Įkraunama...
Įkraunama...

2 mėnuo

smile.gif smile.gif labukas mamytes auginancios 2 menesiu vaikucius smile.gif

gal padraugaukim ir pasidalinkim savo dziagsmeliais ir vargeliais? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta:
p.s. jei yra mamyciu ia kazlu rudos tai rasykit butu lb faina pabendraut thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
2-asis mažylių mėnesiukas

user posted image

Tu dar nevaikštai, bet tu jau atėjai
Iš meilės ir manęs - ant mano rankų
Tu dar nesiglaudi, nes nieko nebijai,
Aš tik jaučiu kvėpavimą - lyg paukščio tankų.

Tu dar juokingai mažas, bet tu tikrai esi.
Jeigu ant šieno trys šešėliai artimi, žydri ir taikūs.
Jeigu sekundės - mažojo šešėlio judesy, jos jau fiksuojamos.
Ir nebeslinks pro šalį laikas.

Tu dar neprabilai, o aš juk pirmutinė tavo atrama,
Kol kambarys dar supasi, kol grindys traška.
Aš tavo pirmas žodis - aš MAMA
Pati pradžia, ir pirmas šuolio taškas.



Papildyta:
4u.gif Šiandiena mums paskutinė 2-ojo mėnesiuko diena, buvo labai smagu augti, dalintis dziaugsmais ir bėdelėm su bendraamžiais! Prašom mamytes jungtis ir plepėti toliau! Aukit gražūs ir sveikučiai! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lejla: 29 lapkričio 2008 - 14:35
Aciu Lejla uz temute 4u.gif Mes pirmosios wub.gif -kur kitos mamytes g.gif
Atsakyti
opapa temele i virs 4u.gif
Atsakyti
Na, dar šią savaitėlę pabūsim ir mes dar šičia, bet jau nuo kito pirmadienio šosim į trečią mėnesį clap.gif
Ketvirdadienį mano varškėtukas smile.gif važiuos skiepytis nuo kokliušo poliomielito ir dar kokio velnio. Turbūt sversim jau kokius 6,2 kg assa.gif - jau dabar rankos tirpsta nešiojant. O kas bus, kai dantys pradės dygti ir ašarų daugiau bus...
p.s. mamytės, kurios jau ėjot su mažiukais konsultacijai pas ortopedą, ar visas siuntė klubų echoskopijai? Dainavos pol., tariamai visus vaikus siunčia tai procedūrai.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(ugne32 @ 2008 12 01, 13:57)
Na, dar šią savaitėlę pabūsim ir mes dar šičia, bet jau nuo kito pirmadienio šosim į trečią mėnesį  clap.gif
Ketvirdadienį mano varškėtukas smile.gif važiuos skiepytis nuo kokliušo poliomielito ir dar kokio velnio. Turbūt sversim jau kokius 6,2 kg  assa.gif  - jau dabar rankos tirpsta nešiojant. O kas bus, kai dantys pradės dygti ir ašarų daugiau bus...
p.s. mamytės, kurios jau ėjot su mažiukais konsultacijai pas ortopedą, ar visas siuntė klubų echoskopijai? Dainavos pol., tariamai visus vaikus siunčia tai procedūrai.... g.gif


ne visus, siuncia kuriem kazkoki itarima didesni turi (bent jau KMUK), bet tai tikrai dar nereiskia kad kazkas ne taip, o geriau jau tegu paechoskopuoja ir patikina kad tikrai viskas oki! 4u.gif
Atsakyti
Ir mes i nauja temele 4u.gif Toliau auginsim savo lelytes ir pipirus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(austteja @ 2008 12 01, 20:16)
Ir mes i nauja temele  4u.gif Toliau auginsim savo lelytes ir pipirus  wub.gif


Sveikute 4u.gif .Musu leliukai to paties amziaus ax.gif -ar tavo jau domisi zaisliukais,guguoja ar pan g.gif .Maniskes tai tik dairosi,pabarskinu barskuti-kazkiek paziuri,bet dar nelabai joms rupi wub.gif Jau taip laukiu tu pagugavimu wub.gif
Atsakyti
sveikos mamytes mums jau 1 menuo taigi jau gyvenam antraji ir jungiames prie jusu smile.gif siandien buvom poliklinikoje skiepuko smile.gif pamatavo mus ir pasvere tai nemaza pazanga mano vyrukas pasiekes....sveria visu kilu ir 100gr daugiau o ugis +4.5 cm thumbup.gif
Atsakyti
Na mums jau virs dvieju menesiu....augam, dziugina su kiekviena diena vis labiau...jau ir kartais nusijuokia su garsu wub.gif guguoja vis daugiau....na ir burnytei pastovei rankyte laiko... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(indrius78 @ 2008 12 01, 21:15)
Sveikute 4u.gif .Musu leliukai to paties amziaus ax.gif -ar tavo jau domisi zaisliukais,guguoja ar pan g.gif .Maniskes tai tik dairosi,pabarskinu barskuti-kazkiek paziuri,bet dar nelabai joms rupi wub.gif Jau taip laukiu tu pagugavimu wub.gif

Labas maniske irgi kazkiek pabarskinus atsisuka bet kad labai dometus to dar nera jau siek tiek kalbinama juokiasi kai kalbini bando kazka pati guguoti bet tai irgi tik kartais kai gera nuotaika biggrin.gif Dar vis sakau palauksim savaitele gal jau daugiau domesis
Atsakyti
QUOTE(indrius78 @ 2008 12 01, 20:15)
Sveikute 4u.gif .Musu leliukai to paties amziaus ax.gif -ar tavo jau domisi zaisliukais,guguoja ar pan g.gif .Maniskes tai tik dairosi,pabarskinu barskuti-kazkiek paziuri,bet dar nelabai joms rupi wub.gif Jau taip laukiu tu pagugavimu wub.gif



Sveikutes, mums kita savaite sueis du menesiukai, bet jau senokai guguoja, o mamai sypsosi jau nuo menesiuko smile.gif Labai viskuo domisi mergaite, labai megsta buti kalbinama, ir pati bando delioti lupytes ir liezuceli, kaip tardama zodelius smile.gif , pakabinom rysku barskuti pries akytes, tai uzteko kelis kartus suduoti jos rankyte per ta barskuti, ir jau pati supranta ka reikia daryti, kad barsketu, jau pati baksteli smile.gif Tik dar niekam neismokom sugriebti zaisliuko, nenori dar smile.gif
Atsakyti