Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(ABocius @ 2008 10 11, 09:15)
kur ir kas tamstai arciau cia klausimas is geografijo, nei as zinau kur kaune termopalas, nei kur jus mieloji Elze, tai kad padet niekuo negaliu. O kaune zinau firmas tik tas kurios turi filialus vilniuje. Na gal vertetu pasiziureti uab ulmas, ten ploksciu pasirinkimas nekuo mazesnis nei termopale.

nors mandravotai atsaket, bet aciu
Atsakyti
Ar pas ka yra virtuves spintelej "imontuota" pjaustymo lentute? Galvoju kokia medziaga imt tai lentutei marmura ar kazka kita mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2008 10 12, 17:06)
Ar pas ka yra virtuves spintelej "imontuota" pjaustymo lentute? Galvoju kokia medziaga imt tai lentutei marmura ar kazka kita mastau.gif


Jei nori naturalaus akmens, tai tik granita. Nes marmuras jautrus spalvoms. Liks demes.
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2008 10 12, 17:20)
nors mandravotai atsaket, bet aciu

na ka jus, aciu man perdaug, neturesiu grazos mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Stebukle @ 2008 10 12, 18:06)
Ar pas ka yra virtuves spintelej "imontuota" pjaustymo lentute? Galvoju kokia medziaga imt tai lentutei marmura ar kazka kita mastau.gif

o jusu vyras megsta peilius galast?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ABocius: 12 spalio 2008 - 19:04
Dar neuzsakinejam virtuvinio,bet info juk reik susirinkt isanskto ax.gif Reikia konsultacijos 4u.gif Kadangi virtuvej praleidziu tikrai nemazai laiko,tai va primasciau biggrin.gif
1.Ar reikalinga spec.pakaba,anga pasluostei,na man ji tokia nei siokia nei tokia... ?
2.Kokie pliusai tokioms durelems,ziurejau,ziurejau,galvojau,galvojau...na nejau ner patogiau,kai ji paprastai atsidaro.Cia mada ar kazkoks nematomas stebuklas pasleptas?

user posted image
(Pats virtuvinis dailutis wub.gif )

3.Ar nebutu geriau jei pakabinamos spinteles butu iki pat virsaus.Lentynos reikiamo aukscio,bet virsutine tiesiog butu aukstesne.Nekenciu kai kaupiasi nereikalingos dulkes unsure.gif Maciau kazkur foto,bet dabar nu niekaip negaliu surast g.gif

Kas dar tokio,kas labai pasitarnauja ar atvirksciai labai maiso ir darytumet kitaip?
Atsakyti
QUOTE(ABocius @ 2008 10 12, 20:02)


o jusu vyras megsta peilius galast?

hihihi.gif pas mane kaimynas uzeina smile.gif tai geriau rinktis medi g.gif bet medis greit susipjausto ir nebuna vaizdas jau toks grazus.
Atsakyti
na man asmeniškai tos rankšluostinės nepatinka schmoll.gif aš paprastai kur po kriaukle spintelė, prisitvirtinu laikikliukus rankšluosčiams, pašluostei.
Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2008 10 12, 21:25)
hihihi.gif pas mane kaimynas uzeina smile.gif tai geriau rinktis medi g.gif bet medis greit susipjausto ir nebuna vaizdas jau toks grazus.

gerai kai yra kaimynu kurie dar ir peilius pagalanda lotuliukas.gif
o jei rimtai, tai manau tikrai geriau medis, na pjaustimo lentos juk nereklamuosi ir matysis ji tik kai gamini, o gaminant ir taip bardaku ir be pjaustimo lentos matosi. Be to nieks po keliato metu nedraudzia pasikeisti.
Atsakyti
QUOTE(ABocius @ 2008 10 12, 22:40)
gerai kai yra kaimynu kurie dar ir peilius pagalanda  lotuliukas.gif
o jei rimtai, tai manau tikrai geriau medis, na pjaustimo lentos juk nereklamuosi ir matysis ji tik kai gamini, o gaminant ir taip bardaku ir be pjaustimo lentos matosi. Be to nieks po keliato metu nedraudzia pasikeisti.

hihihi.gif
tame ir reikalas, kad matysiu ne tik as smile.gif nes as noriu kad ta lentele butu imontuota i stalvirsti, kad man nereiktu niekur nieko iminet ir deliot unsure.gif O gal tai tik grazu ir praktiska katologiniam variante unsure.gif Visai baigiu susivelti doh.gif Gal atsisakyt sitos idejos unsure.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2008 10 12, 23:02)
hihihi.gif
tame ir reikalas, kad matysiu ne tik as smile.gif nes as noriu kad ta lentele butu imontuota i stalvirsti, kad man nereiktu niekur nieko iminet ir deliot unsure.gif O gal tai tik grazu ir praktiska katologiniam variante unsure.gif Visai baigiu susivelti doh.gif Gal atsisakyt sitos idejos unsure.gif  doh.gif

doh.gif as kazkaip pamaniau kad po stalvirsiu. Na as tikrai nemontuociau i stalvirsi, netaip sunku ja tiesiog is stalciaus issiimt pries gaminant, be to patogiau nuplauti, pakisai po kranu, nuvaliai ir valio 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti