Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

O aš į gilią kampinę spintelę nedėjau jokių mechanizmų, sugalvojau, kad ten laikysiu daiktus, kuriuos išsitraukiu į metus ar du kokį kartą (pvz.fritiurinė, sulčiaspaudė, stiklainiai ir t.t.)
Atsakyti
QUOTE(ideja Fix @ 2008 09 08, 15:45)
Sveiki,

kaip ir visas rašančias užgriuvo virtuvės įrengimo vargeliai. doh.gif
Norėjau pasiteirauti ar kas nors turite kampiniuose stalčiuose įsistatę Blum'u Tandembox slalčiukus?
Tokius: http://www.furnitana...1/pdf/synco.pdf
Kokie atsiliepimai ar verti dėmesio?  ax.gif

pas mane kampinis istraukiamas pasukamas konteineris, esu tikrai labai patenkinta. nerandu nete nuorodos, jei domina galesiu nufotkint 4u.gif
Atsakyti
Merginos gal galit rekomenduoti meistriuka kuris surinktu virtuves baldus 4u.gif
Kaunas
Busiu dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laivite @ 2008 09 10, 11:55)
Merginos gal galit rekomenduoti meistriuka kuris surinktu virtuves baldus  4u.gif
Kaunas
Busiu dekinga 4u.gif


o tau pagaminti reikia ar tik sumontuoti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laperik @ 2008 09 10, 12:51)
pas mane kampinis istraukiamas pasukamas konteineris, esu tikrai labai patenkinta. nerandu nete nuorodos, jei domina galesiu nufotkint  4u.gif

ačiū visom už atsakymus dėl kampinė spintelės. Būtų labai smalsu pamatyti pasukamus konteinerius. biggrin.gif jei nesunku nufotkink. mirksiukas.gif
Gaila tik , kad nieks neatsiliepė turinčios tuos tandembox' us. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ideja Fix: 10 rugsėjo 2008 - 16:29
QUOTE(Bitulka @ 2008 09 10, 11:57)
o tau pagaminti reikia ar tik sumontuoti? ax.gif

Jau pagaminti juos ten reik sukabinti ir kai kur sususkti varztus uzdeti stalvirsi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaliteja @ 2008 09 08, 22:11)
na nežinau kokia čia provincija,bet mano super paprasta virtuvė kainavo 8000Lt tai ko čia man taip daug priskaičiavo  unsure.gif  g.gif


o kur daretes g.gif
Atsakyti
turiu labai mažą virtuvę.. 210 ant 288. ir kas bjauriausia, norisi susidėti visą techniką į vienintelį kampą, kurio matmenys 145 ant 210, nes toliau arba durys arba langas doh.gif na ir aš sumaniau, ten įgrūsti skalbyklę, kampinę spintelę su kriaukle, indaplovę ir viryklę paeiliui biggrin.gif apačioje išeina tik viena spintelė.. lotuliukas.gif lotuliukas.gif kažkaip kvailai gaunasi blush2.gif gal kas nors matė kaip įrengtos tokio dydžio virtuvės? nesinori dėti indaplovės ir skalbyklės į koridorių.. baisu, kad nebūtų problemų su vamzdžių išvedinėjimu po to smile.gif
Atsakyti
Reikia patarimuko ax.gif . Turiu baldu projektuotojai pasakyt buitines techn. ismatavimus. Kaitlente galvoju det 90 cm, nes jau prie tokios bute pripratau, man tai labai patogu. Gartrauki desim imontuojama, tik va nelabai ka apie juos ismanau... Kazin ar butina ji det 90 cm, ar galima ir 60 cm. Ar nieko jei bus mazesnis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ideja Fix @ 2008 09 08, 15:45)
Sveiki,

kaip ir visas rašančias užgriuvo virtuvės įrengimo vargeliai. doh.gif
Norėjau pasiteirauti ar kas nors turite kampiniuose stalčiuose įsistatę Blum'u Tandembox slalčiukus?
Tokius: http://www.furnitana...1/pdf/synco.pdf
Kokie atsiliepimai ar verti dėmesio?  ax.gif

