Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(rimulia12 @ 2008 09 04, 18:03)
user posted image
Tokia salta vietuve bet formos idomios



siaubas, pamaniau,kad soliariumas lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupen: 05 rugsėjo 2008 - 08:45
QUOTE(pupen @ 2008 09 05, 10:45)
siaubas, pamaniau,kad soliariumas  lotuliukas.gif


drinks_cheers.gif thumbup.gif o as galvoju ka man cia primena... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(voveriena @ 2008 09 05, 09:00)
na, pas mane 6 metrai virtuves , tai kainuos 6500 lt. daro labai rimta, patikrinta firma.  Bet i ta suma dar ieina blum mechanizmai, geras didelis cargo krepsys, jei ju nedeti, tai kaina iki 5700 nukristu. Juolab, kad mes is pusies darom, manau, is plokstes pigiau butu. Kiek teko pries tai dairytis, pigiau dar daro baldu laguna, bet nezinau, ar kokybiskai, neturiu rekomendaciju g.gif
Siulau pasekt musu pavyzdziu-  tartis be PVM, tada kaina geroookai apsikarpo  biggrin.gif


Geras! Virtuve 6m ir tik 6500Lt. g.gif Pas mane virtuve 3700 ir praso apie 8000Lt. Ir draugai daro... unsure.gif
Kur cia tokios kainos?
Atsakyti
QUOTE(swelnute @ 2008 09 05, 12:04)
Geras! Virtuve 6m ir tik 6500Lt.  g.gif  Pas mane virtuve 3700 ir praso apie 8000Lt. Ir draugai daro...  unsure.gif
Kur cia tokios kainos?


nelabai kas nuo tu metru per daug priklauso, gi skiriasi pasirinktos medziagos, stalvirsiai, plokstes, mechanizmai, kantai, apsvietimas ir t.t. Mes kai susiprojektavom pirma virtuve doh.gif pateike kaina kad kainuos 16 k. blink.gif keitem.. ax.gif Galutinis variantas 9 k. bet mas mus nemaza virtuve g.gif 6-7 m.
Viena puse kaip tik dabar montuoja, oi kaip nekantrauju ax.gif
Papildyta:
Ai beja, siulau pasidaryta projekta persiusti daug firmu, as siunciau sita galutini varianta tai patikekit koks kainu skirtumas buvo blink.gif nuo 7 k. iki 16 k. o medziagos, mechanizmai ir t.t. identiski. Tada jau kai matai situacija gali rinktis kainos ir kokybes/rekomendacijas, bet skirtumai milziniski unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(swelnute @ 2008 09 05, 11:04)
Geras! Virtuve 6m ir tik 6500Lt.  g.gif  Pas mane virtuve 3700 ir praso apie 8000Lt. Ir draugai daro...  unsure.gif
Kur cia tokios kainos?

Draugams uždirbti irgi reikia. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE
Geras! Virtuve 6m ir tik 6500Lt.  Pas mane virtuve 3700 ir praso apie 8000Lt. Ir draugai daro... 
Kur cia tokios kainos?

Nu cia ir kampas iskaiciuotas blush2.gif O is ko pas jus virtuve?? gal is uosio ar azuolo? mano pusines dureles smile.gif Net ir baldu laguna is luksto buvo paskaiciave 6500, berods g.gif ( be navarotu)..
QUOTE
nelabai kas nuo tu metru per daug priklauso,

drinks_cheers.gif Net paprastas stiklas durelese apie 200 lt. prideda, o pas mane ju vobsce ner blush2.gif
O kainu skirtumai Vilniuj tikrai sokiruojantys.. Va, viena firma ta pati komplekta is luksto paskaiciavo 12000 biggrin.gif .
QUOTE
Ai beja, siulau pasidaryta projekta persiusti daug firmu, as siunciau sita galutini varianta tai patikekit

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo voveriena: 05 rugsėjo 2008 - 11:45
Sveikos,

kiek mokate už virtuvinių baldų sumontavimą... Musm sakė, kad apie 6% nuo baldų vertės + atskirai už kiekvieną buitinės technikos tašką - 50-75lt už vnt....
Ar čia normalios kainos? 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristuks @ 2008 09 05, 15:18)
Sveikos,

kiek mokate už virtuvinių baldų sumontavimą... Musm sakė, kad apie 6% nuo baldų vertės + atskirai už kiekvieną buitinės technikos tašką - 50-75lt už vnt....
Ar čia normalios kainos? 4u.gif  smile.gif


pas mus montavimas ieina i virtuves kaina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lejla @ 2008 09 04, 12:50)
grozis reikalauja auku  mirksiukas.gif  kabinant spinteles is Jysk dar daugiau susitaupytu...  ax.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(pupen @ 2008 09 05, 10:45)
siaubas, pamaniau,kad soliariumas  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif

Mani virtuve kainavo 2800lt. I kaina iejo gartraukis kriaukle ir kranas.reikejo tik indaplove nusipirkt, nes dujine tai turejom. O kirtuve 6kvadratu.
Atsakyti
QUOTE(rimulia12 @ 2008 09 05, 21:44)
lotuliukas.gif

Mani virtuve kainavo 2800lt. I kaina iejo gartraukis kriaukle ir kranas.reikejo tik indaplove nusipirkt, nes dujine tai turejom. O kirtuve 6kvadratu.



???kazkaip neitiketina suma g.gif sia vien gartraukis+kriaukle+kranas tokia suma sudaro, tai kur dar baldai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jolcik @ 2008 09 06, 21:03)
???kazkaip neitiketina suma  g.gif sia vien gartraukis+kriaukle+kranas tokia suma sudaro, tai kur dar baldai  doh.gif

na mes tiek mokejom su baldais, tik dar + indaplove. o dujine turejom, ji neimontuojama. Dar norejau virs saldytuvo spintele , bet paskui persigalvojau nes planavom perkelti ji i kita vieta. Ir padare ziauriai greit per 1,5 savaites.
Atsakyti