Įkraunama...
Įkraunama...

VISPOOL vonia

QUOTE(Dowi @ 2007 11 07, 22:13)
villeroy&boch 4u.gif

sita tai labai brangi doh.gif o gal dar kokiu galit kas rekomenduot?
Atsakyti
parasykit kas turiti VISPOOL vonia ,kaip ja valyti ar labai braizosi ? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tix @ 2007 11 09, 20:48)
sita tai labai brangi doh.gif o gal dar kokiu galit kas rekomenduot?

na jo brangokos 4u.gif ,kur mes pirkom tai apie 3000Lt.,bet kokybe thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dowi @ 2007 11 13, 12:32)
na jo brangokos 4u.gif ,kur mes pirkom tai apie 3000Lt.,bet kokybe thumbup.gif

tai nera tiek daug kiek galvojau.O kur pirkot, jei ne paslaptis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tix @ 2007 11 17, 10:39)
tai nera tiek daug kiek galvojau.O kur pirkot, jei ne paslaptis blush2.gif


tai jo butent bigsmile.gif ,Kaune Tavyde mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(INMANTA @ 2007 11 13, 10:36)
parasykit kas turiti VISPOOL vonia ,kaip ja valyti ar labai braizosi ? biggrin.gif


labas, as turiu vispool vonia
esu patenkinta
jos pavirsius yra lygiai toks pat akrilinis kaip bet kuriu kitu akriliniu voniu
todel prieziura irgi tokia pati, rekomenduojama valyti be abrazyviniu daleliu
visumoj apie sita vonia galiu pasakyti tik gerai, stabili, puikiai laiko siluma, tikrai geriau uz paprasta akriline, ka jau be kalbet apie skardines
Papildyta:
QUOTE(tix @ 2007 11 06, 19:31)
Mes ir buvom sugalvoje pirkti Vispool vonia,bet siandien uzsukom i parduotuve, tai mum sias vonias taip ispeike-sako tai antri kinieciai,neaisku is ko tos vonios padarytos, kad tokios pigios,neaisku kaip laikys,o jei ir pirktume is ju tai garantijos neduotu .Tai kas turit sias vonias pasakykit, kaip jos is tiesu? doh.gif


kiek zinau, tai tikrai ne kinieciai daro, o latviai
jos visos islietos is akmens mases, o ant virsaus akrilas
akmuo del stabilumo ir silumos, o akrilas, kad kunui malonesnis pojutis butu
o is tiesu tai man atrodo, kad ravakas ar kitos akrilines vonios tiesiog geriau idirbtos marketinginiu poziuriu,
vienam vonios kambary pas mus stovi akriline, kitam akmenine, todel galiu palyginti
jei isirengineciau naujai, tai rinkciaus akmens mases
Atsakyti
Turiu ir as VISPOOL vonia. Man labai ji patika. Taciau krasteliai tikrai trapus... Patarkit, kaip juos dabar sutvarkyti, kuo uztepti nusilupusias vietas.... g.gif
Atsakyti
mes irgi svarstom apie vispool vonias, bet jei jos tokios trapios, tai net nebežinau, nes kaina tai ne pati žemiausia g.gif
kas turit? ar verta pirkti? unsure.gif
Atsakyti
O mes pirkom vonia PAA Cello, nieko dar negaliu pasakyt, nes tik siandien turi atvesti, bet kiek esu girdejusi, tai jos labai kokybiskos nors ir ne pigios ax.gif siaip jei kam idomu info apie jas www.paa.lv
Atsakyti
Apie vonias kaskiek savo nuomone pasakysiu smile.gif Ravak visi zino iki skausmo turbut, pagal mane ju burbulas ispustas perdaug, nera labai kokybiskos, santechnikai kai kurie net brangiau ima uz ju pastatyma nes su uzdangom ju baisu kaip sunkiai tvirtinasi, Villeroy minejo tai jos tai tikrai kokybiskos jie nieko nekokybisko negamina. Yra Polysan vonios irgi geros uz Ravak geresnes. PAA geras gamintojas tik galima surasti ir pigesniu analogu. Roltechnik gamintojas man su kinais daug kas asocijuojas. Kaldewei skardines norit pigios yra Eurowa serija 360 litu tik plona skarda, storesnes apie tukstanti, pas jas gerai kad jos labai sunkiai braizosi del sito pliusas didziulis, aisku su makroflexu reikia apipurksti ir t.t. Del akmens mases voniu galit pasiziureti dar PAA kaip minejot, Saniplast, Polysan. Marmite. Tik su jom kas blogai jei isimus tai neuztaisysit, aisku lengvai neissimusa, reikia sunkesnio daikto. tai va mano nuomone smile.gif butu malonu isgirsti ir jusu. Apie Vispool istikro neteko girdet sad.gif
Atsakyti
visai susibalamutinau, pati nebežinau kokią pirkt ir į kokią žiūrėt doh.gif
Atsakyti
Sveikos
man is vispool ta marea labai grazi wub.gif gal kas zino kokia jos kaina?
Atsakyti