Įkraunama...
Įkraunama...

VISPOOL vonia

QUOTE(mercedes @ 2007 02 11, 17:43)
Sakykit kas per gudrybe slepiasi,kai suvedu koda 15 euru nuolaidai,nerodo siuntimo islaidu!Atsieit kai nueisi iki Validation tai ir suzinosi.Uzdes uz siuntima 20 euru,va ir bus nuolaida.....


kranai pas mus skirtingi lotuliukas.gif Vonioje Oras, praustuvui handgroche ar kaip ten jis tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(jovitn @ 2007 02 11, 11:55)
nagi gal dar kas nors gali pagirti ar ispeikti sias vonias....as maciau yra daug firmu negi tik tos 2 lyderes?????gal kas kokia kitokia turi kuria yra labai patenkintas....

Labai fainos vonios www.paa.lv, Yra įvairių spalvų.
Atsakyti
QUOTE(pijuska @ 2007 02 11, 18:58)
Labai fainos vonios www.paa.lv, Yra įvairių spalvų.


bet jos man atrodo ir brangios labai, jei nemaisau su kitom. Grazum tai labai wub.gif
Atsakyti
mes Šiauliuose pirkom iš tokios firmos "Jaukurai", pažiūrėkit, gal ir kitur yra...
Atsakyti
Na mes irgi apsisprendėm Vispool Classica pirkti.
Tai kol kas radau tik čia :
www.jaukurai.lt
www.santera.lt
Atsakyti
Gal kas dar turit nusiskundimu del vispool trapumo? su vyru pradejom baimintis, jei kas sunkesnio kris ar neiskels vonios g.gif kad ir duso antgalis is auksto kristu g.gif
Atsakyti
QUOTE(PUka @ 2007 06 29, 21:18)
Gal kas dar turit nusiskundimu del vispool trapumo? su vyru pradejom  baimintis, jei kas sunkesnio kris ar neiskels vonios  g.gif  kad ir duso antgalis is auksto kristu  g.gif


na manau, kad kietas sunkus daiktas bet kokia iskeltu 4u.gif
As patenkinta musu vonyte Picola wub.gif
Ir jos amn atrodo kaip tik patvaresnes nei akrilines.
Atsakyti
QUOTE(PUka @ 2007 06 29, 21:18)
Gal kas dar turit nusiskundimu del vispool trapumo? su vyru pradejom  baimintis, jei kas sunkesnio kris ar neiskels vonios  g.gif  kad ir duso antgalis is auksto kristu  g.gif

Nezinau, kaip vonyte, bet pas mane Ravak duso padeklas, tai ant jo krenta ir duso antgalis ir vaikai pati biesa ten isdarineja - net ibrezta niekur nera. Naudojam jau beveik keturi metai. Del valymo, tai tiesa, jei nori, kad blizgetu, reikia po kiekvieno prausimosi isvalyti, bet cia juk su viskuo taip - maisytuvai, nenuvalyk ir baisu ziureti, praustuvas Gustavsberg - irgi valomas daznai, bet ne taip daznai, kaip naudojamas. Todel klausimas labai rimtas, kuria firma pasirinkti. Atsparumas manau ir tos, ir tos puikus, nebent tiesiog brokas ir tiek. Toliau turbut viska lemia vaizdas, kaip rasot, silumos laikymas.
Atsakyti
QUOTE(lietutis @ 2007 07 02, 17:17)
Nezinau, kaip vonyte, bet pas mane Ravak duso padeklas, tai ant jo krenta ir duso antgalis ir vaikai pati biesa ten isdarineja - net ibrezta niekur nera. Naudojam jau beveik keturi metai. Del valymo, tai tiesa, jei nori, kad blizgetu, reikia po kiekvieno prausimosi isvalyti, bet cia juk su viskuo taip - maisytuvai, nenuvalyk ir baisu ziureti, praustuvas Gustavsberg - irgi valomas daznai, bet ne taip daznai, kaip naudojamas. Todel klausimas labai rimtas, kuria firma pasirinkti. Atsparumas manau ir tos, ir tos puikus, nebent tiesiog brokas ir tiek. Toliau turbut viska lemia vaizdas, kaip rasot, silumos laikymas.

labai aciu uz pasisakyma 4u.gif
Atsakyti
Ačiū,kad padėjot nuspręst kokia vonią išsirinkt.Apie VISPOOL nebuvau girdėjus,bet kai paskaičiau apie tas vonias,pasakiau,kad man tokios reikia.Anksčiau apie Ravak galvojom,bet į mūsų mažą vonią,pasirinkimas nekoks.Tad nusipirkom Vispool.Žiūrėsim kas ten kur skyla ir nuo ko mirksiukas.gif
Atsakyti
labai noriu ''victorijos'' tipo vonios... ax.gif na, tokios ant kojelių. gal žinot, kur tokių yra? ir kokia maždaug kaina? ačiū 4u.gif
Atsakyti
tai jau merginos kurios turite "Vispool" vonias, parasykite pliusus ir minusus. Nes kaip tik ne uz kalnu ir man toks pirkinys nusimato
Atsakyti