma, jokiu budu  schmoll.gif Sakau gal turit kokiu nors ideju kaip man savo isdykeli priversti pamirsti kramtyma???
Mes tik sia savaite pradejom ragauti kosytes  tongue.gif Atsilaikem spaudimui primaitinti vaikus nuo 3 menesiu  blink.gif

na, protingos knygos raso kad reikia atimt papuli kai taip daro ir paskui vel siulyt ir taip atiminet kol nebekramtys. Tai cia teorija, o praktikos neturiu....
man tai stogas vaziuoja nuo to kad mano vaikai migdosi su papu...va dabar dvi valandas Nojus prakabejo ant papo atseit miega, tik istrauki ir zyzia doh.gif jau sakaiu kai gris vyras tai apsirengsiu ir iseisiu kur akys mato...nebegaliu.....man speneliu nors ir neskauda bet jautrus be proto...na tai ir ka, ir nebeduosiu, duosiu tik kai valgyt reikes, nu pareks pareks ir nustos, jau man vienodai. Negana to jis ir nakti nuo kokiu 4 ryto nemiega be papo...ai man jau atrodo kad per daug as cia su jais cackinuosi, tuoj supyksiu kaip reikiant ir nebeciucinsiu taip,. Bo jau stogas tai konkreciai vaziuoja..o dar kai palaikymo is aplinkiniu tiek "daug" doh.gif ai pasiskusiu kad jau pradejau, va vakar migdau migdau vaikus, viena beveik uzmigdziau, einu kito imt, tai dar gavau nuo vyro velniu kad neuzmigdziau vaiko iki galo ir atejau. O as jegu nebeturiu ji supt. ***** vyras tai po savaitgalio nu jau "ziauriai" nusikale, o tai as sakau kaip tada man jaustis, as kiekviena diena dirbu toki darba ir dar velniu gaunu kad kokia dulke palikau ar drabuzi ne ten numeciau verysad.gif gal as ir per jautri, bet mane ziauriai viskas erzina, nebegaliu..o kur dingsi...niekur, einu pasidarysiu savo melisu arbatos ir teks vel susikaupt ir vel is naujo......o taip gaila saves tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 10 07, 10:48)
o kur dingsi...niekur, einu pasidarysiu savo melisu arbatos ir teks vel susikaupt ir vel is naujo......o taip gaila saves  tongue.gif

Va būtent.. Manoji irgi mėgėja prie papuko migdytis. Bet ji viena, galiu tik įsivaizduoti kas būtų su dviem. Kai man visiškai trūksta kantrybė tai nuperku naują 'soskę' ir bandau duot, tik kad ji neima jų doh.gif o aš vis tikiuosi atrasti kokią stebuklingą, kurią ji čiulptų vietoj papuko migdydamasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 10 07, 09:48)
man tai stogas vaziuoja nuo to kad mano vaikai migdosi su papu...


mano irgi uzmiega tik su papuliu. na ir kas kad ima soske. bet kai ja ikisi i dantis tai prasideda maziui darbas, uzsimerkes tiek nervuojasi, kramto be perstojo, duodasi, kojom mina, rankos makaluojasi - toks jausmas kad nevalges. vel kisu papa o papuli pakramto du kartus ir prisnusta, o po 5 min. vel gyvas sad.gif ir taip pasaka be galo.... kartais pavyksta "apgauti" - aprengi ir i balkona arba su masina kai kur vaziuoji....


turiu klausimuka. pvz. jei suvalgau as obuoli - kada maziukas poto ta obuoli gauna per piena?
Papildyta:
QUOTE(Ode @ 2008 10 06, 20:45)
Gali būti pienligė. Būtų gerai, jei galėtum su gydytoja pasikonsultuoti.

kt savaite vaziuoju pas gyd. reikes pasiklausti
Atsakyti