Įkraunama...
Įkraunama...

2 mėnuo

QUOTE(austteja @ 2008 12 01, 20:16)
Ir mes i nauja temele  4u.gif Toliau auginsim savo lelytes ir pipirus  wub.gif

labutis skaiciau jusu zinutes ir pasidare idomu nes mano dvynukai ,berniukas ir mergyte gime 2008.09.20.mes uz jus didesni bet butu idomu pabendrauti,tik nezinau in kokia temele tureciau rasyti
4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Paule @ 2008 12 12, 10:25)
Duodu vandeninį Aquadetrim D3 smile.gif

Man toks įspūdis susidaro, kad pas mane vienoj krūty mažiau pieno g.gif Kai pavalgo iš to krūties, tai būna neramus, dar ieško. O kai duodu iš kitos krūties, tai pavalgo ir lūžta iškart g.gif


taip taip - pradėk maitinti nuo tos, kurioj atro, yra mažiau pienelio, o pabaigai duok iš antrosios. Savo dukrytę visada maitindavau iš abiejų krūtų, po kokias 10 min abi, vieną kartą pradėdavau nuo vienos, kitą - nuo kitos. vis dar maitinu smile.gif


QUOTE(mama ciole @ 2008 12 12, 16:38)
jei taip yra tai pradek kai maitini duoti nu tos kruties kur maziau tada damaitink is kitos jei nepakanka ir pamazu pagauses toj krutyje smile.gif


Šaunuolė wink.gif

QUOTE(kristute as @ 2008 12 12, 23:44)
mums isrse viburcol zvakutes, jos nuo pilvelio spazmu


Geros, tiesa, dar dabar, kai Urtei skauda dantukus dygstant, įkišu prieš naktį, kad būtų ramesnė, o jūs savo mažyliams galite duoti prieš kiekvieną žindymą espumisano lašiukų po 25. ir gerųjų bakterijų jogurto ar bifolako ar trilac. per dieną pusę kapsulės į MP įmaišykit ir šaukšteliu duokit . Urtei labai padėjo.

Pamenu saviškei duodavau krapų ir kmynų nuoviro po 10 lašiukų per dieną, irgi labai gerai būdavo, pilvuko reikalus sutvarkė.

Atsakyti
O su kuo nušukuojat luobelę nuo galvytės? pamačiau, kad jau susidarė luobelė, turiu Weledos aliejuko, bet kaip daryt? ištept visą galvytę ir nušukuot?
Atsakyti
QUOTE(Paule @ 2008 12 11, 22:47)
O kaip apžiūra vyko? Man įdomu, nes kažkaip labai jau mažai apžiūrėjo mus g.gif Net sauskelnių nenusegė, tik pasvėrė ir pamatavo ir nusiuntė skiepytis ir viskas g.gif Gal aš daugiau tikėjausi, bet nepatiko man visai mūsų pediatrė schmoll.gif


sveikutes mes jungiames irgi prie jusu, kaip pastebeja tu taippat esi is to pacio miesto, ir man taippat taip buvo kaip lankiausi 1men tikejausi daugiau net rubeliu nenueme paziureti kaip odele atrodo tik paklause ar jokiu problemu neturit ir viskas, gal 2men apziura bus geresne

Papildyta:
QUOTE(Paule @ 2008 12 12, 12:14)
Na va, o mūsų išvis nežiūrėjo doh.gif ieškom kitos pediatrės doh.gif



o kokia priestai buvo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saulxx @ 2008 12 14, 18:41)
sveikutes mes jungiames irgi prie jusu, kaip pastebeja tu taippat esi is to pacio miesto, ir man taippat taip buvo kaip lankiausi 1men tikejausi daugiau net rubeliu nenueme paziureti kaip odele atrodo tik paklause ar jokiu problemu neturit ir viskas, gal 2men apziura bus geresne

Papildyta:
o kokia priestai buvo ax.gif

oooo kraštietė bigsmile.gif thumbup.gif

Mes lankėmės pas Rapševičienę Nemuno poliklinikoj, dabar galvojam kur toliau lankytis g.gif Turim keletą variantų, reikia nuspręst iki antro mėnesio smile.gif
Atsakyti
[quote=Paule,2008 12 14, 21:51]
oooo kraštietė bigsmile.gif thumbup.gif

Mes lankėmės pas Rapševičienę Nemuno poliklinikoj, dabar galvojam kur toliau lankytis g.gif Turim keletą variantų, reikia nuspręst iki antro mėnesio smile.gif
[/quote

saunu ir man cia sutikti krastiete ax.gif mes taippat nemuno poliklinikoje lankomes, mus gyd tai Valatkiene taip tai maloni gyd.
Atsakyti
QUOTE(Paule @ 2008 12 14, 18:49)
O su kuo nušukuojat luobelę nuo galvytės? pamačiau, kad jau susidarė luobelė, turiu Weledos aliejuko, bet kaip daryt? ištept visą galvytę ir nušukuot?

galima ir bepantenu ištepti, ir kokiu nors aliejuku, net paprastu aliejumi, kad tik riebu butu, palaikyti kokia valandą ir iššukuoti, ar nagiukais pakasyti, kad atšoktų ta luobelė, ir tada jau nuplauti šampūnu, vandeniu, kelis kartus teko Urtei kartoti, dariau gal... tris vakarus prieš miegą, kai jai menesiukas buvo, dabar va irgi neseniai dar buvo, irgi tiap dariau, tikiuosi daugiau nebebus.
Atsakyti
QUOTE(anita x @ 2008 12 12, 20:51)
o kas cia per zvakutes tokios?  ax.gif

vibrukol ir dar kitas paracetamol kudikiams
Atsakyti
Mamytes, ar jusu leliukai zvairuoja? Skaiciau, kad naujagimiai gali zvairuoti, bet iki kada tai turi isaugti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Paule @ 2008 12 14, 19:49)
O su kuo nušukuojat luobelę nuo galvytės? pamačiau, kad jau susidarė luobelė, turiu Weledos aliejuko, bet kaip daryt? ištept visą galvytę ir nušukuot?

As tai turiu tokias sukytes. Seriukai kaip zilka, labai ploni ir lankstus. Galima ir nagiukais, tik baisu, kad odeles nepazeisti. Dar tankiomis sukytemis sukuoja. Gerai sukuojasi po maudymo, man ir aliejuko nereikia.

Meduve
Visi leliukai zvairuoja 4u.gif
Bet tai praeis, kada negaliu pasakyti nes cia individualiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo benomama: 15 gruodžio 2008 - 11:57
QUOTE(Meduvė @ 2008 12 15, 12:49)
Mamytes, ar jusu leliukai zvairuoja? Skaiciau, kad naujagimiai gali zvairuoti, bet iki kada tai turi isaugti g.gif



maniske irgi kartais suzvairuoja, bet manau, kad cia nieko blogo, bet kai eisiu pas gydytoja pasitarsiu.
Papildyta:
ar tepat leliuku veiduka kremu, koki naudojat? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kristute as @ 2008 12 15, 12:50)
ar tepat leliuku veiduka kremu, koki naudojat? g.gif

netepu, bet irgi susimasčiau kažkada, kad gal reikia g.gif
Atsakyti