Įkraunama...
Įkraunama...

VISPOOL vonia

QUOTE(Rudaakė @ 2006 05 01, 13:34)
Tai turi vispool vonyte? Papasakok daugiau, kaip naudojasi, valosi ir pan. Ar neslysta labai. Nes duso atskiro neturesime, tai nuolat teks repeziotis i vonia po dusiuku  lotuliukas.gif


nea,ne vispool ax.gif pirkom ravak . tik dar apie ja negaliu papasakot,nes i buta dar neisikelem,tai ir neisbandem smile.gif
o su kojelem yra teke tureti vonia,tai,kaip minejau,"uzmusa" mane valymas po ja smile.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif

tai ar naudojates kasnors akmens mases vonia?smile.gif paskaicius sia tema ilindau dar i ju puslapi, na ir uzbure jie mane:) http://www.vispool.l...ang_id=2&menu=6

tik labai noretusi isgirsti atsiliepimu del valymo ax.gif
aciu! biggrin.gif
Atsakyti
mes naudojam vispool vonia jau daugiau nei pusmetį...valosi tai normaliai, tik minusas, kad jos gana "trapios", jau krasštelis nuskilo ir net nepastebėjom kaip g.gif , o šeip tai man ji patinka..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asticus: 29 gegužės 2006 - 22:11
Mes nusiziurejom vonia Marea, atrodo vadinasi. Siaip man kaip tik jos atrodo patvaresnes negu akrilines g.gif O norejom pirkti Ravak Rosa. Bet jei jau rasot, kad skilsta, net keista.... g.gif
Atsakyti
O as dar siandien suzinojau kad tu Vispool voniu pavirsius padengtas tuo paciu akrilu... tai tuomet del valymo tas pats sh gaunasi g.gif o as kazkaip isivaizdavau kad ju pavirsius toks pat kaip ir akmens mases kriaukliu ax.gif zodziu jau kyla itarimas kad nori nenori teks kasdien sveisti smile.gif bet tai kai paskaitau kad akriliniu pavirsiu rekomenduojama nuvalyti skudureliu po kiekvieno naudojimo, tai nespesi gi valyti kiekviena karta vos tik koki skudura vonioje isgresi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Asticus @ 2006 05 29, 23:10)
mes naudojam vispool vonia jau daugiau nei pusmetį...valosi tai normaliai, tik minusas, kad jos gana "trapios", jau krasštelis nuskilo ir net nepastebėjom kaip g.gif , o šeip tai man ji patinka..

4u.gif
mes kaip tik planuojam akmens masės pirkt.
blink.gif blink.gif - kaip taip "nutrupėjo/nuskilo" gabaliukas doh.gif doh.gif - eina sau, kaip keista - tik po pusmečio naudojimo blink.gif
Mum patiko privalumas - kad ilgiau šilumą palaiko - ir kaina ne tokia jau baisi - bet jei jos taip "lengvai" nuskyla doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Otaip: 30 gegužės 2006 - 10:51
QUOTE(latve @ 2006 05 29, 23:40)
O as dar siandien suzinojau kad tu Vispool voniu pavirsius padengtas tuo paciu akrilu... tai tuomet del valymo tas pats sh gaunasi g.gif  o as kazkaip isivaizdavau kad ju pavirsius toks pat kaip ir akmens mases kriaukliu  ax.gif  zodziu jau kyla itarimas kad nori nenori teks kasdien sveisti smile.gif bet tai kai paskaitau kad akriliniu pavirsiu rekomenduojama nuvalyti skudureliu po kiekvieno naudojimo, tai nespesi gi valyti kiekviena karta vos tik koki skudura vonioje isgresi smile.gif



jo, jos padengtos akrilu, bet kasdien tai tikrai neplaunam, su dusu perleidi ir gerai, aisku jei kas nors nesvaraus tai reikia pavalyt, bet del to tikrai kazkaip nera problemu, nepastebejau, kad daugiau plaut reiktu, nei ten bute senos ketines budavo...

QUOTE(Otaip @ 2006 05 30, 11:50)
4u.gif
mes kaip tik planuojam akmens masės pirkt.
blink.gif  blink.gif  - kaip taip "nutrupėjo/nuskilo" gabaliukas  doh.gif  doh.gif  - eina sau, kaip keista - tik po pusmečio naudojimo  blink.gif
Mum patiko privalumas - kad ilgiau šilumą palaiko - ir kaina ne tokia jau baisi - bet jei jos taip "lengvai" nuskyla  doh.gif  doh.gif


jo tas yra, ir parduotuvej reikia labai apziuret, kad nebutu iskyle, nes sako transformuojant apsigadien gali but, del to buna ir nuolaidos, kai lieka tik su kokiais nuskilimais (nedideliais)...o tipo namie naudojant nelqabai pavojus yra, bet va mum eme ir nuskilo, bet sakau net nematem kaip, gal suva nukando lotuliukas.gif
šiluma tikrai gerai laiko, ir dar man patinka, kad ir iš išorės padengta taip pat gražiai ir nereikai jokių sienelių...man gražiau be sienelių...
Atsakyti
kaip suprantu, tai vispool voniose pagrindas granitas, o viršus - akrilas? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudaakė @ 2006 05 29, 22:22)
Mes nusiziurejom vonia Marea, atrodo vadinasi. Siaip man kaip tik jos atrodo patvaresnes negu akrilines  g.gif O norejom pirkti Ravak Rosa. Bet jei jau rasot, kad skilsta, net keista....  g.gif

Du metus naudojames Ravak Rosa jokiu problemu mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu dabar tai as visai susibalamutinau doh.gif Ka rinktis RAVAK ar VISPOOL?????Padekit apsispresti ka blush2.gif ............Parasykit bent, kokia jus pirkote ir KODEL????
Atsakyti
QUOTE(rosenda @ 2006 07 28, 17:41)
Nu dabar tai as visai susibalamutinau doh.gif Ka rinktis RAVAK ar VISPOOL?????Padekit apsispresti ka blush2.gif ............Parasykit bent, kokia jus pirkote ir KODEL????


Va as irgi blaskiausi tarp siu dvieju, bet pasirinkau Vispool. Kodel:
- as geriau mokesiu daugiau uz vonia, o ne uz paneli (manau kad kainoje ir kokybe atsispindi)
- paliesk pacia vonia, ravak man atrodo tokia greit pazeidziama, o vispool siek tiek maziau lepi atrodo
- storis - vispool ne[alyginimai daug storesne
- vispool stabilesnes
- ilgiau laiko siluma
Na nezianu kas dar nuleme mano pasirinkima g.gif Zinoma kiti gali cia mane uzgincyti ax.gif tai tiesiog mano nuomone ir niekam kitam jos nepersu smile.gif

Sekmes apsisprendziant smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rosenda @ 2006 07 28, 17:41)
Nu dabar tai as visai susibalamutinau doh.gif Ka rinktis RAVAK ar VISPOOL?????Padekit apsispresti ka blush2.gif ............Parasykit bent, kokia jus pirkote ir KODEL????

pameginkit pažiūrėti ww.poliplastas.lt Akrilo storis su ravak nera ko lyginti.
Atsakyti