Įkraunama...
Įkraunama...

2 mėnuo

QUOTE(indrius78 @ 2008 12 16, 17:30)
Sveikute 4u.gif .Ziuriu musu vaikiukai ta pacia diena gime bigsmile.gif Maniskes misinuka valgo-Aptamil,tai suvalgo dabar 130-140ml-zandai pucias,auga kaip ant mieliu thumbup.gif

Pirmagime-sveika prisijungus 4u.gif Kaip dukrytes auga?Vis susitinkam SM skyreliuose lotuliukas.gif

Kaip smagu dvi mergaites 4u.gif kaip as norejau mergytes cool.gif ,o ar nuopat pradziu bandei Aptamil ar dar kokiu bandei,nes man taip gaila kad nevalgo.nu eisim pas gydytoja ziuresim kiek priaugo g.gif
Papildyta:
QUOTE(Meduvė @ 2008 12 16, 17:39)
mes veiduka tepame Excipial kremu thumbup.gif . Ir kartais visa kuneli su juo patepu, nes maziaus sausoka odele. Bus i mama - mano jautri ir alergiska oda verysad.gif
O del valgymo as nesuprantu: per diena valgome gal kokius 6 kartus po 60 - 80ml ir nakti 3 kartus po koki 100 - 120 ml. Nu atrodo ner tiek daug g.gif , o svoris auga kaip ant mieliu ir is veiduko jau druckis atrodo, zandai kaip pas burunduka

Nu ir mano labai mazai suvalgo, retai buna kad suvalgytu 120ml,(tik nakti),bet zandukai dideja.Gygytoja sake jei svoris auga , tai reiskias uztenka vaikui,as galvojau kad tik mano nevalgus g.gif
Atsakyti
Labas, mielos mamos, vis laukiau tinkamo momento prisijungti, mano Kaspareliui jau 4 savaites, t.y, isokom i antra menesiuka, ar priimsit i sita tema? ax.gif
Atsakyti
Matai Eida cia danijoje as tokiu misinuku nerandu.Cia yra pirkti tik 3 rusiu misiniai nan hipp ir alomin.O tarpkitko mes kiekviena diena geriame gerasias bakterijas geofilus.Ryte iberiu i misinuka viena karta dienoje.O gal ir vakare galima?gal kas gere tokias bakterijas? Manoji tai jau samoningai ima zailsiuka guledama vibro keduteje.Ir labai nervinasi kai jis iskrenta is rrankyciu biggrin.gif . Tik va turime problemyte labai sausa odyte.Kojytes normalios o rankytes tai siaubas sausos ir net kazkokie spuogeliukai mazi uzsideda.Gal kokiu patarimu turite del to sausumo? g.gif
Atsakyti

Eida, sveika prisijungus. As savo mazes maitinu aptamil misinuku - valgo normaliai. kiek maziau, nei bendraamziai, nes musu svoriukai mazesni, bet augam thumbup.gif

sveikute, indrius78,, augam puikiai.per pirma menesiuka pasunkejom po 900g. rolleyes.gif
tik mp labai jau mazai gauna verysad.gif
o kaip tavo lelytes?

QUOTE(Meduvė @ 2008 12 16, 17:39)
Nu atrodo ner tiek daug g.gif , o svoris auga kaip ant mieliu ir is veiduko jau druckis atrodo, zandai kaip pas burunduka


svarbu, kad auga thumbup.gif manau, neverta pergyvent del to kiek suvalgo, jei vaikutis puikiai auga
QUOTE(Mildushe @ 2008 12 16, 18:12)
Labas, mielos mamos, vis laukiau tinkamo momento prisijungti, mano Kaspareliui jau 4 savaites, t.y, isokom i antra menesiuka, ar priimsit i sita tema?  ax.gif


smagu, kad bendraamziu daugeja 4u.gif
Atsakyti
O aš mamytės noriu paklausti ar Jūsų mažiukai irgi trina veidelį rankytėmis ax.gif. Maniškis tai labai su jom apie burnytę makaluojasi.
Atsakyti
QUOTE(Irmutė @ 2008 12 16, 17:45)
O aš mamytės noriu paklausti ar Jūsų mažiukai irgi trina veidelį rankytėmis  ax.gif. Maniškis tai labai su jom apie burnytę makaluojasi.

