Įkraunama...
Įkraunama...

2 mėnuo

QUOTE(Paule @ 2008 12 17, 21:01)
mes kas antrą kartą maudom su Weledos prausikliu.
ištepu su aliujuku, palaikau šiek tiek ir šukuoju npo truputį, jau baigiam išsišukuot smile.gif sunku, kai maniškio kasos tokios doh.gif

bet aš dabar nužiūrėjau, kad ten kur antakių linija eina irgi pleiskanyčių atsirado g.gif o tai čia irgi kažkas panašaus kaip ant galvytės?  g.gif irgi reik nunaikint g.gif

na ten galima patepti su kokiu aliejuku ar kremu riebiu,kad netaip pleiskanotu,ten odele valosiuser posted image

Atsakyti
QUOTE(Gabytes mamyte @ 2008 12 17, 19:31)
na ten galima patepti su kokiu aliejuku ar kremu riebiu,kad netaip pleiskanotu,ten odele valosi

Aišku smile.gif Patepiau Essex tepalu, jau geriau atrodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ZifkuteB @ 2008 12 17, 16:26)
O kokias priemones maudant paprastai naudojat leliukams? Nes kazkaip mums gydytoja aiskino, kad kuo ilgiau stengtis prausti tik su vandenuku, be jokiu priemoniu.. tik idomu kiek tas "kuo ilgiau" smile.gif nes siaip nei odyte nesauseja, nei kas darosi.. ar naudojat jau kokius sampuniukus ar losjoniukus?

iki puses metu, kiek man zinoma galima prausti tik vandenuku. mes tai naudojam vaikiska Jonsons muiliuka, o paskui istepu aliejuku, nes odyte sausa labai. losjoniukas nelabai padeda.

QUOTE(Gabytes mamyte @ 2008 12 17, 18:47)
Sveikos merginos,noriu or as paklausti mano mergytei du menesiai ir desimt dienu,iki sio laiko maitinu dar savo pienu,bet pradedu manyti,kad mazeja,ka patartumet daryti,kaip jo paskatinti gamyba? rolleyes.gif beje dar iskyla klausimukas,kokie misinukai yra patys geriausi?

geriausia tie, kurie tinka vaikuciui, nes kartais rasti tinkancius, nuo kuriu nera jokios reakcijos ne taip paprasta. siuo klausimu mums rodos pasiseke, nes pabandem aptamil'a ir tiko. jau ligoninej juo maitinomes, viskas buvo ok, tad nebeexperimentavom. o mano pienuko abiems nuo pat pradziu neuzteko verysad.gif , o dabar jo dar maziau, irgi nezinau ka daryt g.gif verysad.gif
o nosyte pupu vis dar uzsikisus, pradedu manyt, kad gal cia jau sloga, o ne tik uzsikimsimas. juros vanduo nelabai padeda. siaip nebega, bet issiurbiu tokias tirstas gleives, o po keliu min ir vel snopuoja verysad.gif
Atsakyti
gali ilasinti vibrocil lasiuku i nosyte,jie yra kudykiams nepavojingi,patikeke pades
Atsakyti
QUOTE(Gabytes mamyte @ 2008 12 17, 18:47)
Sveikos merginos,noriu or as paklausti mano mergytei du menesiai ir desimt dienu,iki sio laiko maitinu dar savo pienu,bet pradedu manyti,kad mazeja,ka patartumet daryti,kaip jo paskatinti gamyba? rolleyes.gif beje dar iskyla klausimukas,kokie misinukai yra patys geriausi? :axuser posted image:

o kaip jauti kad mažėja? vaikas didesnis, greičiau išvalgo, bet, jeigu priauga svorio, judrus ir pan - tai ko jaudiniesi, tiesiog normalu, kad apvažėjo krūtys, pieno gaminasi kiek reikia, nebėr perprodukcijos.
Dėk prie krūties dažniau, ne rečiau kaip kas keturias valandas - kad vis stimuliuotum gamybą, ir naktimis vis pamaitink, neduok jokių arbatelių, vandens ir pan. Man labai daugiau pieno gamindavosi kai išgerdavau žaliosios arbatos, sako, kad juodoji arbata su pienu labai skatina gamybą.

o nosytei labai tinka propolio aliejinis tirpaliukas - užtenka po nosyte patepti arba vatos tamponeliu suvilgytu pavalyti šnerves - per dvi tris dienas praeina.

nosyte gali būti užsikimšusi, jeigu kambarį oras sausas... riektų pagarinti..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pasakyte: 17 gruodžio 2008 - 23:27
QUOTE(Paule @ 2008 12 16, 18:55)
Patrina ir maniškis. O labiausiai rankytės reikalingos susikišimui į burnytę biggrin.gif

musu lelis irgi rankytes kisa i burna, ypac juokinga kai bando visa kumsti susikisti biggrin.gif

