Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(ABocius @ 2008 09 07, 23:18)
as gi sakiau, ziurint ka su tais baldais veiksi, jei draugai tik dulkeles nuvalineja nuo baldu tai zinoma ta pusis 100 metu pralaikis. sakau, pusis minkstas medis ir kiekvienas stuktelimas jai duoda nepataisomus pokycius, o jei baldus naudoji stuktelimai neisvengiami. tuo atzvilgiu berzas zymiai geriau, o brangiau tikrai nedaug, tik va ir sitas turi trukumu, kraipos vaipos kaip koks "pamaiva". ir man idomu kas nutiko jusu "klaipediskiui" komplektukui per zymiai trupmesni laika nei 3 metai?
na o del sintetikos ar ne, bet korpusai tau visvien is tos pacios plokstes bus gaminami, cia tik dureles gauni medines.
tarp kitko zemaitijos baldai patis deklaruoja, kad is naturalios pusies (t.y. nebeicuotos) baldai pas juos NUO 1350Lt uz metra, tai kaip is jusu net 1100Lt nepaprase? na manau, kad pas jus 6 metru virtuve turbut pavadint nebutu galima, jei jau uz 6500Lt daro ir zemaitijos baldai is pusies ir baldu laguna is faneruotes.



o nuo kiek nat. ąžuolo metras? ir kokie jo trūkumai?
beje, senam bute buvo pušinis senas geras virtuvinis, tarnauja jau antrąjai kartai, ir nors jis nėra idealaus stovio, bet savaip žavingas, ir jei tik turėčiau galimybę, tai šiek tiek parestauravus, tik jį ir naudočiau.

o ir metrus beginius skaičiuoja įtariu tik apatinem spintelėm, o jei kabančios - tai tuomet atskirai dar pripliusuojamas jų ilgis? jei ne, tai labai sunku palyginti tuomet kainas, nes skirtumas gi didžiulis, ar su kabančiom, ar be jų....
Atsakyti
Nors kai ju kaina uz 1cm-10Lt. doh.gif Tai gal ka nors pigiau pasieiskosiu.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE
ir man idomu kas nutiko jusu "klaipediskiui" komplektukui per zymiai trupmesni laika nei 3 metai?[/

Susigaranksciavo virsutiniu spinteliu apatine krastine, nes gavo truputi dregmes nuo ant stalo stovincio virdulio garu doh.gif Ir poroj vietu uzlaminuotas krastelis atsilupt pradejo sad.gif(
QUOTE
na o del sintetikos ar ne, bet korpusai tau visvien is tos pacios plokstes bus gaminami, cia tik dureles gauni medines.

na tas tai taip, bet visai kita atmosfera, kai naturalias medziagas matai ir lieti- ar tai butu palanges, durys, ar virtuve. Bent jau man ax.gif
QUOTE
beje, senam bute buvo pušinis senas geras virtuvinis, tarnauja jau antrąjai kartai, ir nors jis nėra idealaus stovio, bet savaip žavingas, ir jei tik turėčiau galimybę, tai šiek tiek parestauravus, tik jį ir naudočiau.

vat man irgi ner dideles bedos, jei biskuti medis apsidauzys- kai kada tai net graziai atrodo biggrin.gif Pvz. grindu pavidale.
QUOTE
o nuo kiek nat. ąžuolo metras? ir kokie jo trūkumai?

Jauciu, milijonai. Nes kai mum is uosio dar skaiciavo, tai ant to nedidelio komplektuko ( ilgoji krastine neturi ne vienos virsutines spinteles, nemegstu ju), tai kaina didesne buvo ant 2000 lt....
Tarp kitko, uzmaciau pas drauge uosini komplektuka, jam 3 ar 4 metai, berods g.gif Tai nusitrynusios spinteles filingu vietose.. Nors medis tvirtas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo voveriena: 08 rugsėjo 2008 - 09:28
Sveiki,

kaip ir visas rašančias užgriuvo virtuvės įrengimo vargeliai. doh.gif
Norėjau pasiteirauti ar kas nors turite kampiniuose stalčiuose įsistatę Blum'u Tandembox slalčiukus?
Tokius: http://www.furnitana...1/pdf/synco.pdf
Kokie atsiliepimai ar verti dėmesio? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ideja Fix: 08 rugsėjo 2008 - 14:45
laba diena 4u.gif

voveriena, tai pas jus 6 metrai virtuvės baldų, ar 6 k/m virtuvės dydis? nu man kažkaip irgi nerealia čia atrodo tokios kainos smile.gif

mūsų virtuvė 6 kv/m, kadangi kampiniai baldai, tai vienas kraštas 949 cm, o kitas 1842 cm, bet čia dar 60 cm reikia atmesti susijungimo kampą. tai su hettich stalčiais mums kainuos 4 tūkst. šaldytuvas neįmontuojamas ax.gif
Atsakyti
QUOTE
voveriena, tai pas jus 6 metrai virtuvės baldų, ar 6 k/m virtuvės dydis? nu man kažkaip irgi nerealia čia atrodo tokios kainos

