Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(Saja @ 2008 10 09, 09:33)
Šiaip mums dizainerė pataria ...


lotuliukas.gif nesupyk, bet aš manau kad jūsų dizainerė be fantazijos.
pasaulyje tiek spalvų, o švari tik balta? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Saja @ 2008 10 09, 10:33)
Na taip, tolokai gyveni  biggrin.gif. Namuose, atrodo, turiu išsisaugojusi tavo virtuvę. Reikės pažiūrėti vakare. Tada gal ir paklausiu apie ką nors  rolleyes.gif. Šiaip mums dizainerė pataria stiklą dažyti baltai, nes už skaidraus gali šiukšlės arba musės matytits, jei pateks  doh.gif. O ne balta spalva dažant sako, kad nešvariai atrodo g.gif. O aš abejoju, ar gražiai pas mus atrodys tas baltas stiklas su žalsvu atspalviu, nes kitos spalvos pas mus šiltos (rudas ąžuolas (tamsus) ir balintas uosis) g.gif.

o prie ko cia zalsvas atspalvis? Mano kukle nuomone visiskai neprieko. Nebent kazko dar nezinau.
Stikla ant sienos galima pamatyt baldu rojuje, 3 aukstas, prie buitines technikas salono uab tosta, tik ten tamsiai raudonas ir nelabai kokybiskai nudazytas, jie ten patis bande dazyt.
Papildyta:
QUOTE(astaria @ 2008 10 09, 10:42)
lotuliukas.gif nesupyk, bet aš manau kad jūsų dizainerė be fantazijos.
pasaulyje tiek spalvų, o švari tik balta? g.gif

mano nuomone kaikuriais atvejais balta yra nepamainomai tinkanti
Atsakyti
[quote=ABocius,2008 10 09, 10:52]
o prie ko cia zalsvas atspalvis? Mano kukle nuomone visiskai neprieko. Nebent kazko dar nezinau.

Stiklas pats is saves turi zalsva atspalvi, ypac jei jis yra storesnis, ne plonytis. Kaune stiklitoj yra daug dazyto stiklo pavyzdziu, stikla nudazius baltai, jis nebus visiskai baltas, o tures zalsva atspalvi.
Atsakyti
QUOTE(astaria @ 2008 10 09, 10:42)
lotuliukas.gif nesupyk, bet aš manau kad jūsų dizainerė be fantazijos.
pasaulyje tiek spalvų, o švari tik balta? g.gif

QUOTE(ABocius @ 2008 10 09, 10:52)
o prie ko cia zalsvas atspalvis? Mano kukle nuomone visiskai neprieko. Nebent kazko dar nezinau.
Stikla ant sienos galima pamatyt baldu rojuje, 3 aukstas, prie buitines technikas salono uab tosta, tik ten tamsiai raudonas ir nelabai kokybiskai nudazytas, jie ten patis bande dazyt.

Astaria, mūsų dizainerė kitur spalvų nebijo, bet dažant stiklą viskas kitaip, nes pats stiklas duoda žalsvą atspalvį. Čia yra pavyzdžių su skaidriu stiklu. Jei dažyti tamsiai, žalsvumo gali ir nesimatyti. Tamsiai aš nenoriu, bet visai baltai irgi nežinau, ar tiks g.gif. Įdedu pavyzdžius - pas mus panaši sienos spalva ir apatinių spintelių spalva, o viršutinės spintelės balinto uosio. O gal visai ir neblogai čia atrodo baltai dažytas stiklas unsure.gif.
user posted image

user posted image
Atsakyti
Patinka man stiklas virtuveje wub.gif O kazin kiek kainuoja kv.m? g.gif Ypac dekoruotas man wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Saja @ 2008 10 09, 11:33)
Astaria, mūsų dizainerė kitur spalvų nebijo, bet dažant stiklą viskas kitaip, nes pats stiklas duoda žalsvą atspalvį. Čia yra pavyzdžių su skaidriu stiklu. Jei dažyti tamsiai, žalsvumo gali ir nesimatyti. Tamsiai aš nenoriu, bet visai baltai irgi nežinau, ar tiks  g.gif. Įdedu pavyzdžius - pas mus panaši sienos spalva ir apatinių spintelių spalva, o viršutinės spintelės balinto uosio. O gal visai ir neblogai čia atrodo baltai dažytas stiklas unsure.gif.
user posted image

user posted image

Man kaip tik tokia stiklo spalva super atrodo. Labai neutralu. Ypač jei spintelės skirtingų spalvų, dar ir stiklas spalvotas, ar nebus perdaug marga virtuvė? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pasaulisgrazus @ 2008 10 09, 12:00)
Patinka man stiklas virtuveje wub.gif O kazin kiek kainuoja kv.m?  g.gif Ypac dekoruotas man wub.gif

mane irgi domina tokio stiklo kainos ax.gif beje, Siemens siulo tokio panasiai stiklo rozeciu ir jungikliu remelius ax.gif kainyte nemaza, ale grozis nerealus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rokinuke @ 2008 10 08, 13:35)
apie 3 metrus rolleyes.gif stalui vietos uzteks, jei del to galvojate, ir stalas jau yra su kedemis, tik dar nesurinktas smile.gif



Jo, del to pagalvojau smile.gif pas mane ~2.55 plotis, tai stala vertikaliai palei siena galvoju stayt reiks g.gif
Atsakyti
QUOTE(pupen @ 2008 10 09, 16:01)
Jo, del to pagalvojau  smile.gif  pas mane ~2.55 plotis, tai stala vertikaliai palei siena galvoju stayt reiks  g.gif


mes irgi vertikaliai, kitaip jau nelabai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rackiene @ 2008 10 08, 18:15)
Bandau aš įkelti savo bandymus, žiūrėsim ar pavyks  blush2.gif
http://[img=http://img142.imageshack.us/i
Papildyta:

Neišeina
[url=http://radikal.ru/F/i069.radikal.ru/0810/f3/8fd13f2944d3.jpg.html]http://radikal.ru/F/i069.radikal.ru/0810/f...2944d3.jpg.html
]user posted image
Papildyta:
gavosi  thumbup.gif  nu sakykit savo nuomone  ax.gif  tik langai iš tikro kitokie, ir virtuvėje yra siauras ilgas langas, ir į baldus nekreipkit dėmesio, nes toje programoje nėra pasirinkimo visai  doh.gif 
Man tas valgomasis stalas gaunasi labai arti spintelių  g.gif


Na man irgi nelabai patiko isplanavimas. Labai jau toks ilgas virtuves komplektas. As gal bandyciau skelti per puse ta patalpa ir statyti koki bariuka. o kokie patalpos ismatavimai?

QUOTE(Naujakurė @ 2008 10 09, 09:12)
Lilaljar-parodyk savo virtuvėle 4u.gif  Skaitau tavo dienoraštį ir džiaugiuosi kaip viską šauniai kuriat.Viskas labaiiiii gražu wub.gif  wub.gif


Na dar montuoja ir anksciau rytojaus vakaro nieko nebus. As jau pati taip laukiu ax.gif
Atsakyti
dėkui už patarimus visoms kas atsiliepė 4u.gif
Išmatavimai į ilgį 8,20 metro, o plotis - 4,75. Nu, šiek tiek dar sumažės, nes gipsa suksim g.gif
Nu, jei dalinsiu per puse, tai gausis mažai spintelių virtuvėje g.gif
Atsakyti
Kaip žadėjau, pasirodysiu ir aš blush2.gif

user posted image
Papildyta:
priimu kritiką, komentarus ir visa kita smile.gif
Atsakyti