Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 5

Rimtai čia? Maitinant reik nedėvėt liemenėlės? unsure.gif Aš dėviu specialias... O kaip tada įdėkliukus prilaikyt?
Atsakyti
Del liemeneliu rimtai smile.gif Net nemaitinanciom moterim patartina kuo daugiau buti be liemeneles.Naujausiais tyrimais,kruties veziu serga dazniau tos moterys,kurios per para nesioja daugiau kaip 18h liemenele,santykiu net 75 is 100 unsure.gif Man paciai tai irgi kraupiai nuskambejo,bet yra kaip yra.O del idekliuku-tai namuose galima juos pakeist kazkuo kitu-ar visada teka pienukas?Man pvz pirmosiom savaitem begdavo pienas istisai-tai as namie vaiskciodavau tiesiog pasikisus po maikute ranksluostuka.I lauka zinoma eidamos desites liemeneles,bet jos turi buti labai jau laisvos,tik idekliukams prilaikyt smile.gif
Atsakyti
Kaip smagu, kad yra šitas skyrelis drinks_cheers.gif Ir labai keista tada, kad kažkam šauna į galvą nemaitint, kai yra tokių mamyčių, kurios sugeba spręsti šitokius sunkumus ax.gif Julkisr, sėkmės ir kantrybės 4u.gif

QUOTE(Ode @ 2008 09 26, 09:36)
Galvok galvok ir kai sugalvosi - duok žinot. biggrin.gif


Aš irgi visai galvoju apie tai 4u.gif Ką reikia toliau daryti pagalvojus?

QUOTE(AusraR @ 2008 09 26, 10:04)
na as tai tiesa sakant jau sugalvojau kad noreciau, as gi is prigimties psichologe (na pagal issilavinima) tai man gi yra poreikis padeti zmonems smile.gif


drinks_cheers.gif Tik ir nuėjau į tą sritį...

QUOTE(Kristoocia @ 2008 09 26, 11:57)
as taip pat maitinu dukryte pati, dziaugiames tuo ir megaujames abi smile.gif Tik vis negaliu iki galo suprast jos neramaus miego nakti priezasciu-3ia menesi nakti ji tenubusdavo vos karta, veliau prasidejo daznesni nubudimai, galvojom, kad tai vadinamasis augimo suolis...taciau tai tesiaisi iki siol (siandien svenciam pusmetuka smile.gif). Diena dukryte-linksma, guvi mergyte, valgo kas 3 val, jei nebunam namie, gali ir ilgiau isbut nevalgius, o nakti kas valanda nubunda...buna ir su verksmu. Taigi, ar ji tokiu budu bando nakti atsigriebt ar jai truksta maistelio (ka musu gydytoja lyg bando pasakyt) ar tiesiog reikia artumo ir turiu nusiteikt, kad maitinant savo pienuku kitaip nebus? smile.gif


Na pas mus lygiai tas pats. Iki 4 mėn.viskas buvo pakankamai neblogai su naktiniu miegojimu, o va dabar nebesuprantu, kas darosi - pradeda verkti, zirzti per miegus neatsibusdamas, kartais padeda pasukimas ant šoniuko, kartais - ne. Nors valgo ne tiek ir daugiau naktimis, bet keliasi tikrai dažniau. Ir augimo šuoliui tikrai jau per ilgai taip...
Atsakyti
O gal dantukai kalasi?
Arba pradejo labiau dometis aplinka ir blaskydamasi neprivalgo reikiamo kiekio pienuko diena,todel valgo dazniau nakti,o nakti ir seip pienukas riebesnis-tai vaikiukai atsigriebia.
Atsakyti
Paklausiau kitoj temoj, bet pakartosiu dar ir čia, gal atsiras išmanančių blush2.gif

Perskaičiau žmonėse apie tai kad Liepa Kiauleikytė savo sūneli maitino VIEN TIK savo pienuku visus metus. Ir galvoju... gal visai nieko būtų? Kaip čia yra iš tikro? Jei padarius krauj tyrimuką matosi kad geležies vaikui užtenka, tai gal galima vėliau primaitinti pradėti?
Atsakyti
Del primaitinimo-tai labai individualus dalykas.Priklauso nuo vaiko kada pradeda rodyt susidomejima kitu maistu.Yra vaiku kurie isvis ignoruoja betkoki maista jei tai ne mamos krutis smile.gif O kiti i sriuba lipa kotleta ciumpa smile.gif Manau matysi pagal savo vaikiuka-jei jis nenores buti primaitinamas,tai galesi nieko ir neduot-zinoma sitai galioja sveikai auganciam vaikui,normaliai priauganciam svorio mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ajile @ 2008 09 27, 20:45)
Del primaitinimo-tai labai individualus dalykas.Priklauso nuo vaiko kada pradeda rodyt susidomejima kitu maistu.Yra vaiku kurie isvis ignoruoja betkoki maista jei tai ne mamos krutis  smile.gif O kiti i sriuba lipa kotleta ciumpa  smile.gif Manau matysi pagal savo vaikiuka-jei jis nenores buti primaitinamas,tai galesi nieko ir neduot-zinoma sitai galioja sveikai auganciam vaikui,normaliai priauganciam svorio  mirksiukas.gif

