Įkraunama...
Įkraunama...

VISPOOL vonia

QUOTE(pasiutele @ 2009 03 26, 21:45)
Sveikos
man is vispool ta marea labai grazi wub.gif gal kas zino kokia jos kaina?

Pasidomejau ir gavau kaininika.
Pasiziurejau kainas:
Vonia MAREA D.P 170*110 balta 2 494,00 Lt
Apdaila D.P. 170*110 balta 332,00Lt
Vonia MAREA D.P. 170*110 gr. 3 491,00Lt
Apdaila 170*110 D.P. granitinė 469,00Lt
Papildyta:
QUOTE(spyglis2 @ 2009 03 26, 20:21)
visai susibalamutinau, pati nebežinau kokią pirkt ir į kokią žiūrėt  doh.gif

A ko taip pasiduodi iskart biggrin.gif Kokia buvai issirinkus ?
Atsakyti
QUOTE(Keleivis @ 2009 03 27, 10:27)

A ko taip pasiduodi iskart biggrin.gif Kokia buvai issirinkus ?

už tat, kad visur daug minusų: ravak'o žiauriai braižosi (ir pati oš pirmų lūpų girdėjau, kad antrąsyk tokios vonios žmonės nebepirktų), žiūrėjom vispool clasica, bet dabar išsigandom, kad trupa... kaldewei... kažkaip iškart nenorėjom skardinės, o plius dar jai reikia karkaso, o vonios grindų plytelės jau išklijuotos doh.gif
dabar su vyru nebežinom ką pirkti ir į ką žiūrėti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(spyglis2 @ 2009 03 27, 18:43)
ravak'o žiauriai braižosi (ir pati oš pirmų lūpų girdėjau, kad antrąsyk tokios vonios žmonės nebepirktų)

na mes naudojames ravak vonia 2 metus, bet i nieka jos nekeisciau. Labai fainute, niekas man joje nesibraizo schmoll.gif gal kas naudoja valymui kokias netinkancias priemones g.gif o labiausiai patinka, kad ilipus i vonia nejauti jokio saltumo kaip lipant i spizine ar akmens mases. Dabar isirenginejam kita busta ir jame butinai desiu ravak ax.gif
Atsakyti
o ar yra kas turi vonia ant kojeliu?ar patenkintos?
Atsakyti
QUOTE(spyglis2 @ 2009 03 27, 19:43)
už tat, kad visur daug minusų: ravak'o žiauriai braižosi (ir pati oš pirmų lūpų girdėjau, kad antrąsyk tokios vonios žmonės nebepirktų), žiūrėjom vispool clasica, bet dabar išsigandom, kad trupa... kaldewei... kažkaip iškart nenorėjom skardinės, o plius dar jai reikia karkaso, o vonios grindų plytelės jau išklijuotos  doh.gif
dabar su vyru nebežinom ką pirkti ir į ką žiūrėti  unsure.gif

nu del remo zmones kai kurie ir patys pasidaro nusiperka tece profili ten lygtai suvirina ir remas taip daro tie kurie stato masazo sistemas lietuvoje.


Papildyta:
QUOTE(elitarai @ 2009 03 29, 18:30)
o ar yra kas turi vonia ant kojeliu?ar patenkintos?

Pas mane ant kojeliu ji laikosi tvirtai, bet ji staciakkambe, jeigu imant asimetrine ar simetrine tai geriau su remu nes kojeles neatremia sedimos vietos.
Atsakyti
Mes turim PAA formos vonia ir kriaukle vonioj ( su spalva)..Super..Niekas nesibraizo del valymo, apie trupejima net nera kalbos.. Silta, maloni..Turejom ir Ravak ( nuomojamam bute), tai net nera ka lyginti..Man ravak, kazkokia traskanti..Ir gerai ji sumontuota ir viska..Atrodo pusetinai..bet jausmas ne tas..Nezinau, man vonia labai svarbu, kad butu patogi ir maloni..Tokia ir turim..
Atsakyti
QUOTE(spyglis2 @ 2009 03 25, 19:37)
mes irgi svarstom apie vispool vonias, bet jei jos tokios trapios, tai net nebežinau, nes kaina tai ne pati žemiausia  g.gif
kas turit? ar verta pirkti? unsure.gif

Sveika, netycia tave cia pamaciau (vis paskaitineju ka zmones apie vonias mano) - atsakymas i tavo klausima apacioj rolleyes.gif Jos neremontuojamos.. nutrupejo ir viskas, jokie uztepimai nesilaikys ir tokie nutrupejimai gana dazni.

QUOTE(ashley @ 2008 06 14, 18:35)
Turiu ir as VISPOOL vonia. Man labai ji patika. Taciau krasteliai tikrai trapus... Patarkit, kaip juos dabar sutvarkyti, kuo uztepti nusilupusias vietas.... g.gif



Papildyta:
QUOTE(spyglis2 @ 2009 03 27, 19:43)
dabar su vyru nebežinom ką pirkti ir į ką žiūrėti  unsure.gif

PAA su profiheat sluoksniu bigsmile.gif arba Vivera smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo +333+: 30 kovo 2009 - 16:43
Geros tos vonios akmens masės, tik jei atžagariom rankom neši, ar montuoji, tai bet ką sulaužysi, ar nuskelsi.. arba gal su kirviais maudytis kas eina, tai ir užkliūna... biggrin.gif
Atsakyti
Kokią geriau rinktis vonią: ketaus ar akmens masės? Kaina skiriasi dvigubai, o kaip kokybė?
Atsakyti
turim vispool jau gal 4 metai
patenkinti
gal kad pripratom, bet kai kitur tenka issimaudyti akrilinej vonioj, tai skirtumas jauciasi
tikrai gera vonia
o del trapumo - nezinau, mums nieks netrupejo ir nelabai isivaizduoju, is kur akmens mases vonioj gali trupeti
Atsakyti
ir mes isigijom vispool vonia marea, man labai patiko, dar ja pakolkas nesinaudojam bet jau stovi, tai ziuri si labai graziai tongue.gif
Atsakyti