o as visgi patarciau butent si varianta rinktis, jei tik finansai tam nevarzo. del netvirtumo tikrai nereikia baimintis, tiesiog tie fasadai darant stalciu siektiek pasilenkia ir tai padaryta specialiai, kad atidarant nekliutu fasadai uz gretimu spinteliu. is pirmo zvilgsnio gali susidaryti ispudis, kad furnitura netvirta, bet vien tik del tu besilankstanciu fasadu. mums iprasta tiesiog, kad stalciaus fasadas turi buti kuo standziau sujungtas su paciu stalciumi ir tiek. vien tik ka reiskia, kad siai furniturai suteikiama 20 metu garantija, tikrai nemanau, kad tai bus netvirtas variantas. zinoma nesu naudojes pastoviai tokiu stalciu, bet nusiskundimu is zmoniu irgi negirdejau, kad jie butu netvirti, o jei jau isties jie kazkam atsiklibino, tai manau ne del furnituras prastumo, o del meistro kreivu ranku. na jei visgi pasirodytu sis variantas netvirtas, tai antra jusu nuoroda rodo i tikrai tvirta varianta. siu stalciu minusas, kad jie ne 100% isnaudoja kampa, bet savo funcionalumu gerokai lenkia ir karuseles, ir istraukiamus krepsius, kurie beja irgi visikai visos spinteles taip pat neisnaudoja.
Papildyta:
QUOTE(ideja Fix @ 2008 09 10, 17:28)
ačiū visom už atsakymus dėl kampinė spintelės. Būtų labai smalsu pamatyti pasukamus konteinerius. biggrin.gif  jei nesunku nufotkink. mirksiukas.gif 
Gaila tik , kad nieks neatsiliepė turinčios tuos tandembox' us.  unsure.gif

nezinau, gal but turima omeni sitie krepsiai arba dar yra cia.
Papildyta:
QUOTE(ITA @ 2008 09 10, 23:52)
Reikia patarimuko ax.gif . Turiu  baldu projektuotojai pasakyt  buitines techn. ismatavimus. Kaitlente galvoju det 90 cm, nes jau prie tokios bute pripratau, man tai labai patogu. Gartrauki desim imontuojama, tik va nelabai ka apie juos ismanau... Kazin ar butina ji det 90 cm, ar galima ir 60 cm.  Ar nieko jei bus mazesnis?  g.gif

imontuojamas 90cm? nezinau, gal as atsilikes, bet su tokiu dar beteko susidurt. aisku, kad 60 gartraukis tokiu atveju blogiau atliks savo funkcija, nei tai padarytu 90.
Atsakyti
QUOTE(Mistaken @ 2008 09 10, 22:32)
turiu labai mažą virtuvę.. 210 ant 288. ir kas bjauriausia, norisi susidėti visą techniką į vienintelį kampą, kurio matmenys 145 ant 210, nes toliau arba durys arba langas  doh.gif  na ir aš sumaniau, ten įgrūsti skalbyklę, kampinę spintelę su kriaukle, indaplovę ir viryklę paeiliui biggrin.gif apačioje išeina tik viena spintelė..  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif kažkaip kvailai gaunasi  blush2.gif  gal kas nors matė kaip įrengtos tokio dydžio virtuvės? nesinori dėti indaplovės ir skalbyklės į koridorių.. baisu, kad nebūtų problemų su vamzdžių išvedinėjimu po to smile.gif

as esu mates kaip irenktos tokio dydzio virtuves, net gi sakyciau tokiu virtuviu esu mates labai labai daug. normalus variantas neiseina pasidaryti esant tokiai situacijai ir belieka tik issirinkt daugiau priimtinas blogybes. na sakykim va vienas is variantu tavo matmenims:
user posted image
tik cia aisku stalciai ne 2, o 3 turetu but ir virsutines spinteles gali but ivairesnes kokios. na dizaino as cia neziurejau viskai, tik kad viska sutalpint.
Atsakyti
QUOTE(ABocius @ 2008 09 11, 00:12)
nezinau, gal but turima omeni sitie krepsiai

pas mane butent toks ir yra, isnaudoja kampa maksimaliai. na jei domina virtuve tai siandien galeisu pafotkint ir ryt idesiu nuotraukas 4u.gif
Atsakyti