Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 5

Esant mastitui antibijotikus patartina gerti 10-14 dienu 4u.gif 7 dienu kurso neuztenka,kad uztikrint visisko infekcijos panaikinimo 4u.gif
Atsakyti
Labas visoms mamytems smile.gif
Daug pagalbos sulaukiai is jusu praeita karta, tai dabar kreipiuos su kitu klausimu.
Man atrodo, kad neuzilgo isprotesiu, jau koks neramus vaikas pasidare, tik gimes buvo neramus, bet as su viltimi laukiau, kad bus didesnis, ramesnis, tada pailsesiu, bet kuo toliau tuo blogiau...paskutinius 2men keliasi nakti idealiai kas 1val. per miegus pradeda verkti tada greitai turiu duot papuka, pavalgo uzminga,atrodo, kad valgo normaliai, o ne tik atsigeria, bet praejus lygiai valandai ir vel jis atsibunda ir vel tas pats, paryciais apie 5val matosi, kad jau nebenori valgyti, tai vos vos ant ranku ar ant pilvo pasiguldzius dar valanda, pusantros pratempiam ir jau pries septynias keliasi. Visa diena buna irgi labai neramus, pries savaite isdygo 2dantukai, galvojau, kad del ju cia viskas, bet ir jiems isdygus niekas nepasikeite, bet tik blogeja.
Pradejau pries 2savaites po biski daimaitinet ji darzovienem, iki tol kakodavo 2 kartus dienoj, dabar kas 3d. galvoju gal jam skauda pilveli nuo nekakojimo, girdejau, kad uzsieni rekomenduoja pradet damaitint kruopom, o ne darzovem, gal ir man pabandyt?
Jei galit kuri parasykit kas tie augimo suoliai, as pirma karta girdziu.
Atsakyti
QUOTE(doris @ 2008 10 01, 17:09)
nenoriu tavęs gąsdinti, bet su pažeistu speneliu žymiai didesnė tikimybė infekcijai ir mastitui. ir tada jau visi pasišildymai, vaiko žindymas nebeveikia. reikia arba vaistų arba reikalą išmanančios masažistės.
pas mane baigia užgyt baisi žaizda ant spenelio ir jau kelis kart buvau atkritus su krūtim, gėriau antibus. ir atrodo tik ką išsikapsčiau iš mastito be vaistų. masažistė atgavo. toookius pūlius traukė doh.gif  blink.gif sakė, kad dar kelios dienos ir lįsčiau po peiliu.
taip kad šian pastebėk ar vakarop temperatūra vėl nekyla ir šaltis nekrečia ir krūtis neraudonuoja. jei kyla  skambink gydytojui ir prašyk antibiotikams recepto (min 7 dienoms). arba rašyk man až dėl masažistės. jinai beje, Kaune.


jau dabar prigasdinai.... doh.gif doh.gif
as suprantu kad didesne galimybe pasigauti infekcija kai speneliai pazeisti, bet neimsi ir neuzklijuosi tos zaizdos, kad nepasigautum.... kad mane kartais jau sunervina tas buvimas duobeje, jau atrodo uzgijo, viskas tvarkoje, tai ziurek tik atiena maitinimas po tokiu minciu bac ir turiu ir vel paplesia..... nu niekaip is tos duobes neislipu. vienas spenelis sveikas. su kitu vargstu. ir tai dabar bijau prisikalbeti kad ir kitas nebutu suzeistas, nes kaip tik pasidziaugiu kad jau taisosi, kad viskas i gera puse tai ima ir sugriuva viskas verysad.gif verysad.gif

pas mane tokia durna situacija su tais gydytojais... gyvenu rygoje, tad susirasti masaziste sudetinga. musu seimos gydytoja (beje manes negali priregistruoti pas ja nes neturiu latvisko asmens kodo, kadangi vyras ten dirba ir moka mokescius - ji priregistravo, o vaika priregistravo be asmens kodo deka tevo mokesciu, zodziu as likau ant ledo, bet ka jei jos paklausiam del manes visada atsako, bet nelabai patenkinta...) patare 10 dienu gerti kazkokius antibiotikus ir nemaitinti vaiko. o jei as pati savarankiskai 14 dienu (kaip kazkuri rase) pagerciau Ospamox antibiotikus? ar man butinai gauti gydytojo leidima? ta prasme kad pati cia saviveikla neuzsiimciau ir dar labiau neprisidirbciau.
vaikas registruotas yra ir pas vilniaus gydytoja. galeciau pasiskambinti, bet nevaziuosiu del recepto i vilniu. gal susiorganizuociau tuos vaistus ir be recepto.
kaip su tais antibiotikais? o ta pazeista speneli tai ziauriai skauda sad.gif
Atsakyti
QUOTE(cooliuke @ 2008 10 02, 11:43)
gal susiorganizuociau tuos vaistus ir be recepto.
kaip su tais antibiotikais? o ta pazeista speneli tai ziauriai skauda sad.gif