Ačiū už atsakymą 4u.gif
Maniškė svoriu nesiskundžia, galėtų ir po mažiau priaugt, gydytoja juokias iš jos, burbule vadina blush2.gif
Atsakyti
Ajile, dar vienas klausimelis. O kaip man sumazinti naktinio pieno gamyba? Gal vakare pradet ribot skyscius? Naktines krutys mane labiausiai neramina, jos kietos ir labai pilnos ir vos ne po valandos vel tas pats. Ypac kairioji, kuria ir nutraukt sunku. Kiek domejaus naktinis pienukas sparciai gaminasi ir jis labai riebus. Bet gal ji galima kaip nors pristabdyt, nes mazajai tikrai tiek nereikia. O ji dar sianakt pirma kart miegojo penkias valandas, tai man buvo pieno sokas, ejau traukt kaip ten jau isejo.

Va ka tik pavalgem pries nakties miegeli ir bandysiu nenutraukt krutu, zuresiu kaip bus. Dar karta aciu tau uz palaikyma. Labanaktukas.
Atsakyti
Na kai tau buna sunku krutyse nakti dek miegancia grazuole prie kruties ir lai darbuojasi,kad palengvintu mamytei gyvenima smile.gif Negailek jos nutraukto miegelio-taip geriau jums abiems,o pienuko nesumazinsi niekaip kitaip,kaip tik nebenutraukinet ir normalizuot pieno kiekybe pagal poreikius.Kantrybes.Sunkios krutys nakti-duok mazei.Nebutina gi degt sviesa issibudint visiems,pasiguldyk ja i lova salia saves taip bus lengviau.Tiesa dar vienas toks idomus dalykelis-jei vaikiukas miega ilgiau kaip 3 valandas ji nubudint net naudinga,nes suaktyvinamas jo kvepavimas ir tai yra naujagimiu mirtingumo miego metu prevencija mirksiukas.gif Skysciu kiekis jokios ytakos neturi pienuko gamybai-tai mitas.Jau nestumo metu organizmas yra prikaupes skysciu maitinimui,kuriuos ims naudot jei tu nebegertum.Tai lyg uzprogramuota kiek reik skyscio pienukui ir ar daugiau ar maziau gersi skysciu ims organizmas tiek kiek turi imt.Geru krutu nakti biggrin.gif 4u.gif Ryt ryte parasyk kaip sekesi-atmink pries nusitraukdama duok kruti vaikui!!!Ir tik jei nepalengveja i darba kibk savom rankytem mirksiukas.gif
Naight,uz atsakyma nera ko dekot 4u.gif Rasau,nes tikrai smagu matyt kaip mamytes deda pastangas,kad ju vaikiukai kuo ilgiau mistu paciu tinkamiausiu maistuku ir augtu burbuliai :)Tik va,kad pagalbos pas profesionalus sunku surast,nes daugumas arba pasenusias zinias turi,arba jiems tai labai neidomi tema arba tiesiog yra priklausomi nuo tu kurie pardavineja tuos visus misinukus,hippus ir panasiai.O del svorio prieaugio tai gerai,smagu girdet,juk ne sintetinio pagrindo svoris labai greit nulakstomas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ajile @ 2008 09 27, 20:45)
Del primaitinimo-tai labai individualus dalykas.Priklauso nuo vaiko kada pradeda rodyt susidomejima kitu maistu.Yra vaiku kurie isvis ignoruoja betkoki maista jei tai ne mamos krutis  smile.gif O kiti i sriuba lipa kotleta ciumpa  smile.gif Manau matysi pagal savo vaikiuka-jei jis nenores buti primaitinamas,tai galesi nieko ir neduot-zinoma sitai galioja sveikai auganciam vaikui,normaliai priauganciam svorio  mirksiukas.gif

