Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 5

Mielos supermama.gif Mamytės ir jų 2.gif mažyliai,

Jei užsukote į šį skyrelį, tikriausiai turite rūpestėlių ir klausimų, o gal ir patarimų 4u.gif
To mes čia ir renkamės - kartu group.gif friends.gif galime daugiau.
Jūsų visų patirtis - neišsenkantys lobynai 4u.gif

Įdėmiai perskaitykite pirmąją temą mirksiukas.gif
Pirmoji tema apie žindymo paslaptis

peržvelkite antrąją mirksiukas.gif
Antroji tema apie žindymo paslaptis

trečiąją temą mirksiukas.gif
Trečioji tema apie žindymo paslaptis

ir ketvirtąją temą 4u.gif
Ketvirtoji tema apie žindymo paslaptis

Atsakyti
QUOTE(Pupulis @ 2008 08 29, 14:05)
Aciu uz palaikyma, rodos musu krize eina i pabaiga... O as zinokit, jau ir neistveriau, pries nakti uzmaitindavau misinuku, tada vaikuciai ismiegodavo, kokias 3-4 val ir vel su pienuku sekmingai isgyvendavom iki sekancio vakaro. Uzteko keturiu dienu tokio rezimo, gal as per ta laika ir pati pailsejau, jau pora dienu ir vel sekmingai esam sugrize tik prie MP smile.gif

Bet mano nuomone yra svarbiausia uzsispyrimas ir tikslo siekimas, tada viskas ir gaunasi smile.gif

thumbup.gif
labai smagu girdėti.
Šaunuolė Tu ir Tavo pupuliukai geručiai - Tau 4u.gif

QUOTE(-ciute- @ 2008 09 01, 11:48)
Norėjau padėkoti Ode, AusraR, ast alaus ir J.E. Aistė&Julijonas už palaikymą ir patarimus  4u.gif . Pas mus lyg viskas ir susitvarkė su MP

Kaip sako mano giminaitė medikė: "O kur tas pienas dingsta įdomu? Gal pasivaikščiot į parduotuvę išeina?"  mirksiukas.gif
Svarbiausia pasitikėti savimi ir norėti  4u.gif

Visad prašom blush2.gif Smagu, kad susitvarkė.

lotuliukas.gif
Sutinku. Tad Tau linkiu sėkmės, noro ir pasitikėjimo (kurio neišmuštų jokie komentarai ir 'patarimai') 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-ciute- @ 2008 09 01, 11:48)
O dėl MP mažėjimo ir dingimo tai iš savo patirties galiu pasakyti, kad jo mažėja kai kas nors sunervuoja (pvz sakydamas "ar tikrai vaikui užtenka?") ir pradedi nepasitikėti savimi  doh.gif
Kaip sako mano giminaitė medikė: "O kur tas pienas dingsta įdomu? Gal pasivaikščiot į parduotuvę išeina?"  mirksiukas.gif
Svarbiausia pasitikėti savimi ir norėti  4u.gif


Kai susinervuoji, ne pienuko sumažėja, o sutrinka jo tekėjimas ir todėl atrodo, kad sumažėja. Bet nereikia galvoti, kad mažėja ir apskritai, nervintis nereikia 4u.gif
Gerai ta giminaitė sako thumbup.gif
Atsakyti
sveikos mamytes 4u.gif
as pati pirmaji mazyli maitinau iki 7 menesiu, kadangi pastojau antra karta tai teko nutraukti maitinima, kad antram mazyliui esanciam pilvelyje uztektu visu jam reikalingu medziagu vystymuisi. o antraji suneli maitinau iki 1m. ir 3 menesiu. ir labai dziaugiuosi kad man uzteko noro ir pienelio jo maitinimui. iki 6 men pas mane pienukas ''dingdavo" kas tris savaites vienai dienai. bet niekada nenutraukiau maitinimo ir jis vel "atsirasdavo". noriu tik padrasinti ir patarti kitoms maitinancioms mamytems, kad nesigedintu maitinti mazyli iki tol kol jam jo reikia. senesnio sukirpymo moterys bande mane atkalbeti nuo maitinimo ir sakydavo: jis jau didelis ir jam jau uztenka to papo. o is vienos med.seseles esu isgirdus, kad maitinti uztenka tik iki 6 men. bet as nesutinku su tokiu senyvu moteriskiu nuomone. ir maitinau savo antraji mazyli tol kol jam paciam norejosi smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif

