Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(Saja @ 2008 10 10, 23:23)
Aaa, tai tada ten magnetolos antena rolleyes.gif
jblmami-1


lotuliukas.gif Teisingai radijos antena, nes be jos negalim vietines radijo stoties pasiklausyti.
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2008 10 10, 21:50)
o kur galima dar? gal net butu arciau nei i Termopala vaziuoti? Bet jauciu spalvine prasme geriausiai Termopale?

p.s. o jei man reikai plokstes stalui ir kedems tai tiek ir galiu nusipirkti, ar vis tiek turiu kazkoki minimalu kieki plokstes pirkti?

kur ir kas tamstai arciau cia klausimas is geografijo, nei as zinau kur kaune termopalas, nei kur jus mieloji Elze, tai kad padet niekuo negaliu. O kaune zinau firmas tik tas kurios turi filialus vilniuje. Na gal vertetu pasiziureti uab ulmas, ten ploksciu pasirinkimas nekuo mazesnis nei termopale.
Termopalas pas juos pjaunant vercia pirkti puse lapo apie 3m2/120lt, bet jei stala darytumet is virtuvinio stalvirsio atpjautu jo ilgi toki kokin reikia, ten stalvirsiai 60 ir 120cm plocio, tai jei sumanytumet stalo 70x140, tai tenktu pirkt 120 plociu ir dali jo ismest (na nezinau kokio dydzio jums reikia to stalo, bet jei stalas nemazas, nepatarciau jo daryt is 18mm storio plokstes). Uab ulmas populeresniu ploksciu pirkt lapais nevercia, bet netokias populeres vercia apie 5m2/100-120lt. Tiesa yra dar senukai, aisku dekoru pasirinkimas mazesnis, bet ten lapais jusu nevers pirkt. Nors bent anksciau ten paslaugu ivairove buvo mazesne, nedarydavo uzapvalinimu, o ju jums lygtai reiketu.
Atsakyti
Turetu but labai praktiskas akmens mases pavirsius ar tikrai? O kriaule turetu but specialaus darymo ar kazkaip imontuojama paprasta? g.gif Jblmami-labai grazi jusu virtuvele wub.gif Tu gal dizainu uzsiimi pati? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Naujakurė @ 2008 10 11, 09:16)
Turetu but labai praktiskas akmens mases pavirsius ar tikrai? O kriaule turetu but specialaus darymo ar  kazkaip imontuojama paprasta?  g.gif  Jblmami-labai grazi jusu virtuvele  wub.gif Tu gal dizainu uzsiimi pati?  smile.gif

kriaukle gali but visokia, netgi is tos pacios akmens mases vientisa su stalvirsiu.
Atsakyti
QUOTE(glinglingas @ 2008 10 10, 14:15)
radau kelias virtuves gal kam patiks mintis
-
user posted image


Cia virs virykles kaip suprantu - mikrobangine? O gartraukis kur? Nereikalingas? g.gif Ir ar gerai mikrobangine tokioj vietoj? Juk garai, karstis...
Atsakyti
QUOTE(ABocius @ 2008 10 11, 09:15)

Termopalas pas juos pjaunant vercia pirkti puse lapo apie 3m2/120lt, bet jei stala darytumet is virtuvinio stalvirsio atpjautu jo ilgi toki kokin reikia, ten stalvirsiai 60 ir 120cm plocio, tai jei sumanytumet stalo 70x140, tai tenktu pirkt 120 plociu ir dali jo ismest (na nezinau kokio dydzio jums reikia to stalo, bet jei stalas nemazas, nepatarciau jo daryt is 18mm storio plokstes). Uab ulmas populeresniu ploksciu pirkt lapais nevercia, bet netokias populeres vercia apie 5m2/100-120lt. Tiesa yra dar senukai, aisku dekoru pasirinkimas mazesnis, bet ten lapais jusu nevers pirkt. Nors bent anksciau ten paslaugu ivairove buvo mazesne, nedarydavo uzapvalinimu, o ju jums lygtai reiketu.

tai kiek supratau uab ulmas pigiau nei termopale?reiks nuvaziuoti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(dute_a @ 2008 10 11, 11:34)
tai kiek supratau uab ulmas pigiau nei termopale?reiks nuvaziuoti bigsmile.gif

termopale vokiska, ulme lenkiska plokste. Na ulme yra ir vokiskos tai jos kaina nuo termopalo nedaug skiriasi.
Atsakyti
QUOTE(laimakp @ 2008 10 11, 10:00)
Cia virs virykles kaip suprantu - mikrobangine? O gartraukis kur? Nereikalingas?  g.gif Ir ar gerai mikrobangine tokioj vietoj? Juk garai, karstis...

