Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(auksegi @ 2008 10 09, 20:29)
Kaip žadėjau, pasirodysiu ir aš  blush2.gif

user posted image
Papildyta:
priimu kritiką, komentarus ir visa kita  smile.gif


man labai super virtuvyte, nieko netruksta, jokios kritikos, 10 balu thumbup.gif

p.s. na gal atrodo truputi truksto vieteles maisto ruosybai - pjaustymui ir pan. bet jusu virtuvele manau nedidele, neturejot kur daug plestis. ax.gif
Atsakyti
Tvarkinga ir gražu wub.gif O spintelės pakabinamos baltos ar gelsvos nuo apšvietimo atrodo smile.gif
Atsakyti
auksegi, faina virtuvytė thumbup.gif. Jei labai kritikos reikia, tai geriau būtų įmontuojama viryklė rolleyes.gif. Pas mus sename bute neįmontuojama, tai siauruose tarpeliuose tarp spintelių ir viryklės visoks "š" kaupiasi doh.gif. Ir dar pasiūlymas - mikrobangei padaryti lentynėlę po viršutinėmis spintelėmis, kad darbastalio daugiau turėtum.

jblmami, pažiūrėjau savo archyve tavo virtuvę su stiklu ant sienos - labai graži thumbup.gif. Kad būtų visiems aišku, apie ką kalbame, duosiu nuorodą:
jblmami-1
jblmami-2
Pas tave, atrodo, matinis stiklas? Jis visai visai nepersišviečia? Kaip jis pritvirtintas prie sienos? Kaip padarytas stiklų sujungimas - ten metalinė juostelė ar kas? Kaip priežiūra? Va, kiek klausimų blush2.gif.

O kas klausė dėl kainos - tai pačio stiklo kaina 100-150 Lt/m2, o dažymo - 150 Lt/m2.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saja: 09 spalio 2008 - 20:17
Norejau paklaust,pas ka virtuvese kriaukle stovi prie lango,kokie minusai? Labai noriu kriaukles prie lango,tik mastau,ar praktiska g.gif
Atsakyti
QUOTE(rackiene @ 2008 10 09, 16:58)
dėkui už patarimus visoms kas atsiliepė  4u.gif 
Išmatavimai į ilgį 8,20 metro, o plotis - 4,75. Nu, šiek tiek dar sumažės, nes gipsa suksim  g.gif 
Nu, jei dalinsiu per puse, tai gausis mažai spintelių virtuvėje  g.gif


Na toks plotis tikrai leidzia padaryti spinteles pvz rusiska P raide arba padaryti dvi eiles spinteliu: viena aukstu spinteliu nuo duru iki kampo, o priesais tokiu salos tipo tik zemu. o tada ramiai staliukas telpa, gaunasi tokia valgymo erdve. Ir tu spinteliu tikrai ne maziau negu dabar sugalvojai, o ir neatrodys viskas kaip ekspozicijoje per visa ilgi, ir staliukas graziai isipaiso. Bent jau man taip atrodo.
Atsakyti
QUOTE(Saja @ 2008 10 09, 20:14)
auksegi, faina virtuvytė  thumbup.gif. Jei labai kritikos reikia, tai geriau būtų įmontuojama viryklė  rolleyes.gif. Pas mus sename bute neįmontuojama, tai siauruose tarpeliuose tarp spintelių ir viryklės visoks "š" kaupiasi  doh.gif. Ir dar pasiūlymas - mikrobangei padaryti lentynėlę po viršutinėmis spintelėmis, kad darbastalio daugiau turėtum.

jblmami, pažiūrėjau savo archyve tavo virtuvę su stiklu ant sienos - labai graži  thumbup.gif. Kad būtų visiems aišku, apie ką kalbame, duosiu nuorodą:
jblmami-1
jblmami-2
Pas tave, atrodo, matinis stiklas? Jis visai visai nepersišviečia? Kaip jis pritvirtintas prie sienos? Kaip padarytas stiklų sujungimas - ten metalinė juostelė ar kas? Kaip priežiūra? Va, kiek klausimų  blush2.gif.

O kas klausė dėl kainos - tai pačio stiklo kaina 100-150 Lt/m2, o dažymo - 150 Lt/m2.


Sis stiklas pazodziui isvertus satinuotas. Ir jis priklausomai nuo sviesos ir is kur ji krinta yra pematomas. O kartais ne ax.gif . Matosi net nelygi tinko struktura. Naudoju jau beveik 3metus. Ir jokiu musiu uz jo neuzkrito. Kad isitikintumet, kazkada dariau nuotrauka, nes jau anksciau vyko apie tai diskusija. Tad idedu. biggrin.gif
user posted image
Jis pritvirtintas tik su rozetem ir sonuose vos vos permatomu silikonu. Nu man tai buvo truputi neramu(vis tik truputi virs 3 metru g.gif ), tai stiklo meistras dar dvejose vietose virsuj po kokius 3cm silikono uzdejo. Ir viskas. kai noresiu virtuve perdazyti nuimsim stikla perdazom ir vel "prisnargliuojam" jokiu problemu. Man jis pigiau atsiejo, negu plytelem klijuoti. Valau paprastai, kaip langu stikla. Daznai ir su sluoste tik prabraukiu. Jokiu problemu. mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū už atsakymus! Dar dėl stiklų sujungimo - ar ten metalinė juostelė?
Kaip įdomiai iš arti atrodo, labai gražiai matosi reljefinis tinkas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saja @ 2008 10 09, 19:14)
[
jblmami, pažiūrėjau savo archyve tavo virtuvę su stiklu ant sienos - labai graži  thumbup.gif. Kad būtų visiems aišku, apie ką kalbame, duosiu nuorodą:
jblmami-1
jblmami-2


o as net nebuvau macius sitos virtuves anksciau, vaje koks grozis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(auksegi @ 2008 10 09, 21:29)
Kaip žadėjau, pasirodysiu ir aš  blush2.gif

user posted image
Papildyta:
priimu kritiką, komentarus ir visa kita  smile.gif


Noriu ir as daryti kriaukle kampe prie virykles. Jus jau naudojates. Ar praktiska taip? Nera kokiu minusu? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2008 10 09, 23:35)
Norejau paklaust,pas ka virtuvese kriaukle stovi prie lango,kokie minusai? Labai noriu kriaukles prie lango,tik mastau,ar praktiska g.gif

Apsitaško langas.
Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2008 10 09, 23:35)
Norejau paklaust,pas ka virtuvese kriaukle stovi prie lango,kokie minusai? Labai noriu kriaukles prie lango,tik mastau,ar praktiska g.gif

kadani mano langas truputi toleliau nuo kriaukles, nisoje, tai nepastebejau jokiu minusu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(laimakp @ 2008 10 10, 08:48)
Noriu ir as daryti kriaukle kampe prie virykles. Jus jau naudojates. Ar praktiska taip? Nera kokiu minusu? blush2.gif


man tai labai patogu, pas mane kitoj vietoj ir neišeitų padaryt. Džiaugiuosi kampine kriaukle smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Naujakurė @ 2008 10 09, 21:00)
Tvarkinga ir gražu  wub.gif  O spintelės pakabinamos baltos ar gelsvos nuo apšvietimo atrodo  smile.gif



spintelės tokios smėlio spalvos, gelsvokos. O dėl apatinių spintelių, tai vienas minusiukas - labai jau viskas matosi: užtiškęs vanduo, ar vaikas pirštukais paliečia, ir stovi dėmės. Praktiškai reikia su skudurėliu nuolat pavalyti
Atsakyti