Ka tik brezini atsiverciau- viena krastine 3.13m, kita- 2.70m. Ir kampu issidesto komplektas pilnai per sienu parametrus wink.gif Tik, kaip jau minejau, ilgoji krastine neturi ne vienos virsutines spinteles, bo langas per visa ilgi wink.gif
O kaina gal kiek mazesne, nes buvom rekomenduoti g.gif
P.S. saldytuvas neimontuojamas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo voveriena: 08 rugsėjo 2008 - 19:22
QUOTE(Jolyte @ 2008 09 05, 08:38)
na tikrai įmanoma pasidaryti iki 5000, bent jau pas mus provincijoj (Šiauliai), o kaip Vilniuje-sunku pasakyti

na nežinau kokia čia provincija,bet mano super paprasta virtuvė kainavo 8000Lt tai ko čia man taip daug priskaičiavo unsure.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaliteja @ 2008 09 08, 23:11)
na nežinau kokia čia provincija,bet mano super paprasta virtuvė kainavo 8000Lt tai ko čia man taip daug priskaičiavo  unsure.gif  g.gif

Mano sesei, pvz, Alytuj paskaičiavo virtuvės baldus 19200 smile.gif, tikrai nieko mandro, nebent visas mandrumas spintelė-baras, tik kad žema, bet jos ir sala nepavadinčiau, nes 60 cm pločio.
Atsakyti
QUOTE(ideja Fix @ 2008 09 08, 16:45)
Sveiki,

kaip ir visas rašančias užgriuvo virtuvės įrengimo vargeliai. doh.gif
Norėjau pasiteirauti ar kas nors turite kampiniuose stalčiuose įsistatę Blum'u Tandembox slalčiukus?
Tokius: http://www.furnitana...1/pdf/synco.pdf
Kokie atsiliepimai ar verti dėmesio?  ax.gif

Aš tokiais domėjausi. Kai projektavausi sau virtuvę, tai kalbėjausi su vienais meistriukais, tai jie sakė, kad nėra gerai išspręstas tas sujungimas, kur plokštės priekyje per vidurį jungiasi. kiek tame tiesos - nežinau. bet jie sakė darę jau keliems (jie dirba vienoje iš didžiųjų "virtuvinių" įmonių ) ir labai jau netvirtai ten viskas atrodo. Na, aš nerizikavau.
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2008 09 09, 11:05)
Aš tokiais domėjausi. Kai projektavausi sau virtuvę, tai kalbėjausi su vienais meistriukais, tai jie sakė, kad nėra gerai išspręstas tas sujungimas, kur plokštės priekyje per vidurį jungiasi. kiek tame tiesos - nežinau. bet jie sakė darę jau keliems (jie dirba vienoje iš didžiųjų "virtuvinių" įmonių ) ir labai jau netvirtai ten viskas atrodo. Na, aš nerizikavau.


Ačiū už atsakymą. 4u.gif Cobre o kaip jūs sprendėt kampines spinteles, ką ten darėte ?
Dar tų tandembox'u yra ir kitas variantas, gal ir apie juos ką nors meistriukai pakomentavo? (http://www.furnitanas.lt/katalogas/stalciai/1/pdf/kampinis.pdf ).
Atsakyti
Sveiki, na kainos mane ganetinai nustebino nes aplinkui visi draugai nuo 15000 lt moka uz virtuvinius komplektus, iki 10000 lt dar nesu girdejus kad kas butu isideje siais "einamais" laikais, nieko nesuprantu....
As pati dabar domiuosi tuo, ar galit patarti jei rinktis medi tai koks tinkamiausias virtuveje ir ar apskritai jis pasiteisina virtuveje???ACIU
Atsakyti
QUOTE(ideja Fix @ 2008 09 09, 15:16)
Ačiū už atsakymą. 4u.gif  Cobre o kaip jūs sprendėt kampines spinteles, ką ten darėte ?
Dar tų tandembox'u yra ir kitas variantas, gal ir apie juos ką nors meistriukai pakomentavo? (http://www.furnitanas.lt/katalogas/stalciai/1/pdf/kampinis.pdf ).

padariau paprastą kampinę spintelę ir įdėjau karuselę. nutariau, kad geriau paprasčiau, bet patikimiau. dabar patenkinta sprendimu, tik vis dar gyvenu be rankenėlių doh.gif 4u.gif
Atsakyti