Labai prasau jusu patarimo!gal kam teko gerti antibiotikus kol maitinote vaikuti?man prasidejo dantenu uzdegimas,supuliavo aplink dantis,dantiste pulius isvale bet sake butinai dabar reikia gerti antibiotikus Ospamox!Labai bijau ar nepakenks mano maziukui?maitinu kokius 3k.per para, jam 2 metukai jau!labai laukiu atsiliepimu jusu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(odetee @ 2008 09 02, 08:22)
Sveikos mamytes 4u.gif

Labai prasau jusu patarimo!gal kam teko gerti antibiotikus kol maitinote vaikuti?man prasidejo dantenu uzdegimas,supuliavo aplink dantis,dantiste pulius isvale bet sake butinai dabar reikia gerti antibiotikus Ospamox!Labai bijau ar nepakenks mano maziukui?maitinu kokius 3k.per para, jam 2 metukai jau!labai laukiu atsiliepimu jusu 4u.gif


Kiek teko domėtis ir skaityti, Ospamox yra iš tų antibiotikų, kuriuos vartojant žindyti galima. Netgi nėščiosioms jį galima vartoti. Kiek pamenu, reikia vengti penicilinų grupės, o čia - amoksicilinas. Žinoma, būtinai paklausk vaisitininkų pirkdama 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juna08: 02 rugsėjo 2008 - 12:48
QUOTE(odetee @ 2008 09 02, 08:22)
Sveikos mamytes 4u.gif

Labai prasau jusu patarimo!gal kam teko gerti antibiotikus kol maitinote vaikuti?man prasidejo dantenu uzdegimas,supuliavo aplink dantis,dantiste pulius isvale bet sake butinai dabar reikia gerti antibiotikus Ospamox!Labai bijau ar nepakenks mano maziukui?maitinu kokius 3k.per para, jam 2 metukai jau!labai laukiu atsiliepimu jusu 4u.gif

Tikrai galima 4u.gif

Taviškiui jau 2m. O šį vaistą skiria ir naujagimių gydymui.
Net jei žindytum ištisai, gerdama vaistą įprastom dozėm - vaikeliui per MP tektų vaisto kiekis, atitinkantis apie 1proc dozės, kurią skiria naujagimiui gydyti.

O taviškis jau gerokai vyresnis, svoris žymiai didesnis, vidaus sistemos geriau subrendusios, žindai tik kelis kartus per parą, tad jokio realaus poveikio neturėtų net pajusti 4u.gif
Aišku, būtų geriau, jei pasireguliuotum vaisto gėrimo valandas taip, kad netektų žindyti 3-4val po vaisto išgėrimo, nes tuo metu vaisto koncentracija tavajame organizme bus didžiausia.
Sveik 4u.gif
Atsakyti
sveikos mamytės,
labai noriu ir aš paprašyti jūsų patarimo: mano dukriukui kitą savaitę 3 mėn. Maitinu tik MP, tačiau pastarasias 2-3 dienas ji labai nervinga, tai ima krūtį, tai spjauna, valgo labai neramiai ir nervingai, po to daug verkia... galvoju, ar čia kartais ne ta 3 mėn maitinimo krizė? - papsakokit, prašau, kaip ji pasireiškia, kaip reikia elgtis tuo metu (ar dažniau dėti vaikiuką prie krūties ar kaip? nes soskiuką tai ji labai labai stipriai čiulpia, o krūties neima...),kiek laiko ta krizė tęsiasi?... oi negaliu, labai jau man neramu kelintą dieną... pataekit... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgalu @ 2008 09 03, 10:46)
sveikos mamytės,
labai noriu ir aš paprašyti jūsų patarimo: mano dukriukui kitą savaitę 3 mėn. Maitinu tik MP, tačiau pastarasias 2-3 dienas ji labai nervinga, tai ima krūtį, tai spjauna, valgo labai neramiai ir nervingai, po to daug verkia... galvoju, ar čia kartais ne ta 3 mėn maitinimo krizė? - papsakokit, prašau, kaip ji pasireiškia, kaip reikia elgtis tuo metu (ar dažniau dėti vaikiuką prie krūties ar kaip? nes soskiuką tai ji labai labai stipriai čiulpia, o krūties neima...),kiek laiko ta krizė tęsiasi?... oi negaliu, labai jau man neramu kelintą dieną... pataekit... unsure.gif


