Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 5

sakykit, kada susitvarko pilvukai zindant krutimi?? NEBEGALIUUUUU, o taip tikejausi kad su 3 men viskas pasibaigs,,,,,
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 10 03, 20:05)
sakykit, kada susitvarko pilvukai zindant krutimi?? NEBEGALIUUUUU, o taip tikejausi kad su 3 men viskas pasibaigs,,,,,

Mano mažąjai pilvo pūtimai pasibaigė tik apie 5 mėn., o iki tol, nors maitinau tik pati (ir maistą prisižiūrėjau) - pilvuką pūtė ir labai verkė, ypač vakarais... Vyresnėlėi išvis nebuvo jokiu pilvuko pūtimų, nors irgi tik pati maitinau....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jutu: 03 spalio 2008 - 20:40
nu gerai, ikalbejot, lauksim iki 5 menesiu smile.gif
Atsakyti
Cia jau nelabai i tema paklausiu blush2.gif o jus tos kurios kaip rasot nakti daznai maitinat ar jus kartu miegat su vaikiukais ar atskirai. Nes as miegu kartu ir daugelis kas isgirsta gasdina, kad pripratinau ir dabar bus labai sunku, praktiskai neimanoma perkelt vaiko i lovele, ty miegot atskirai. as tai vis laukiu kada prades geriau miegot tada ir zadu kelt, nes kas valanda dar ir is lovos lipt, kad ji pasiimt, tai tikrai isproteciau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 10 03, 20:56)
nu gerai, ikalbejot, lauksim iki 5 menesiu smile.gif



nebedaug liko laukti, vat kodel tokia drasi smile.gif o mums kiek doh.gif nieko sulauksim smile.gif


as jau teplioju savo papulius PureLan, vyras nupirko ir tik 4 latus mokejo, o kazkuriam skyrelyje maciau merginos kalbejo kad labai brangus. Bet jau kietumas tu vaistu doh.gif tas pats kaip ryte issiimi sviesta is saldytuvo ir iskart bandai tepti ant batono ir uztepk kad toks gudras nesutrupines batono. truputi sudetinga issimozoti skaudanti speneli blush2.gif
bet viskas turi gi eiti geryn drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgita26 @ 2008 10 03, 23:14)
Cia jau nelabai i tema paklausiu blush2.gif o jus tos kurios kaip rasot nakti daznai maitinat  ar jus kartu miegat su vaikiukais ar atskirai. Nes as miegu kartu ir daugelis kas isgirsta gasdina, kad pripratinau ir dabar bus labai sunku, praktiskai neimanoma perkelt vaiko i lovele, ty miegot atskirai. as tai vis laukiu kada prades geriau miegot tada ir zadu kelt, nes kas valanda dar ir is lovos lipt, kad ji pasiimt, tai tikrai isproteciau doh.gif


Asmeniskai as, tai buvau uzsispyrusi ir nors maitindavau gan daznai nakti, bet visada guldydavau savaji i lovyte ax.gif O lovyte buvo tam paciam kambary, tik toliau nuo lovos. Esu tos nuomones, kad ir tevai, ir vaikai geriau issimiega savo lovose, atskirai. Nuo 9 men apskritai isstumeme vaiko lovyte i atskira kambari. Reikedavo vaikscioti, ir dabar dar paryciais reikia eiti, bet uztat vaikas auga savarankiskas ir net neisivaizduoja, kad galetu listi i tevu lova smile.gif
6men dar ne velu wink.gif dar per daug nesupranta, todel nebus labai didelio soko. o jei maniskis dabar butu priprates miegoti kartu, tai jau sunku butu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgita26 @ 2008 10 03, 21:14)
Cia jau nelabai i tema paklausiu blush2.gif o jus tos kurios kaip rasot nakti daznai maitinat  ar jus kartu miegat su vaikiukais ar atskirai. Nes as miegu kartu ir daugelis kas isgirsta gasdina, kad pripratinau ir dabar bus labai sunku, praktiskai neimanoma perkelt vaiko i lovele, ty miegot atskirai. as tai vis laukiu kada prades geriau miegot tada ir zadu kelt, nes kas valanda dar ir is lovos lipt, kad ji pasiimt, tai tikrai isproteciau doh.gif


as del nesaugumo bijociau miegoti kartu. negali zinot jei kokia nakti taip imigsiu kad ta savo klecka uzgulsiu blink.gif
pas mane lovyte pristumta prie pat lovos, tai nera problemu ji kilnot. is lovos nereikia lipti.
o jums nera galimybes lovytes prisistumti, bent jau tam laikui kol baigsis tas kelimasis kas valanda?
Atsakyti
QUOTE(Jurgita26 @ 2008 10 03, 22:14)
Cia jau nelabai i tema paklausiu blush2.gif o jus tos kurios kaip rasot nakti daznai maitinat  ar jus kartu miegat su vaikiukais ar atskirai. Nes as miegu kartu ir daugelis kas isgirsta gasdina, kad pripratinau ir dabar bus labai sunku, praktiskai neimanoma perkelt vaiko i lovele, ty miegot atskirai. as tai vis laukiu kada prades geriau miegot tada ir zadu kelt, nes kas valanda dar ir is lovos lipt, kad ji pasiimt, tai tikrai isproteciau doh.gif

