Įkraunama...
Įkraunama...

2 mėnuo

mano maziukei zanduku odelio siek tiek issausejus, tai vakar nupirkau sebamed kremuka, ten parasyta, kad nuo salcio irgi apsaugo...
Atsakyti
QUOTE(kristute as @ 2008 12 15, 14:01)
mano maziukei zanduku odelio siek tiek issausejus, tai vakar nupirkau sebamed kremuka, ten parasyta, kad nuo salcio irgi apsaugo...

veledos geras - bet bangus, hippo dabar pasirode, ekologiskas ir nebrangus, labai gerai apsaugo. Svarbu, kad riebus butu smile.gif
tepti kai pradeda salciau buti lauke.
Atsakyti
QUOTE(Paule @ 2008 12 14, 19:49)
O su kuo nušukuojat luobelę nuo galvytės? pamačiau, kad jau susidarė luobelė, turiu Weledos aliejuko, bet kaip daryt? ištept visą galvytę ir nušukuot?

Man viena mamytė čia SM patarė patepti aliejuku ir (jei neturi smulkių šukučių) tai pašukuoti dantų šepetuku. Aš taip ir darau thumbup.gif, dar kartelis ir jau busim išsivalę.
Atsakyti
Sveikutes mamytes, jungiames ir mes i bendraamziu temele bigsmile.gif
apie zvairavima skaiciau, kad tai normalu kuikiams, nes ju akies raumenukai dar ne tokie stiprus ir greit pavargsta. praeina, jei neklystu per tris men.
QUOTE(Paule @ 2008 12 15, 13:56)
netepu, bet irgi susimasčiau kažkada, kad gal reikia g.gif

as veiduka tepu kaskart einant i lauka riebiu kudikiu kremuku.

o musu vienai mazylei nosyte labai uzsikisus, snopuoja verysad.gif . gyd. sake, jog normalu, kad uzsikisa, bet man jau kazkaip nenormaliai stipriai siom dienom atrodo..net vaiko gaila - negali normaliai kvepuot. meginsiu juros vandenuku praplaut.
Atsakyti
QUOTE(pirmagime @ 2008 12 15, 19:31)
o musu vienai mazylei nosyte labai uzsikisus, snopuoja  verysad.gif . gyd. sake, jog normalu, kad uzsikisa, bet man jau kazkaip nenormaliai stipriai siom dienom atrodo..net vaiko gaila - negali normaliai kvepuot. meginsiu juros vandenuku praplaut.

Maniškiui buvo nosytė užsikimšus doh.gif Jūros vandenuką profilaktiškai naudojam nuolat, o labiausiai padėjo nuo slogytės kai įlašinau savo pieno po porą lašiukų thumbup.gif Pora seansų ir baigėsi mūsų vargai smile.gif
Atsakyti
Labukas,

tu pabandyk dar inhaliacijas padaryt. Mums labiausiai padejo eukalipto lapai. Tai po proceduros zuikis normaliai kvepuodavo. biggrin.gif
Atsakyti
sveikos mamytes smile.gif nu va as pati pradejau sluoguoti,tai dabar bijau kad mano mazoji nepasigautu nuo manes.Juros vandenuka mes visada purskiam po kelis kartus per diena,o dabar profilaktiskai nusprendziau duoti umcalor hemeopatiniu lasiuku kad uzkirsti keliui virusui.Matot mes danijoje gyvename,o uz2 dienu vaz i lietuva.Tad kad nepersaltu isanksto duodu lasiuku.nes oras keisis mums tad gali i pagauti slogyte tada nuo manes,ar nuo kito klimato,nes lietuvoje salciau visada.Ar kas naudojo umcalor lasiuku?
Atsakyti
QUOTE(zivka_z @ 2008 12 11, 14:12)
Sveikos mamytes.Mes cia naujokes todel nelabai dar mokame elgtis siame puslapyje. blush2.gif Mums 2,5 menesiuko smile.gif augam gerai.Valgom misinuka.Pradeje buvom nuo nan1 pradejo kieteti viduriukai nutarukem,tada perejom prie hipp1 tada dar labiau uzkietejo viduriukai,tada pradejom toki daniska,kadangi mes danijoje gyvenam Alomin,jis su pieno rugstim todel tvarko ir minkstina viduriukus,taciau kakis pradejo smirdeti tikra rugstimi .Todel vel ejau prie nan1,bet nuo vakar pradejau duoti nan ha1.Mes ziauriai uzkietejo viduriukai,kaip susales plastalinas,buvo gaila vaiko,o ir paciai nervai nebelaiko.Todel geriame nan ha1,nes skaiciau kad jigalima gerti ne tik tada kai beria ar atpylineja o ir tada kai yra problemu su pilvo putimu ar viduriuku kietejimu.Gal turit kokiu atsiliepimu apie nan ha1?ir padekit g.gif  kap reikia nuotraukeles ideti? schmoll.gif

