Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE
na mes tiek mokejom su baldais, tik dar + indaplove. o dujine turejom, ji neimontuojama. Dar norejau virs saldytuvo spintele , bet paskui persigalvojau nes planavom perkelti ji i kita vieta. Ir padare ziauriai greit per 1,5 savaites.

nu sorry, isivaizduoju, kokia ta baldu kokybe uz tokius pinigus doh.gif Jau simtasyk isitikinau, kad uz dyka nieko padoraus nebuna biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE
(pupen @ 2008 09 05, 10:45)
siaubas, pamaniau,kad soliariumas 



lotuliukas.gif nu tiksliai lotuliukas.gif


QUOTE
(rimulia12 Paskelbta 2008 09 05, 22:44)
Mani virtuve kainavo 2800lt. I kaina iejo gartraukis kriaukle ir kranas.reikejo tik indaplove nusipirkt, nes dujine tai turejom. O kirtuve 6kvadratu.


idomu butu foto jusu virtuvytes pamatyt ax.gif
Atsakyti
O ar esate kas nors Korynos baldus uzsisake?
Labai domina atsiliepimai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(voveriena @ 2008 09 05, 12:43)
Nu cia ir kampas iskaiciuotas blush2.gif  O is ko pas jus virtuve?? gal is uosio ar azuolo? mano pusines dureles smile.gif  Net ir baldu laguna is luksto buvo paskaiciave 6500, berods g.gif  ( be navarotu)..



nu nu, idomu kas per virtuve, kad baldu laguna sugeba is luksto pasiulyt pigiau nei is plokstes pas juos standartiniu matmenu spintelemis iseina brangeliau toks kiekis.
o del pusies, tai ji baldams tikrai prastas reikalas, labai jau saugot reikia , kad medis neapsidauzytu ir isliktu isvaizdus. maziausias stuktelimas ir jau duobute matosi. as manau, kad is pusies apsimoka daryt tik vaiko kambario baldu, kurie planuojami neilgai ekspoatuoti.
Papildyta:
QUOTE(swelnute @ 2008 09 05, 11:04)
Geras! Virtuve 6m ir tik 6500Lt.  g.gif  Pas mane virtuve 3700 ir praso apie 8000Lt. Ir draugai daro...  unsure.gif
Kur cia tokios kainos?

3700, bet stalciai astuoni geri prisideda, kiekvienas po 200, vokiska plokste 30Lt uz kvadrata, na sakykim pas jus kokiu 30-40 kvadratu. pakelimo mechanizmai mazu maziausia 300lt spinteliai prisideda (na gali ir 500Lt prisidet), nepamenu kiek ten tu spinteliu. tai va visa ta atminusuok ir matysi ka turi ir uz kiek galejai pasidaryt paprasta varianta. beja nemanau, kad draugai tamstai maziau paskaiciavo nei kitiems, nors nemanau kad ir daugiau. siaip zinau viena firma, ganetinai garse, kur savininke saviems daugiau paskaiciuoja, nes zino, kad savi pas konkurentus nepabegs.
Papildyta:
QUOTE(Milagra @ 2008 09 07, 10:40)
O ar esate kas nors Korynos baldus uzsisake?
Labai domina atsiliepimai  4u.gif

