Įkraunama...
Įkraunama...

2 mėnuo

Labas mamytes mus irgi kamuoja pilvelio skausmai tai buvome ligonineje ir dave zvakuciu tai stebukligas vaistas vaikas miega skausmai labai greit aprimsta o as ja visa menesi kankinau be vaistuku vis galvodavau kad valgyt nori uztat verkia o cia buvo kita problemyte
Atsakyti
QUOTE(austteja @ 2008 12 12, 21:21)
Labas mamytes mus irgi kamuoja pilvelio skausmai tai buvome ligonineje ir dave zvakuciu tai stebukligas vaistas vaikas miega skausmai labai greit aprimsta o as ja visa menesi kankinau be vaistuku vis galvodavau kad valgyt nori uztat verkia o cia buvo kita problemyte

o kas cia per zvakutes tokios? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mama ciole @ 2008 12 12, 15:38)
jei taip yra tai pradek kai maitini duoti nu tos kruties kur maziau tada damaitink is kitos jei nepakanka ir pamazu pagauses toj krutyje smile.gif pas mane irgi nelb vienodai bet paspaudau visad paziuriu kurioje daugiau ta ir duodu pirma, nors db tiek yra jo kad dazniausia antros kruties nei neprireikia...

Taip ir darau dabar ir žiūrėsiu kaip bus g.gif Šiaip visad irgi užtekdavo vienos krūties vienam maitinimui, per mėnesį priaugom 1 kg viskas gerai, lyg ir. Buvo porąkart sutinus krūtinė, karščiavau, gal sakau tai turėjo įtakos pieno sumažėjimui g.gif Nors žindyt niekada nenustojau.
Atsakyti
QUOTE(austteja @ 2008 12 12, 19:21)
Labas mamytes mus irgi kamuoja pilvelio skausmai tai buvome ligonineje ir dave zvakuciu tai stebukligas vaistas vaikas miega skausmai labai greit aprimsta o as ja visa menesi kankinau be vaistuku vis galvodavau kad valgyt nori uztat verkia o cia buvo kita problemyte


O koks tu zvakuciu pavadinimas? Nes mano suneliui irgi pilvuko spazmai miegot ramiai neleidzia.. verysad.gif
Atsakyti
mums isrse viburcol zvakutes, jos nuo pilvelio spazmu
Atsakyti
QUOTE(kristute as @ 2008 12 12, 23:44)
mums isrse viburcol zvakutes, jos nuo pilvelio spazmu