tu nesigąsdink be reikalo. tiesiog reik labai stebėt save ir neužleist šito reikalo.
kaip dabar krūtinė? kaip temeratūra?
antibiotikams reikia recepto. g.gif

spenelįs kraujuoja ir užsideda šašas? jei taip, tai preš maitinimą suminkštink jį pienu, kad vėl nenudrožtų. ir gal nelabai teisingai apžioja krūtį vaikas. gerai paduodant neturėtų jo skaudėt. bandyk žindymo padėtį keist, kad pažeista spenelio pusė būtų ne į gomurį, o liežuvio pusėn. aš tik taip gydausi, nes kitaip niekaip jis man neužgytų.

šiaip galiu parekomenduot labai gerą daiktą speneliui gydyti. tik su juo ir baigiu užsigydyti savajį spenelį. beje, man jį atstovai Lietuvoje iš Latvijos atvežė (tipo ten jų sandėliai) PureLan 100. Jei reikės, skambink latviškiems atstovams tiesiai ir turėtum gaut.

sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(doris @ 2008 10 02, 12:39)
tu nesigąsdink be reikalo. tiesiog reik labai stebėt save ir neužleist šito reikalo.
kaip dabar krūtinė? kaip temeratūra?
antibiotikams reikia recepto. g.gif

spenelįs kraujuoja ir užsideda šašas?
šiaip galiu parekomenduot labai gerą daiktą speneliui gydyti. tik su juo ir baigiu užsigydyti savajį spenelį. beje, man jį atstovai Lietuvoje iš Latvijos atvežė (tipo ten jų sandėliai) PureLan 100. Jei reikės, skambink latviškiems atstovams tiesiai ir turėtum gaut.

sėkmės  4u.gif


siandien temperaturos nera ir vakar vakare jos nebuvo. ir krutine normali. tfiu tfiu tfiu

o antibiotikus jau beveik susiorganizavau. mamos kaimyne vaistininke tai paorganizuos be receptuko! kaip ir gydytojos leidima gerti antibiotikus turiu, tik man ji ne tuos paskyre blink.gif smile.gif tai as gersiu tuos su kuriais galima zindyti mazyli. tie antibiotikai tikrai Ospamox vadinasi?
man speneliai niekad nera kraujave. tiesiog suskirde ir itruke sad.gif as visada maitinu atsigulusi. dabar ziuriu kad mano vargsas tas spenelis niekaip nesitaiso, tai pradejau keisti padeti, tikrai geriau ax.gif
PureLan duosiu darbo vyrui suorganizuoti, jis turi kazkoki pazystama farmacininka cia latvijoje
Aciu tau labai!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
dabar paziurejau kad yra Ospamox 1000 mg ir 500 mg. tai cia kuriuos?
Atsakyti
Cooliuke - o kam tau gerti antibijotikus, jei temperatūra nukrito? Akivaizdu, kad infekcijos nėra, nes ji būtų laikiusis. Pagailėk savo ir vaiko organizmų, virškinimo sistemų ir imuniteto.
O dėl spenelio tai iš tiesų pareguliuokit apžiojimą, maitinimo pozą ir geriau su vaistininkės pagalba susiorganizuok lanolino tepalą (purelan, lansinoh). Galima būtų ja kurį laiką nemaitinti, nutraukinėti rankomis, bet vėl gali kilti sąstovų, jei ne iki galo ištrauksi... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(cooliuke @ 2008 10 02, 14:09)
siandien temperaturos nera ir vakar vakare jos nebuvo. ir krutine normali. tfiu tfiu tfiu

o antibiotikus jau beveik susiorganizavau. mamos kaimyne vaistininke tai paorganizuos be receptuko! kaip ir gydytojos leidima gerti antibiotikus turiu, tik man ji ne tuos paskyre  blink.gif  smile.gif tai as gersiu tuos su kuriais galima zindyti mazyli. tie antibiotikai tikrai Ospamox vadinasi?
man speneliai niekad nera kraujave. tiesiog suskirde ir itruke sad.gif as visada maitinu atsigulusi. dabar ziuriu kad mano vargsas tas spenelis niekaip nesitaiso, tai pradejau keisti padeti, tikrai geriau  ax.gif
PureLan duosiu darbo vyrui suorganizuoti, jis turi kazkoki pazystama farmacininka cia latvijoje
Aciu tau labai!!  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Papildyta:
dabar paziurejau kad yra Ospamox 1000 mg ir 500 mg. tai cia kuriuos?


