Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(Apuokas @ 2008 09 04, 13:54)
plokščių ir meistrą visada rasi  biggrin.gif

o vat del sito tai galeciau pasigincyti schmoll.gif sunku rasti meistra tokiam nedideliam darbeliui, jiems tiesiog neapsimoka doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dute_a: 04 rugsėjo 2008 - 14:07
QUOTE(dute_a @ 2008 09 04, 15:07)
sunku rasti meistra tokiam nedideliam darbeliui, jiems tiesiog neapsimoka doh.gif

Gal ir sunku, bet įmanoma smile.gif Jeigu jau dabar stovi toks šaldytuvas, tai pastovės ir kol meistras atsiras biggrin.gif Aš tiesiog nematau reikalo verstis per galvą dėl to šaldytuvo, jeigu kišenė neneša smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Apuokas @ 2008 09 04, 13:54)
pupen, jokia čia tragedija, turėsit laisvų pinigų- nusipirksi ir įmontuosi. šaldytuvas juk šone o ne vidury komplekto  smile.gif plokščių ir meistrą visada rasi  biggrin.gif

Plokščių gali ir nerasti - juk asortimentas keičiasi, vienas plokštes išima iš gamybos, kitas pradeda gaminti...

Man pupen šaldytuvas nelabai užkliūva - stovi sau atskiras prietaisas šalia komplekto, ir tiek rolleyes.gif.
Atsakyti
QUOTE(pupen @ 2008 09 04, 13:13)
sveiki,

prasau pakomentuot mano virtuve. Tokas gavos paskutinis variantas  g.gif


Ar būtina ją užriesti? Aš tai daryčiau ant vienos sienos viską, nebereikėtų tų kampinių spintelių. O prie lango stalą statyčiau. Čia "prisvaigau" kaip aš daryčiau turėdama tokią virtuvę ax.gif
Atsakyti
Na o del spinteliu? Ar grazu kai jos tokios standartines visiskai? Nzn kuo ilgiau i ja ziuriu tuo man ji netobulesne atrodo doh.gif labai noretusi kazko originalesnio, bet tam jauciu reikia projektuotojo...

O saldytuvas kad neimontuojamas tai man jau nebetrukdo, tegu jis sau ten ir stovi ramiai sone smile.gif

Dekuj komentavusiems
Papildyta:
QUOTE(Toe @ 2008 09 04, 13:22)
Ar būtina ją užriesti? Aš tai daryčiau ant vienos sienos viską, nebereikėtų tų kampinių spintelių. O prie lango stalą statyčiau. Čia "prisvaigau" kaip aš daryčiau turėdama tokią virtuvę  ax.gif



Siaip stalo tai ten nepastaysi, nes ji siauroka tokia ta virtuve, tai noretus stala statyt kitur ir kitokioj padety. Del uzrietimo tai sakiau jau,kad jo noriu idant sumazint virtuves pailguma. Tiesa nzn ar tai gera mintis, lb stipriai dvejoju del to kampo, atbaido jau vien jo kaina doh.gif tiesi gaunas zymiai pigesne
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupen: 04 rugsėjo 2008 - 19:49
pupen man tai tavo virtuve labai faina smile.gif tik kaip tai kriaukle noretusi siek tiek paslinkti i kaire kad butu lygiai potom spintelem vienodom o ne viena puse ten kita ten ax.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorijag @ 2008 09 04, 15:53)
pupen man tai tavo virtuve labai faina  smile.gif  tik kaip tai kriaukle noretusi siek tiek paslinkti i kaire kad butu lygiai potom spintelem vienodom o ne viena puse ten kita ten  ax.gif  smile.gif


aciu smile.gif
turi omeny tas virsutines spinteles?
Matai jei paslinksi i kaire gausis lygiai prie dujines beto man to tokio "teisingumo" cia ir taip per akis, tai bent kiek asimetrijos nemaiso.
Atsakyti
QUOTE(Jolyte @ 2008 09 04, 08:11)
prieš duodama kontaktus, pagalvosiu n+k kartų  doh.gif.
jei pasakysit, kad čia internetas ir ieškoti padorumo ne vieta-pasakysiu, kad jūs, gaila, bet teisios sad.gif. O taip norisi tikėti žmonėmis...

na žinoma labai nesmagu kai šitaip nutinka verysad.gif


Atsakyti
Megyckos , sakykit ar imanoma pasigaminti virtuvele iki 5000 lituku ? unsure.gif galva nebeisnesa , o ir prazilti baigiu unsure.gif kur nepaziuri , tai be 7000 niekaip sad.gif musu virtuve yra 2,47x2,29 ... labai nieko variantus maciau kesto balduose .. tik tiek kad jis randasi kaune , o mes vilniuje unsure.gif
Atsakyti
user posted image
Tokia salta vietuve bet formos idomios
Atsakyti
QUOTE
Megyckos , sakykit ar imanoma pasigaminti virtuvele iki 5000 lituku ?  galva nebeisnesa , o ir prazilti baigiu  kur nepaziuri , tai be 7000 niekaip  musu virtuve yra 2,47x2,29 ... labai nieko variantus maciau kesto balduose .. tik tiek kad jis randasi kaune , o mes vilniuje

na, pas mane 6 metrai virtuves , tai kainuos 6500 lt. daro labai rimta, patikrinta firma. Bet i ta suma dar ieina blum mechanizmai, geras didelis cargo krepsys, jei ju nedeti, tai kaina iki 5700 nukristu. Juolab, kad mes is pusies darom, manau, is plokstes pigiau butu. Kiek teko pries tai dairytis, pigiau dar daro baldu laguna, bet nezinau, ar kokybiskai, neturiu rekomendaciju g.gif
Siulau pasekt musu pavyzdziu- tartis be PVM, tada kaina geroookai apsikarpo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo voveriena: 05 rugsėjo 2008 - 07:03
na tikrai įmanoma pasidaryti iki 5000, bent jau pas mus provincijoj (Šiauliai), o kaip Vilniuje-sunku pasakyti
Atsakyti