nusipirkom mes tas zvakutes, nes buvau dar kitur skaiciusi, kad labai geros, o ir hemeopatines, tad niekam nekenkia thumbup.gif
Vartojome tik viena karta, bet nezinau kiek padejo. Kai ikisau i uzpakaliuka, po 5min. vaikas nurimo, bet uz valandos vel pradejo zysti ir naktele be miege buvo doh.gif Uztat visa diena ramus buvo. Net keista
Atsakyti
Del pilvuko skausmeliu - musiskiui vyrukui taip pat pora savaiciu (nuo trecios savaites) buvo baisus skausmeliai - verkdavo, klykdavo ne po pora valandu, bet po para.. tai isbandem turbut visus esamus metodus (masaziukus, sildymus) ir vaistukus, bet kazkaip didelio poveikio nesimato.. na, gal SAB SIMPLEX kazkiek padeda.. Tai gydytoja, paziurejusi ismatas, sako, kad gal jam pilvuka skauda taip stipriai todel, kad jis nepilnai suvirskina pienuka (ismatose matosi tokie gabaliukai..). Tad kas turit tokia problema, pasitarkit su gydytoja - nes musiske rekomendavo gerasias bakterijas.. Ar labai padeda ir kas butent padeda negaliu dar pasakyti, bet gal kam ir pades smile.gif
Atsakyti
na mes ir tureim problemu su pilvuku,kadangi kieteja viduriukai.Todel geriamdabar nan ha1.Tai kakot dazniau ir minksciau pradejom.Geriam ir laselius 15 min pries kiekviena maitinima.Tada pradeda persti ax.gif iossiperdzia ir valgom tada.Na o vibrocolio zvakutes turim ir mes,jos ne tik pilvuka tvarko bet ir miego sutrikimus,dar labai geros yra spaccuprel zvakutes,po puse zakutes dedu ryte ir vakare pries miega,jos atlaisvina zarnyna ir tada vaikutis be skausmo perst pradeda.jos ir hemeopatines.dar gerim gerasias bakterijas geofilus kiekviena ryta i misinuka viena kapsule suberiu.Mums beje 2,5men smile.gif O tie masaziukai nieko nepadeda,kai vaikas reikia jis net neleidzia to pilvuku paliesti,tai koks ten masazas per prievarta gali buti? blink.gif Svarbu maisteli atitaikyti,o dar sako kad pilvuko problemos yra paveldimos verysad.gif
Atsakyti
Labas mamytes smile.gif jungiames ir mes su Vilte prie jusu 4u.gif
Savaite pabendrausim su jumis ax.gif Mums irgi yra pilvuko skausmai ,bet dar nekotie skausmingi karsta.gif duodu Sab Siplex. Siandien patebejau ant virsutines dantenos balta maza juostele ir kazka panasau i dantuka blink.gif kas keista,kad ne priekije o gale juk pirmi dantukai buna priekiniai ir kiek zinau turetu pirmi dantukai kaltis 5-6 menesiu unsure.gif arba mane jau gliucina ,kad ten panasu i dantuka doh.gif gerai ,kad 5dieni varysim pas gyd.
Atsakyti
sveikos mamytes mirksiukas.gif
mus ir kankina su mazyle pilvukas, bet as du kartus per diena duodu pries maitinima 15lasu sap simplex, mum padeda, ir nekieteja mum viduriukai(niekad nebuvo uzkieteje, tik pilva raizydavo), ir pilvukas ramus thumbup.gif ... ir vakare duodu atsigerti HIPP arbateles "ramaus miego". tai va niu ka baigsis nuo triju menesiu pilvo nemalonumai smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif
Mano mazulei menuo su puse
Taip noriu ilgaimaitinti, bet jauciu, kad pienelis mazeje verysad.gif , siaip ir pati apetito neturiu verysad.gif visai nesinori valgyti, valgau, kad reikia. Gal kas ka geriate, kad pienuko butu???
As taikmynu arbatele pageriu su pienu, gal kiek ir padeda net nzn.
Maniske ir jau juokiasi balsu kaip kalbinu, bet zaislkiuku laikyti nenori bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(kinyte @ 2008 12 13, 19:23)
sveikos mamytes mirksiukas.gif
mus ir kankina su mazyle pilvukas, bet as du kartus per diena duodu pries maitinima 15lasu sap simplex, mum padeda, ir nekieteja mum viduriukai(niekad nebuvo uzkieteje, tik pilva raizydavo), ir pilvukas ramus thumbup.gif ... ir vakare duodu atsigerti HIPP arbateles "ramaus miego". tai va niu ka baigsis nuo triju menesiu pilvo nemalonumai smile.gif

O nuo kiek laiko davineji arbateles, nes kiek skaiciau literatura tai tipo tik nuo 4 men g.gif
Mazoji daznai zagsi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo benomama: 13 gruodžio 2008 - 17:32
QUOTE(benomama @ 2008 12 13, 17:29)
Sveikos mamytes  4u.gif
Mano mazulei menuo su puse
Taip noriu ilgaimaitinti, bet jauciu, kad pienelis mazeje  verysad.gif , siaip ir pati apetito neturiu verysad.gif  visai nesinori valgyti, valgau, kad reikia. Gal kas ka geriate, kad pienuko butu???
As taikmynu arbatele pageriu su pienu, gal kiek ir padeda net nzn.
Maniske ir jau juokiasi balsu kaip kalbinu, bet zaislkiuku laikyti nenori bigsmile.gif

Žindyk kuo dažniau, vartok daug skysčių ir, žinoma, valgyk mirksiukas.gif Aš dar gerdavau Hipp arbatą žindyvėms, nežinau ar padėdavo, bet man ji skani biggrin.gif Vis pamirštu dar jos nusipirkt g.gif
Atsakyti