Turbūt čia ta krizė smile.gif Dėk dažniau prie krūties, soskiuką kiek įmanoma mažiau duok, tegu geriau krūtį čiulpia (kantriai vis siūlyk ir siūlyk, turėtų paimti). Dabar ji pavalgo po nedaug, todėl turbūt greitai išalksta, gal nepatinka, kaip bėga pienas (per mažai, per lėtai), todėl pyksta. Suprantu, kaip sunku, ir visokios negeros mintys turbūt lenda, bet nepasiduok joms.
Per kelias dienas turėtų susitvarkyti. Juo labiau, kad jau tris mėnesius maitinai, tai tikrai nieko čia blogo nebus. Žinoma, su sąlyga, jei neduosi papildomo maisto ir kiek įmanoma ilgiau ir dažniau dėsi prie krūties. Tik negalvok, kad pienas dingsta 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes smile.gif Visai neseniai radau sia tema, kuri man yra dabar labai aktuali. Problemos su pieneliu. Buvo taip: maitinau MP savaite, vakarais pradejo verkti, tampyti papa - pagalvoja, kad truksta pieno. Pradejau primaitinti: duoti savo pieno ir misinio,k truksta. Atejusi med.slaugytoja pasake, kad taip negalima, nes pienas ir misinelis kartu pilve reaguoja ir prasideda "uraganas" Patare kaitalioti maitinimus: MP, misinys. Pradejau kaitalioti, pieno mazejo, davedziau save iki minimumo.Kruti vaikas dar eme, nors ir nebuvo ka valgyti - tustuma. Tokiu budu bandziau atstatyti, bet pastovus stresas ir 0 ml. rezultate. Nusipirkau pientrauki Avent Isis, kuris imituoja vaiko ciulpima, bet pritraukti pavyksta per diena is abieju krutu apie 50 ml - desertui verysad.gif
Vaikas kruties visai nenori imti, net ir pavalges paciulpti nusiraminimui, tik raukiasi ir zviegia, o nutraukta pienuka geria g.gif Ka patarsite, mielos mamytes Ar verta dar man kankinti tas krutis, tiketis pieno gamybos atsistatymo? Noreciau isgirsti jusu nuomone, maitinti noriu - mums dar tik 1,5 menesio...
Atsakyti
QUOTE(MarinaL @ 2008 09 04, 19:59)
Sveikos mamytes  smile.gif  Visai neseniai radau sia tema, kuri man yra dabar labai aktuali. Problemos su pieneliu. Buvo taip: maitinau MP savaite, vakarais pradejo verkti, tampyti papa - pagalvoja, kad truksta pieno. Pradejau primaitinti: duoti savo pieno ir misinio,k truksta. Atejusi med.slaugytoja pasake, kad taip negalima, nes pienas ir misinelis kartu pilve reaguoja ir prasideda "uraganas"  Patare kaitalioti maitinimus: MP, misinys. Pradejau kaitalioti, pieno mazejo, davedziau save iki minimumo.Kruti vaikas dar eme, nors ir nebuvo ka valgyti - tustuma. Tokiu budu bandziau atstatyti, bet pastovus stresas ir 0 ml. rezultate. Nusipirkau pientrauki Avent Isis, kuris imituoja vaiko ciulpima, bet pritraukti pavyksta per diena is abieju krutu apie 50 ml - desertui  verysad.gif
Vaikas kruties visai nenori imti, net ir pavalges paciulpti nusiraminimui, tik raukiasi ir zviegia, o nutraukta pienuka geria  g.gif  Ka patarsite, mielos mamytes  Ar verta dar man kankinti tas krutis, tiketis pieno gamybos atsistatymo? Noreciau isgirsti jusu nuomone, maitinti noriu - mums dar tik 1,5 menesio...

Aisku,kad neverta,kam cia nusitraukinet jei beveik nieko nera.Nu gali dar menesi pazaist,juk dar maziuks,o seip tai jei pieno mazai turi tai jo ir nepadauges,duok misini be sazynes grauzaties,vaikas bus patenkintas,sotus ir mama maziau streso patirs mirksiukas.gif
Atsakyti
perlita3, mes ir su misineliai neramus verysad.gif Vis mums netinka: tai alergija, tai nesotus unsure.gif
Atsakyti