Įkraunama...
Įkraunama...

2 mėnuo

Musiskes jau reaguoja ir i mus ir i zaisliukus ax.gif Labai laukiam tu pagugavimu,bet dar negirdim wub.gif Mazoji tai nori tik stacia buti,t.y viska stebeti,ziurineti,o dicke rami-gali ir lovytej zvalgytis wub.gif
Atsakyti
Maniskis irgi reaguoja ir i zaisliukus ir kalbinamas labai megsta buti.Oi tada kaip jis viska pasakoja, guodziasi su visom intonacijom, grazu ziureti biggrin.gif Ir zaisliukais jau domisi, kalbina bitutes, ant vezimelio pakabintas saulutes su kirmelytem, bando jas jau pajudinti. O jau rankos kojos kaip dirba, tai atrodo atsikels ir nueis. Tik tingi paguldytas ant pilviuko galvyte ilgiau palaikyti, tai pasideda ant sono ir kriuksi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Barbaryta @ 2008 12 08, 13:05)
Sveikos mamytes 4u.gif  ir mes su suneliu jungiames prie jusu.Mums menuo ir 10 dienu. Irgi geriam Aouadetrim D3 vitaminus, skyre nuo menesiuko po 3lasiukus.Ir su plastmasiniu sauksteliu sugirdau smile.gif  mano berniukas visai i mane nereaguoja,t.y.neziuri i veida kai kalbinu, nesisypso dar man unsure.gif  g.gif  gal per anksti?Bet nepatinka vienam buti kambary,verkia, o kai ateinu ir pakalbinu tai klausosi ir nutyla,bando surasti ir blaskosi g.gif
o kaip jusu dziaugsmeliai? Ar jau reaguoja i jus? mirksiukas.gif

Musiskis reaguoja i garsa. Bet i mano balsa silpniau nei i vyro.Ziureti irgi atrodo ziuri, bet kiek mato tai sunku pasakyti. Sako labai gerai sakmatu lenta vaikuciui parodyti. Musiskis tada isprogina akis ir ziuri kas cia toks per daiktas biggrin.gif Taciau vieno lovytej jau nebepaliksi, nebeidomu jam, nori ant ranku ir tik vertikaliai.
Atsakyti
Mūsiškis irgi tik stačias nori būti biggrin.gif. O dėl tų "Viburcol" žvakučių, tai jas pagrinde sudaro vaistažolės. Kai gulėjome ligoninėje tai kai mažiukui prasidėjo pilvo diegliukai jas sesutės irgi naudojo.
Atsakyti
Labas mamkos ir mes jungiames pre jusu smile.gif jau kelios dienos beliko iki 2 menesiuku smile.gif ax.gif
Atsakyti
Aš čia truputi ne į temą. Meduve žiūriu mūsų vaikiukai wub.gif gimę tą pačią dieną mirksiukas.gif.
Atsakyti
na musu irgi reaguoja jau lb patinka kai as jam dviratuku kojytes suku ir dainuodama linguoju i sonus tai jis seka mano galva kaip juda biggrin.gif jau kartais paguguoja sava kalba tiksliau ne guguoja dar turbut bet leidzia siokius tokius garsus taip lyg spygtelna kartais is dziaugsmo smile.gif bet dar retai tik pora kartu taip buvo kai zaidem abu...reaguoja taip pat stipriau i teti nei i mane kai jis kalbina is kart akis pastato...kai as kalbinu (ne dainuoju ir koju nejudinu) tada irgi retai i mane atsisuka...as manau del to kad mano balsa pastoviai girdi ir jau nebeidomu biggrin.gif o kai teti isgirsta iskart susidomi... bet seip jam mano balsa girdeti reikia kitaip pyksta kai nekalbinu taigi snekam kad ir neziuri i mane ax.gif
Atsakyti
Labas vakarelis 4u.gif

Na aš taip pat norėčiau prisijungti prie antro menesiuko mamyčių smile.gif Smagu bus pasidalinti savo rūpestėliais ir džiaugsmais smile.gif

Atsakyti
Sveikutes,

ir as jungiuosi pire jusu wub.gif Musiske mazai dar ziuri i zaislus, viena buti irgi nenori, bet kai pakalbinu tai klausosi bigsmile.gif Sumaise diena su naktim, einame miegoti tik apie 1-2 val nakties, o diena pukiausiai miegame g.gif .... Kalbinama sypsosi, kai buna gera nuotaika ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmutė @ 2008 12 08, 22:27)
Aš čia truputi ne į temą. Meduve žiūriu mūsų vaikiukai  wub.gif  gimę tą pačią dieną  mirksiukas.gif.

o geras biggrin.gif tai kartu gimtadienius svesim biggrin.gif
Gal kas zinote, kiek normaliai reikia kudikiui priaugti per antra men. svorio?musiskis per savaite vien 500g. pavare
Atsakyti
Na mes tai naktį miegame gerai - atsikeliame, pavalgome ir miegam toliau... O va dieną tai tenka kovoti siu miegu - pabudrauja kokią valandą, pavalgo ir jau nori miegiuko - o tada paleidžia dūdeles smile.gif Stengiausi nesupti,kad neįpratinčiau, bet dabar jau žiūriu kad nebeišeina kitaip ir nelabai ką galim padaryti nesupę... g.gif Kitaip neužmiega doh.gif
Atsakyti
Prisijungiam ir mes wub.gif Augam po truputuką, jau šypsotis pradėjom wub.gif Tik užmigti nakčiai miegelio, tikra katastrofa doh.gif Būna nuo 18 ar 19 val. nemiega ir ,,užspaudžiam" tik apie 24 ar 1 val. doh.gif Nenori mergina miego nors tu ką g.gif
Atsakyti