Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(auksegi @ 2008 10 09, 20:29)
Kaip žadėjau, pasirodysiu ir aš  blush2.gif

user posted image
Papildyta:
priimu kritiką, komentarus ir visa kita  smile.gif


O man klaustukas ar kitaip niekaip baldininkai negali stalviršio kampe sujungti, nes nelabai žiūrisi ta pakila bent man asmeniškai? Pačiai irgi teks daryti kriauklę kampe ir kažkaip visai nenoriu tokios pakilos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimvyda @ 2008 10 10, 07:39)
O man klaustukas ar kitaip niekaip baldininkai negali stalviršio kampe sujungti, nes nelabai žiūrisi ta pakila bent man asmeniškai? Pačiai irgi teks daryti kriauklę kampe ir kažkaip visai nenoriu tokios pakilos g.gif

zinoma, kad gali ir kitaip sujungti, cia tiesiog skonio reikalas. man asmeniskai irgi nelabai tos pakylos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Lilajar @ 2008 10 09, 23:36)
Na toks plotis tikrai leidzia padaryti spinteles pvz rusiska P raide arba padaryti dvi eiles spinteliu: viena aukstu spinteliu nuo duru iki kampo, o priesais tokiu salos tipo tik zemu. o tada ramiai staliukas telpa, gaunasi tokia valgymo erdve. Ir tu spinteliu tikrai ne maziau negu dabar sugalvojai, o ir neatrodys viskas kaip ekspozicijoje per visa ilgi, ir staliukas graziai isipaiso. Bent jau man taip atrodo.

doh.gif nu sunku su fantazija man, nelabai suprantu g.gif gal kokiu pvz. kaip būna 2 eilės spintelių arba P raidė . ačiū už patarimą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimvyda @ 2008 10 10, 09:39)
O man klaustukas ar kitaip niekaip baldininkai negali stalviršio kampe sujungti, nes nelabai žiūrisi ta pakila bent man asmeniškai? Pačiai irgi teks daryti kriauklę kampe ir kažkaip visai nenoriu tokios pakilos g.gif

darant su tokia pakįla naudojamas 60cm stalvirsis. Norint daryti be pakilos reikia 120cm plocio stalvirsio, tiesiog gaunasi brangiau ir kas svarbiausia, nevisu dekoru 120cm stalvirsiu yra
Atsakyti
radau kelias virtuves gal kam patiks mintis
-
user posted image
Atsakyti
QUOTE(glinglingas @ 2008 10 10, 11:15)
radau kelias virtuves gal kam patiks mintis
-

nors tamsi ir turbut nepraktiska, taciau man patiko sita virtuve wub.gif
Atsakyti
prashom shviesia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(glinglingas @ 2008 10 10, 13:35)

grazi.
tik vat idomu - ar praktiska turet virtuves komplekta ant tokiu kojeliu? g.gif atrodo neblogai ax.gif tik del valymo idomu rolleyes.gif
Atsakyti
arba gal kam prireiks tokios kurnors
user posted image
Atsakyti

QUOTE(ooo @ 2008 10 10, 13:37)
grazi.
tik vat idomu - ar praktiska turet virtuves komplekta ant tokiu kojeliu?  g.gif  atrodo neblogai  ax.gif  tik del valymo idomu  rolleyes.gif


didelių nepatogų nesukelia, bet katės plaukams ten kauptis visai patogi vietą būna smile.gif
Atsakyti
user posted image
grazuole wub.gif
Atsakyti
QUOTE(linnn @ 2008 10 10, 11:48)
didelių nepatogų nesukelia, bet katės plaukams ten kauptis visai patogi vietą būna smile.gif

na bet manau isvalyti ne didele beda, priejimas geras smile.gif
Atsakyti