o kuo jus suvyliojo Koryna? kuo geriau atrodo, nei lietuviski nestandartiniai baldai? klausiu, nes apie juos tik tiek, kad jie is cekijos ir esu mates tik iskaba ant parduotuves ju.
Papildyta:
QUOTE(jolcik @ 2008 09 06, 20:03)
???kazkaip neitiketina suma  g.gif sia vien gartraukis+kriaukle+kranas tokia suma sudaro, tai kur dar baldai  doh.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
kaip kas supranta gartraukio, kriaukles ir krano kaina lotuliukas.gif
jus suprantat, kad tai bus geri daiktai.
o va galima skaiciuot ir kitaip gartraukis montuojamas po spintele 150Lt, kriauklė statoma ant spinteles (kad stalvirsis be reikalo nesigadintu mirksiukas.gif ) 130Lt (jei rasi baltarusika, nusipirksi ir uz 80-90) ir kranas visikas kinietiskas 26Lt su PVM mirksiukas.gif VISO: 306Lt drinks_cheers.gif
Atsakyti
Labai pritarciau ABociui, nera nei ka lyginti savo virtuviu kainu, nes jos susideda is laaabai skirtingu ploksciu, mechanizmu, stalciuku/spinteliu ir t.t. Taciau faktorius kad vienos firmos nuo virtuves "uzdirba" daugiau negu kitos - akivaizdus, isitikinau pati, kai tas pats projektas, identiskomis medziagomis buvo paskaiciuotas labai skirtingai.
Su technika lygiai tas pats, jei dvejose skirtingose virtuvese stoves ta pati technika (saldytuvas, orkaite, gartraukis...) tai toli grazu nereiks kad ju kaina turi buti panasi. Juk kokybe renkames pagal kisene, arba gerus priejimus.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rimulia12 @ 2008 09 05, 21:44)
Mani virtuve kainavo 2800lt. I kaina iejo gartraukis kriaukle ir kranas.reikejo tik indaplove nusipirkt, nes dujine tai turejom. O kirtuve 6kvadratu.



QUOTE(rimulia12 @ 2008 09 06, 22:53)
na mes tiek mokejom su baldais, tik dar + indaplove. o dujine turejom, ji neimontuojama. Dar norejau virs saldytuvo spintele , bet paskui persigalvojau nes planavom perkelti ji i kita vieta. Ir padare ziauriai greit per 1,5 savaites.

jei gali nufotografuok savo virtuvės komplektą, nes mes irgi esam iš Klaipėdos, ir norim užsisakyti, esam paieškoje ...kainos visur ir pas kiekvieną gamintoją tikrai skirtingos rolleyes.gif

beje visia nesenai kalbėjot apie šaldytuvą -tipo negražiai atrodo,kad neintegruojamas- atispūskit...ne visi gali leisti sau pirkti tą patį daiktą už 2 kartus brangesnę sumą....ir turėkit tolerancijos. Gi ne muziejuose gyvenama mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunėlė* @ 2008 09 07, 19:02)
beje visia nesenai kalbėjot apie šaldytuvą -tipo negražiai atrodo,kad neintegruojamas- atispūskit...ne visi  gali leisti sau pirkti tą patį daiktą už 2 kartus brangesnę sumą....ir turėkit tolerancijos. Gi ne muziejuose gyvenama mirksiukas.gif


Nei viena nesake kad neintegruojamas saldytuvas negrazu schmoll.gif Bet yra tikrai nemazai sprendimu kaip ir neintegruojama "prijungti" prie virtuves 4u.gif
Atsakyti
QUOTE
nu nu, idomu kas per virtuve, kad baldu laguna sugeba is luksto pasiulyt pigiau nei is plokstes pas juos standartiniu matmenu spintelemis iseina brangeliau toks kiekis.

na, pas mane labai mazai spinteliu virsutiniu, gal del to truputi pigiau. As, beje, irgi n ustebau, nes pati turiu ta lankstinuka su standartiniu spinteliu kainom g.gif
QUOTE
o del pusies, tai ji baldams tikrai prastas reikalas, labai jau saugot reikia , kad medis neapsidauzytu ir isliktu isvaizdus. maziausias stuktelimas ir jau duobute matosi. as manau, kad is pusies apsimoka daryt tik vaiko kambario baldu, kurie planuojami neilgai ekspoatuoti

Tikrai netinkama medziaga? unsure.gif Bet juk kai kas net laiptus pasidaro is pusies..O pusi pasirinkom, nes draugai turi toki komplektuka jau tris metus- pati ziurejau, jokiu rimtu apsidauzymu ner g.gif Patikekit, mano komplektukas klaipediskis is plokstes atrodo daug blogiau po daug trumpesnio laiko eksplotacijos smile.gif Kaip ten bebutu, medid lieka medziu, o ne sintetika schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(voveriena @ 2008 09 05, 08:00)
na, pas mane 6 metrai virtuves , tai kainuos 6500 lt. daro labai rimta, patikrinta firma.  Bet i ta suma dar ieina blum mechanizmai, geras didelis cargo krepsys, jei ju nedeti, tai kaina iki 5700 nukristu. Juolab, kad mes is pusies darom, manau, is plokstes pigiau butu. Kiek teko pries tai dairytis, pigiau dar daro baldu laguna, bet nezinau, ar kokybiskai, neturiu rekomendaciju g.gif

o kur cia darot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elzė: 07 rugsėjo 2008 - 19:44
QUOTE
o kur cia darot?