QUOTE(Gabytes mamyte @ 2008 12 17, 18:47)
Sveikos merginos,noriu or as paklausti mano mergytei du menesiai ir desimt dienu,iki sio laiko maitinu dar savo pienu,bet pradedu manyti,kad mazeja,ka patartumet daryti,kaip jo paskatinti gamyba? rolleyes.gif beje dar iskyla klausimukas,kokie misinukai yra patys geriausi? :axuser posted image:

man kai buvo pradeje mazeti pieno, tai nezinau ar cia sutapimas ar ne, bet padejo HIpp arbata zindyvems

QUOTE(Paule @ 2008 12 17, 20:01)
bet aš dabar nužiūrėjau, kad ten kur antakių linija eina irgi pleiskanyčių atsirado g.gif o tai čia irgi kažkas panašaus kaip ant galvytės?  g.gif irgi reik nunaikint g.gif

Mes tai tepem su Excipial kremu ir dabar jau neber tu pleiskanyciu ties antakiais
Atsakyti
Mamytes, turiu klausimeli.. Vaikas vakar ir siandien pakakojo zaliai. Zinau, kad pacioje pradzioje taip buna, bet kai apsitvarko zarnynas, tai ismatos turi buti gelsvai rudos (jos tokios visa laika ir buvo). O dabar net nezinau, ar labai sunerimti... (mano maiste ypatingu pokyciu nebuvo, siaip vaikas elgiasi taip pat kaip visada - nesimato kazkokiu ligos pozymiu is to). Kaip manot, ar reikia jaudintis ir lekti i poliklinika?
Papildyta:
O as del geresnes pieno gamybos be arbatu dar valgau tokius homeopatinius zirniukus laktacijai gerinti (homeopatineje vaistineje gamina). Nezinau, ar poveikis yra ar ne, bet kartu su visomis arbatomis zindyvems, dideliu kiekiu skysciu ir maisto pienuko pasigamina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ZifkuteB @ 2008 12 18, 15:34)
Mamytes, turiu klausimeli.. Vaikas vakar ir siandien pakakojo zaliai. Zinau, kad pacioje pradzioje taip buna, bet kai apsitvarko zarnynas, tai ismatos turi buti gelsvai rudos (jos tokios visa laika ir buvo). O dabar net nezinau, ar labai sunerimti... (mano maiste ypatingu pokyciu nebuvo, siaip vaikas elgiasi taip pat kaip visada - nesimato kazkokiu ligos pozymiu is to). Kaip manot, ar reikia jaudintis ir lekti i poliklinika?


ar negerei zalios arbatos arba gal valgei kazka labai zalio? bet siaip jau normalu visokios spalvos, net zalia, jeigu tik nera gleiviu daug ir vandens .
Atsakyti
QUOTE(Pasakyte @ 2008 12 18, 16:13)
ar negerei zalios arbatos arba gal valgei kazka labai zalio? bet siaip jau normalu visokios spalvos, net zalia, jeigu tik nera gleiviu daug ir vandens .


Na, zalios arbatos tai tik viena puodeli ir labai silpnos.. zalio irgi kazkaip nevalgiau nieko... Na, palauksiu dar kokia dienele - jeigu ir toiau bus zalia, reikesgal pas gydytoja eiti.. neramu kazkaip, kad nebutu kokia zarnyno infekcija..
Aciu uz atsakyma smile.gif
Atsakyti
Sveikutes,labai aciu uz patarimus,sunku man siek tiek,bijau visko auginant savo dukryte,kad kas nutiktu. blush2.gif Iskilo dar vienas klausimelis,as pati maitinu,bet pradejau duot pankoliu arbateles uosviene patare ir paklausiau,ar tai labai blogai? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabytes mamyte @ 2008 12 18, 16:41)
Iskilo dar vienas klausimelis,as pati maitinu,bet pradejau duot pankoliu arbateles uosviene patare ir paklausiau,ar tai labai blogai? unsure.gif


Mano maziukui buvo trys savaites, kai buvo labai stiprus pilvo skausmeliai. tai bandem visokias imanomas ir neimanomas priemones ir vaistukus. tai vienas is vyresniu moteru patarimu buvo duoti atsigerti virinto vandenuko ar arbateles . nors pagal dabartinius mokymus, maitinant savo pienu, nereikia ir nerekomenduojama gidryti papildomai.. Taciau as kelias dienas pabandziau duoti pankolio arbateles - po truputi, su mintimi, kad gal jam maziau pus pilveli. Taciau gydytoja sake, kad geriau jau paciai gerti pankolio arbata, nes kai duodi maziukui, tai maziau isgeria pieno, tada maziau sotus buna, o mamai maziau pienuko gaminasi. zodziu, visos blogybes smile.gif. Tai dabar nebeduodu arbateles, bet pati geriu po 1-2 puodelius per diena (bet ne ta kur kudikiams, o paprasta pankoliu arbata).
Atsakyti
Sveikutes smile.gif gal pasidalintumet su manim savo ptirtimi, kaip pas jus yra. Suneliui beveik 6 savaites, maitinu pati, bet jis neturi jokio valgymo rezimo, diena istisai praso niamu, valgo kazkur 10-15min, tada 10-20 pasnaudzia ir taip istisa diena. doh.gif nesuprantu kame beda, ar pienukas jau baiginejasi ar neriebus jis pas mane, o gal taip turi buti? g.gif
Atsakyti