Laba diena mamyte, yra tokie misinukai raudonas pakelis SEMPER "BIFIDUS" svedija gamina juos, jie yra su gerosiomis zarnyno bakterijomis, tikrai per 3 dienelias sutvarkys jums ta problemyte, ten grinai raso , kad skirtas pieno misinys turintiems vaikuciams problemu su uzkietejusiais viduriais.Sekmes 4u.gif
Papildyta:
Labas mamytems, mums taip pat bus du menesiukai.Paskaiciau jusu aprasymus, mano berneliukas irgi guguoja, labai atpazysta mano balsa, atsikeles po miegucio laukia kada muzikyte virs lovytes prades suktis 4u.gif su meskiukais , labai juos seka akytemis.Tik viena problemele labai nevalgo, pati maitinau tik 2 savaites,po to misinukais , tai valgo kaip varliukas mazas nuo 50-90 gr.Veziau pas gydytoja svoris gerai auga, tai taip iseina jis nevalgus,su pirmu taip pat vargau.Keiciau misinuka vistiek nepadeda, pirmas 3 dieneles suvalgo viska, po to vel zaidzia. g.gif
Atsakyti
Sveikutes mamytes , jungiuosi ir as prie jusu 4u.gif , taip smagu bus pabendrauti, nes mums liudna vieniems namuose, kol grysta dickis is darzelio. Kaip skaitysite , del maistelio,gal kuri is jusu jau maitina misinukais,tai kaip valgo ar gerai,nes nebezinau ka daryti g.gif
Atsakyti
QUOTE(EIDA @ 2008 12 16, 15:18)
Sveikutes mamytes , jungiuosi ir as prie jusu 4u.gif , taip smagu bus pabendrauti, nes mums liudna vieniems namuose, kol grysta dickis is darzelio. Kaip skaitysite , del maistelio,gal kuri is jusu jau maitina misinukais,tai kaip valgo ar gerai,nes nebezinau ka daryti g.gif

Sveikute 4u.gif .Ziuriu musu vaikiukai ta pacia diena gime bigsmile.gif Maniskes misinuka valgo-Aptamil,tai suvalgo dabar 130-140ml-zandai pucias,auga kaip ant mieliu thumbup.gif

Pirmagime-sveika prisijungus 4u.gif Kaip dukrytes auga?Vis susitinkam SM skyreliuose lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kristute as @ 2008 12 15, 13:50)
maniske irgi kartais suzvairuoja, bet manau, kad cia nieko blogo, bet kai eisiu pas gydytoja pasitarsiu.
Papildyta:
ar tepat leliuku veiduka kremu, koki naudojat? g.gif

mes veiduka tepame Excipial kremu thumbup.gif . Ir kartais visa kuneli su juo patepu, nes maziaus sausoka odele. Bus i mama - mano jautri ir alergiska oda verysad.gif
O del valgymo as nesuprantu: per diena valgome gal kokius 6 kartus po 60 - 80ml ir nakti 3 kartus po koki 100 - 120 ml. Nu atrodo ner tiek daug g.gif , o svoris auga kaip ant mieliu ir is veiduko jau druckis atrodo, zandai kaip pas burunduka
Atsakyti
Labutis mamytes sunglasses2.gif
kaip ir visos as taip pat norejau isiamzint blush2.gif
Mano panele taip pat auga, stebina kiekviena diena. Laukiam kada jau sedes ir tvirtai galvute laikys biggrin.gif



user posted image
Atsakyti