Patrina ir maniškis. O labiausiai rankytės reikalingos susikišimui į burnytę biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zivka_z @ 2008 12 16, 18:14)
Matai Eida cia danijoje as tokiu misinuku nerandu.Cia yra pirkti tik 3 rusiu misiniai nan hipp ir alomin.O tarpkitko mes kiekviena diena geriame gerasias bakterijas geofilus.Ryte iberiu i misinuka viena karta dienoje.O gal ir vakare galima?gal kas gere tokias bakterijas? Manoji tai jau samoningai ima zailsiuka guledama vibro keduteje.Ir labai nervinasi kai jis iskrenta is rrankyciu biggrin.gif . Tik va turime problemyte labai sausa odyte.Kojytes normalios o rankytes tai siaubas sausos ir net kazkokie spuogeliukai mazi uzsideda.Gal kokiu patarimu turite del to sausumo? g.gif

Nu sitas NAN ha1 irgi ten uzrasyta su bifido bakterijomis,ar jums ir jis nepadeda,zinoma galima ir vakare juk ten ne vaistai , o gerosios bakterijos.Ziurek kaip vaikutis reaguos,nes mums sutvarke, o del sausos odytes pasitarkite su daktaru, kad nebutu dermatitas.
Papildyta:
QUOTE(Paule @ 2008 12 16, 18:55)
Patrina ir maniškis. O labiausiai rankytės reikalingos susikišimui į burnytę biggrin.gif

Mano irgi labai nori i burnyte kistis rankytes,as net pagalvojau gal dantuku iesko blush2.gif , paskui paklausiau sesutes tai sake jis taip su aplinka susipazysta
Atsakyti
Eida-mes Aptamili valgom,nes jau klinikose jo pradejo duoti,tai ir nekeitem,nes panos toleruoja,pilvuku nepucia thumbup.gif

Pirmagime,mes priaugom per pirma menesi po 1100g,dabar eisim po Kaledu skiepytis,tai bus idomu,kiek per si menesi bus paaugusios.Mazoji tai cypliuke,megsta pacypaut,nori tik stacia buti,paguldyta labai pyksta rolleyes.gif ,o dicke-tik miega ir miega blink.gif Vat tau ir dvynukes lotuliukas.gif

Mes kai maudom kaskart ipilam i vandenuka Balmandol aliejuko thumbup.gif -labai geras dalykas,paskui jokiais kremukais ir losjonais nereikia tepti,nes odyte svelnute,dregnute thumbup.gif
Musiskes irgi rankytes i burnyte kisasi,jau ir garsus pradeda leisti,ir sypsosi wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indrius78: 16 gruodžio 2008 - 19:01
QUOTE(indrius78 @ 2008 12 16, 19:00)
Mes kai maudom kaskart ipilam i vandenuka Balmandol aliejuko thumbup.gif -labai geras dalykas,paskui jokiais kremukais ir losjonais nereikia tepti,nes odyte svelnute,dregnute thumbup.gif

Mes irgi drinks_cheers.gif liuks dalykas drinks_cheers.gif Tiktai šiandien pastebėjau, kad maniškio odelė labai išsausėjus, net balta blink.gif vakar maudėmės, bet kaip tyčia be aliejuko, tik su prausikliu doh.gif merksim šiandien vyruką į aliejų biggrin.gif
Atsakyti
Kas kiek dieneliu maudote savo mazylius
Atsakyti
Gal kas patart gali----> Mano mergytei 2men.13dienu. atpylineja labai po valgio, ir pavalgius po valandos vandenuku atpila. Ka daryt? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(EIDA @ 2008 12 16, 20:42)
Kas kiek dieneliu maudote savo mazylius

Kas antrą dieną stengiamės smile.gif
Atsakyti