Zemaitijos balduose, bet jie, man rodos, tik Vilniuj daro g.gif Bet va, sudirbo mano pusi Abocius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(voveriena @ 2008 09 07, 20:41)
Tikrai netinkama medziaga? unsure.gif  Bet juk kai kas net laiptus pasidaro is pusies..O pusi pasirinkom, nes draugai turi toki komplektuka jau tris metus- pati ziurejau, jokiu rimtu apsidauzymu ner g.gif  Patikekit, mano komplektukas klaipediskis is plokstes atrodo daug blogiau po  daug trumpesnio laiko eksplotacijos smile.gif  Kaip ten bebutu, medid lieka medziu, o ne sintetika schmoll.gif

as gi sakiau, ziurint ka su tais baldais veiksi, jei draugai tik dulkeles nuvalineja nuo baldu tai zinoma ta pusis 100 metu pralaikis. sakau, pusis minkstas medis ir kiekvienas stuktelimas jai duoda nepataisomus pokycius, o jei baldus naudoji stuktelimai neisvengiami. tuo atzvilgiu berzas zymiai geriau, o brangiau tikrai nedaug, tik va ir sitas turi trukumu, kraipos vaipos kaip koks "pamaiva". ir man idomu kas nutiko jusu "klaipediskiui" komplektukui per zymiai trupmesni laika nei 3 metai?
na o del sintetikos ar ne, bet korpusai tau visvien is tos pacios plokstes bus gaminami, cia tik dureles gauni medines.
tarp kitko zemaitijos baldai patis deklaruoja, kad is naturalios pusies (t.y. nebeicuotos) baldai pas juos NUO 1350Lt uz metra, tai kaip is jusu net 1100Lt nepaprase? na manau, kad pas jus 6 metru virtuve turbut pavadint nebutu galima, jei jau uz 6500Lt daro ir zemaitijos baldai is pusies ir baldu laguna is faneruotes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ABocius: 07 rugsėjo 2008 - 22:22
[quote=ABocius,2008 09 07, 18:36]
Papildyta:

3700, bet stalciai astuoni geri prisideda, kiekvienas po 200, vokiska plokste 30Lt uz kvadrata, na sakykim pas jus kokiu 30-40 kvadratu. pakelimo mechanizmai mazu maziausia 300lt spinteliai prisideda (na gali ir 500Lt prisidet), nepamenu kiek ten tu spinteliu. tai va visa ta atminusuok ir matysi ka turi ir uz kiek galejai pasidaryt paprasta varianta. beja nemanau, kad draugai tamstai maziau paskaiciavo nei kitiems, nors nemanau kad ir daugiau. siaip zinau viena firma, ganetinai garse, kur savininke saviems daugiau paskaiciuoja, nes zino, kad savi pas konkurentus nepabegs.
Papildyta:

Kokia as melage! doh.gif Virtuve 4700 ilgio, o ne 3700, Jus jau man atleiskite melagei.. blush2.gif
Man sake, kad pakeliamas dureliu mechanizmas apie 300Lt, geresnis begeliai irgi apie pora simtu kainuoja, atseit, kaip draugams sh... nenori siulyti... g.gif Plokste geresne.

Beje, ka manote apie diodini apsvietima? Jis, kiek girdejau, taupus. Ar jis tinka virtuvei po spintelem apsviesti? g.gif Draugai susigincyjo, kad jis skirtas tik pagrazinimui, o baldininkas sako, kad jos naudojamos ir apsvietimui...
Atsakyti