jei krūtinė normali, tai tikrai nėra reikalo tau antibiotikus gert. 4u.gif tiesiog žinok ateičiai. Ospamox'ą man skyrė po 1000 mg 2 kart dienoj.
antibiotikus gert reikia, jei jau tikrai negerėja, nes sveikatos organizmui bendrai jie neprideda. aš jau buvau trečią kartą atkritus ir žiauriai nebenorėjau antibiotikų gert. tikrai nėr gerai nei tavo žarnynui, nei vaiko. o nuo jų mane dar labai žiauriai bėrė, tai turėjau paskui nuo alergijos gydytis doh.gif todėl ir džiaugiaus labai, kad masažistė mane be vaistų atgavo.

pažiūrėjau Medelai kaip ir Lietuvoj atstovauja Oriola. Gali ir pati pasiskambinti kontaktai Latvijoj
Atsakyti
Noriu papildyt del spenelio greitesnio gyjimo-labai gerai oro vonios:pasitepk po maitinimo savo pienuku ir biskutuka palaikyk atviras krutis-aisku esant normaliai oro temperaturai,ne prie minusines smile.gif O duodant taisyklingai kruti,spenelis ir taip neturi bruzytis i gomuri,nes jis atsiduria ties minkstuoju gomuriu(kai liezuviu brauki per gomuri link gerkles pajunti minksta-tai vat ten) 4u.gif
Jurgita26,kiek ilgai valgo vaikiukas?Ar diena valgo irgi daznai?Jei isdygo 2 dantukai-tai nereiskia,kad dabar nebedygsta kiti-tai gali irgi buti neramumo priezastis 4u.gif
Atsakyti
Ajile, diena valgo mazokai, kas tris valandas ir po nedaug, o nakti jei leisciau tai isikandes ir miegotu smile.gif
Atsakyti
Jurgita26,tada nieko nuostabaus,kad mazylis daznai valgo nakti-jis turi gi gaut savo reikiama koloriju PAROS doze smile.gif Ir Jo amzius dabar jau toks,kad ima dometis aplinka:kas ten trinktelejo,kas ten kalba,kas ten atejo... smile.gif Bet uztat nakti jis privalgo kiek jam reik.Nebijok ir pakentek,dazniausiai tai buna laikina ir greit vel susitvarko.Toks jau musu mamyciu darbelis,kad turim mes prie ju ritmuko taikytis,o ne jie prie musu smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ode @ 2008 10 02, 13:21)
Cooliuke - o kam tau gerti antibijotikus, jei temperatūra nukrito? Akivaizdu, kad infekcijos nėra, nes ji būtų laikiusis. Pagailėk savo ir vaiko organizmų, virškinimo sistemų ir imuniteto.
O dėl spenelio tai iš tiesų pareguliuokit apžiojimą, maitinimo pozą ir geriau su vaistininkės pagalba susiorganizuok lanolino tepalą (purelan, lansinoh). Galima būtų ja kurį laiką nemaitinti, nutraukinėti rankomis, bet vėl gali kilti sąstovų, jei ne iki galo ištrauksi...  unsure.gif


taip tu teisi. per daug isigazavau. bet vat vistiek nusipirksiu antibiotiku, jei prireiktu ateityje sad.gif kad nereiktu 10 dienu nutraukti maitinimo sad.gif
as jau nebezinau kaip man ta savo kairiji papuli ir bepaduoti, siandien nakti verkiau maitindama. nu skausmas nesveikas sad.gif atrodo gerejo, bet niekas nepagerejo sad.gif pradejau atsisedusi maitinti, poto pakeite padeti - atsigule, tai visa laika blioviau. ka jis ten privalge nezinau, nes tokia isitempusi buvau sad.gif
taip iseina kad viena fafa moku paduoti, kito ne sad.gif
o ir taip mano grazuolis pasistiprina per 10 min su snuduriavimu ir iki galutnio uzmigimo, pasnaudzia 10 min ir vel gyvas. pabunda tipo kaip cia papulio nebera, vadinasi ateik mama cia! ir miega tik su papuliu, nu as greit visai ju nebeturesiu, jei visa diena jie bus jo burnoje... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(cooliuke @ 2008 10 03, 10:11)

o ir taip mano grazuolis pasistiprina per 10 min su snuduriavimu ir iki galutnio uzmigimo, pasnaudzia 10 min ir vel gyvas. pabunda tipo kaip cia papulio nebera, vadinasi ateik mama cia! ir miega tik su papuliu, nu as greit visai ju nebeturesiu, jei visa diena jie bus jo burnoje... sad.gif

ai pas mane panasiai, tik kad man nelabai skauda, bet kai visa diena beveik istisai burnoj tai pas viena tai pas kita tai jau i vakara ojojoj kaip uzknisa. Laimei dabar kai jie jau didesni, tokiu dienu vis reciau bepasitaiko wink.gif
Atsakyti