mes tai miegam kartu, tiksliau uzmigdom juos tokiuose nesiojamuose lopsiukuose ir su jais sudedam i lovytes, i tada jau keliasi pirmam maitinimui susidedu i lova. Va mano Arijus pavalge 9 vakare ir tik pries 20 min kelesi valgyt, t.y 3.35 blink.gif aisku mano papulis kaip akmuo blink.gif o jis pavalge pavalge ir toliau knarkia, o papulis vistiek dar kietas, tai ejau traukt jau. Senai jau buvau betraukus, o taip lengva pasidare lotuliukas.gif , dar 90 ml nutraukiau ir dar buciau traukus, bet kai palengvejo tai galvoju gan, tegu pratinasi papulis smile.gif vsio, einu bandyt toliau miegot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgita26 @ 2008 10 03, 22:14)
Cia jau nelabai i tema paklausiu blush2.gif o jus tos kurios kaip rasot nakti daznai maitinat  ar jus kartu miegat su vaikiukais ar atskirai. Nes as miegu kartu ir daugelis kas isgirsta gasdina, kad pripratinau ir dabar bus labai sunku, praktiskai neimanoma perkelt vaiko i lovele, ty miegot atskirai. as tai vis laukiu kada prades geriau miegot tada ir zadu kelt, nes kas valanda dar ir is lovos lipt, kad ji pasiimt, tai tikrai isproteciau doh.gif

Aš tai va jau nusprendžiau kad gana ir 3 naktis mažoji miega lovytėje. Jai tai jokio skirtumo nėr, neprotestavo, čia daugiau man nepatogumas ją nešiot. Jei reiktų kas valandą maitint, tai tikrai migdyčiau savo lovoj. Kas 3 val galiu ir nunešt į lovytę.
Atsakyti
QUOTE(cooliuke @ 2008 10 03, 22:17)
Bet jau kietumas tu vaistu  doh.gif  tas pats kaip ryte issiimi sviesta is saldytuvo ir iskart bandai tepti ant batono ir uztepk kad toks gudras nesutrupines batono. truputi sudetinga issimozoti skaudanti speneli  blush2.gif 
bet viskas turi gi eiti geryn  drinks_cheers.gif


jo, jis labai kietas, bet pašildžius tarp pirštų, gerai tepasi. tu negailėk ir storu sluoksniu tepk. ir geriausia gyja naktį. aš užtepdavau riebiai, uždėdavau įklotą į liemenėlę ir po kiekvieno naktinio maitinimo kartodavau procedūrą smile.gif
Papildyta:
QUOTE(cooliuke @ 2008 10 03, 22:34)
as del nesaugumo bijociau miegoti kartu. negali zinot jei kokia nakti taip imigsiu kad ta savo klecka uzgulsiu  blink.gif
pas mane lovyte pristumta prie pat lovos, tai nera problemu ji kilnot. is lovos nereikia lipti.


žinok tikrai neužgulsi. smile.gif
šiaip mūsiškė irgi pristumtoj lovelėj miega, bet teko kelias naktis miegot viengulėj lovoj su mergike ir tikrai be problemų. netgi sakyčiau geriau abi išmiegojom.
Atsakyti
QUOTE(doris @ 2008 10 04, 10:28)
jo, jis labai kietas, bet pašildžius tarp pirštų, gerai tepasi. tu negailėk ir storu sluoksniu tepk. ir geriausia gyja naktį. aš užtepdavau riebiai, uždėdavau įklotą į liemenėlę ir po kiekvieno naktinio maitinimo kartodavau procedūrą smile.gif


bliamba nezinau... prisimarmulinau vakar to kremo ir ka ryte atsikkeliu su visu raudonu raudonu speneliu ir aplink ji, dar plius aplink speneli kazkokie kaip isberimai. man atrodo cia delto kad nekvepavo oda. nu net dabar ir nebezinau ka daryti. ir tas sveikas spenelis irgi tas pats sad.gif aisku neskauda, bet bijau kad gali pablogeti... o gal cia taip turi buti?
Atsakyti
QUOTE(cooliuke @ 2008 10 04, 13:26)
bliamba nezinau... prisimarmulinau vakar to kremo ir ka ryte atsikkeliu su visu raudonu raudonu speneliu ir aplink ji, dar plius  aplink speneli kazkokie kaip isberimai. man atrodo cia delto kad nekvepavo oda. nu net dabar ir nebezinau ka daryti. ir tas sveikas spenelis irgi tas pats sad.gif aisku neskauda, bet bijau kad gali pablogeti... o gal cia taip turi buti?


o tai sveiką spenelį tepei, kad įtari tepalo poveikį? šiaip man tai nieko nebuvo nuo jo. kaip ir neturėtų nieko būt, ten gi natūralus avies riebalas g.gif
Atsakyti