as asmeniskai iki astunto menesio nieko nevalgiau lotuliukas.gif paskui jau kazkaip igrudo mama su mociute smile.gif
o del tu liemeneliu tai idomiai cia, o papulia nenutys?? as tai dar nesioju ir del to kad mano speneliai labai jautrus...nepatinka man kai koks kitas rubas trinasi....bo mano vaikai gi soskiuku neima tai tenka padirbet paciai uz soskiuka, tai va ir nugrauzia tuos spenelius, siaip nesutrukineje, nieko, tik kad jautrus, jau vyrui neduodu liest lotuliukas.gif lotuliukas.gif o tas pyksta, sako tooookia papai ir negaliu paliest lotuliukas.gif
Papildyta:
o va maniskiai tai laaabai domisi kas ant stalo padeta, ir obuoliuka labai noriai ciulpia kai tetukas duoda, cia aisku kai as nusisukus bunu smile.gif speju kad gali but is tu kurie i sriuba lipa ir kotletus atimineja...na matysim, dar pora menesiuku iki tu kotletu reik palaukt smile.gif beje Arijus tai labai jau domejosi siandien degtines buteliu, buvom kaime tai ten diedukai abu susede tvarke buteliuka, tai Arijus net drebejo kaip norejo paimt lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AusraR: 28 rugsėjo 2008 - 19:45
Na pagaliau radau laiko prisest. Ajile, liudnos zinios. Vakar nepaskaiciau tavo zinutes, tai sia nakti mazyle vel ilgai ismiegojo. Kai prasibudau pilnomis krutimis, nubegau traukt iki lengvumo, veliau maitinau savo liala, bet ji daug nevalge, todel vel ejau nutraukt ir aptikau, kad vel kelia man kaireje krutyje guzus. Ir si karta tikrai ne liemeneleje esme, o kad pienukas ilgai prabuvo krutineje (apie 4h). Lindau po dusu ir lialiai daviau ir tik su vyru paryciais ispaudem ta uzsidegusi pienuka, kai mazyle valge is kitos kruties. Tai va...sad.gif

Cia su viena mergina kalbejom, kad tu susidariusiu guzu nereik spaust, o prakentet, tada jie rezorbuosis atgal i krauja ir taip normalizuot pienuko gamyba. Bet gi taip as galiu pasigaut mastita....Ka tu manai, tavo patirtis ir zinos ka sako siuo klausimu? Ar tikrai nereik to uzsidegusio pienuko ispaust, bet tie latakai gi sprogsta...Sako ir jokiu kompresu nereik det (as po maitinimo dedu medu, spiritini kompresa ar bulviu tarkius, kurie traukia karsti ir mazina tuos isburkusius guzus). Kaip tavo nuomone su tais guzais tvarkytis?

Ajile stai mano asmeninis pastas jolanta.raisutiene@gmail.com, jei tu gali, parasyk savo telefono numeri, as noreciau su tavimi pakalbet, sunku cia viska surasyt, aisku jei tu sutinki. Gal as negera zindymo technika naudoju ir tai yra tu guzu susidarymo priezastis.
Atsakyti
Ausra,smagu buvo skaityt kaip tavo Arijus i degtine kesinosi...Kazi kokiu medziagu jam truksta lotuliukas.gif Del nutysimo-tai atsakymas vienas-jie jau nutyso verysad.gif ,nes organizmas isgyveno nestuma ir krutyje esantys audiniai pakeite struktura.Tokia jau musu moteru dalia.Bet ne visoms gi vienodai keiciasi ta formyte/tai jei ji pas tave nepakito taip radikaliai tai ir liemeneles nenesiojimas nebepakenks.O del speneliu jautrumo tai tikiu,bet gal tiesiog namie vaiksciot galima kokia maikute svelnesnio audinuko prisitaikyt ax.gif
Julkisr,bandyk sianakt daryt kaip aprasiau vakar 4u.gif O del guziuku-tai ju nebebus kai tik susitvarkys pieno kiekis.Ju ir nesistenk istraukti iki galo,cia kaip jau ir rasiau,traukt tik po maitinimo ir tik kol palengves,arba jei labai kieta krutis ir,kad vaikiukui butu lengviau zyst biskutuka pries maitinima.Del kompresu:mano nuomuone tai be reikalingas laiko gaisinimas,nes jie atlieka ta pacia funkcija kaip ir ledas-traukia karsti.Del guziuku issivaiksciojimo/tai taip jie turi nuteket su laiku lengvai.Faktas,kad kol nekyla temperatura,stengiantis nutraukinet minimuma ir kuo daugiau duodant vaikiui-savaites begyje tai normalizuojasi 4u.gif Seip ar taip turi mano telefono numeri-jei kokia beda skambink mirksiukas.gif
Atsakyti