Mikrobangiu buna kartu su gartraukiu mirksiukas.gif Mes siuo metu butent tokios ir ieskom, nes labai kukliai vietos virtuvej, o sitoks variantas pats priimtimiausias mum ax.gif Uosviai tokia isigije pries 10 metu beveik. Tik tada mokejo brangiai. kazkada buvau macius "taip lengvaiu", o vat kada jau reikia pirkti, tai neber doh.gif Bet bandysim uzsisakyt. Kiek zinau, jie gali atvezt pagal uzsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laimakp @ 2008 10 11, 10:00)
Cia virs virykles kaip suprantu - mikrobangine? O gartraukis kur? Nereikalingas?  g.gif Ir ar gerai mikrobangine tokioj vietoj? Juk garai, karstis...


Mano supratimu, cia kur garais gamina. Na nezinau kaip lietuviskai vadinasi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Naujakurė @ 2008 10 11, 08:16)
Turetu but labai praktiskas akmens mases pavirsius ar tikrai? O kriaule turetu but specialaus darymo ar  kazkaip imontuojama paprasta?  g.gif  Jblmami-labai grazi jusu virtuvele  wub.gif Tu gal dizainu uzsiimi pati?  smile.gif


Aciu aciu 4u.gif Nuotraukose, ne taip ji gerai atrodo, nes as ne fotografe. doh.gif

Akmens mase, kazko tai bijo. Ar tai karscio, ar tai spalvotu skysciu g.gif . Kazkas anksciau rase. Pas mus naturalus akmuo-granitas. As ant jo net burokelius uzraugtus laikyti galiu. Ir mesa ant jo ismusu, ir pjaustyt galima, tik peiliai nuo jo simpa. Todel pjaustymui naudoju lentute.
Plautuve turi buti, kuri montuojama is apacios.

Tos virtuves projekta pasidariau pati. Nes nuo "musu" projektuotoju man net bloga daresi. Didele dauguma siule virtuve daryti kampu. Vienas "proto boksatas" siule dalinti spinteles prie vienos sienos(kur dabar pakabinamos spinteles), o kitas spinteles ir tame tarpe saldytuva prie priesingos sienos( uz 6metru blink.gif ). Tai kai as jam pasakiau, kad logikos nematau. Nes kol pietus padarysiu, tai kiek kilometru nubegsiu? O jis man, jei grozio norit teks palakstyti blink.gif . Zodziu, kiekviena karta projektuotojai kazka ir gero patardavo. Tai rinkau info (gan ilgokai doh.gif ) ir pati pasidariau projekta. Tai ta firma, kur pardave mums baldus, norejo nuotraukas pasidaryti ir kaip savo projekta reklamuoti, tai neleidom. Nes patys nesistenge ir nepasuko smegenu(siule per kampa) norejo tik greiciau pinigus uzdirbti.
Atsakyti
Jblmami-o kas ten pas tave kur kompas ir tv stovi,matau orkaite,o kas toliau? Ir dar ar patogu orkaite tokioje vietoje?
Atsakyti
QUOTE(Naujakurė @ 2008 10 11, 17:51)
Jblmami-o kas ten pas tave kur kompas ir tv stovi,matau orkaite,o kas toliau? Ir dar ar patogu orkaite tokioje vietoje?


Virs orkaites paslepta mikrobangine. Man tokia, pusiau aukstai imontuota orkaite, patogu. Nes is aukstai mano manymu nera patogu karstas su skysciais skardas isemineti( pvz. kepsnius, cinaku puodelius ir t.t.). O mano tai toks tarpinis variantas. As juo patenkinta.
Atsakyti