Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(rackiene @ 2008 10 08, 17:15)
Bandau aš įkelti savo bandymus, žiūrėsim ar pavyks  blush2.gif
http://[img=http://img142.imageshack.us/i
Papildyta:

Neišeina
[url=http://radikal.ru/F/i069.radikal.ru/0810/f3/8fd13f2944d3.jpg.html]http://radikal.ru/F/i069.radikal.ru/0810/f...2944d3.jpg.html
]user posted image
Papildyta:
gavosi  thumbup.gif  nu sakykit savo nuomone  ax.gif  tik langai iš tikro kitokie, ir virtuvėje yra siauras ilgas langas, ir į baldus nekreipkit dėmesio, nes toje programoje nėra pasirinkimo visai  doh.gif 
Man tas valgomasis stalas gaunasi labai arti spintelių  g.gif


Jo tas stalas labai jau arti spinteliu. Statyciau kaip tik prie lango.
Atsakyti
QUOTE(jblmami @ 2008 10 08, 19:00)
Jo tas stalas labai jau arti spinteliu.  Statyciau kaip tik prie lango.

Prie to kur šalia? ten durys į lauką g.gif
Atsakyti
QUOTE(rackiene @ 2008 10 08, 18:03)
Prie to kur šalia? ten durys į lauką  g.gif


Nu jei ten durys i lauka... Nu as ne taip supratau. Rasei kad "langai istikro kitokie" blush2.gif
Bet jei ten durys, tai isvis ne kas. Tai stalas su kedem ir ant paejimo ir prie pat spinteliu. Netikes reikalas schmoll.gif . Vat ir nesuprantu. Kodel nuosavame name reikia viska sudeti i kruva, kur vietos tikrai uztenka. Nu nei velnias, nei gegute.
Atsakyti
QUOTE(jblmami @ 2008 10 08, 19:53)
Nu jei ten durys i lauka... Nu as ne taip supratau. Rasei kad "langai istikro kitokie" blush2.gif
Bet jei ten durys, tai isvis ne kas. Tai stalas su kedem ir ant paejimo ir prie pat spinteliu. Netikes reikalas schmoll.gif . Vat ir nesuprantu. Kodel nuosavame name reikia viska sudeti i kruva, kur vietos tikrai uztenka. Nu nei velnias, nei gegute.

nu, matai mes pirkom pastatytą namą ax.gif ten durys į kiemą, tik nemanau, kad mes vaikščiosim dažnai per ten, nes yra kitos... O langai virtuvės yra kiti, kur spintelė, ten turi būti ilgas langas doh.gif o svetainėje, tie langai iki žemės irgi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rackiene @ 2008 10 08, 19:38)
nu, matai mes pirkom pastatytą namą  ax.gif  ten durys į kiemą, tik nemanau, kad mes vaikščiosim dažnai per ten, nes yra kitos... O langai virtuvės yra kiti, kur spintelė, ten turi būti ilgas langas  doh.gif  o svetainėje, tie langai iki žemės irgi  smile.gif


Nu nepavydziu tau su apsistatymu. Ir kokie "proto bokstai" projektavo? g.gif schmoll.gif

As tai gal aukociau tas duris. Nes jei tiek langu ir jie iki zemes, tai kur baldus statyti?
Atsakyti
O gal stalą daugiau į vidurį ir išilgai g.gif Pas mus virtuve su svetaine bus biškelį virš 35 kvadratų,tai ir kažkas panašaus turėtų gautis. Tik pas mus vienos durys ir du langai.Su kokia programa darei?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naujakurė: 08 spalio 2008 - 20:12
QUOTE(Naujakurė @ 2008 10 08, 21:11)
O gal stalą daugiau į vidurį ir išilgai  g.gif  Pas mus virtuve su svetaine bus biškelį virš 35 kvadratų,tai ir kažkas panašaus turėtų gautis. Tik pas mus vienos durys ir du langai.Su kokia programa darei?

dariau su Light Decor Paradyz , pas mus 39 kv.
Papildyta:
QUOTE(jblmami @ 2008 10 08, 21:10)
Nu nepavydziu tau su apsistatymu. Ir kokie "proto bokstai" projektavo? g.gif  schmoll.gif

As tai gal aukociau tas duris. Nes jei tiek langu ir jie iki zemes, tai kur baldus statyti?


lyg viskas gerai, tik tos durys galėtų kokį metrą į vieną ar kitą pusę būt... doh.gif
Atsakyti
rackiene, aš galvoju, kad tu pačių virtuvės baldų kampą keisk wink.gif t.y. daryk tą kampą prie laukinės sienos, o ten kur dabar užsukta palik stalui . Ar ten irgi kokios nors laukinės durys g.gif
ARba dar variantas saloną visiškai atvirkščiai bigsmile.gif Ir stalą galėsi pastatyti ten kur ta spintelė prie laukinių durų vieniša stovi . TV galėsi ant tos sienos užkabinti, tai matysit ir valgant ir šiaip sėdint, o dabar TV prieš la bgą tai atsiviečia paskui dieną doh.gif

Nu čia mano tokie pamąstymai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kestaitis: 08 spalio 2008 - 21:04
QUOTE(Bitulka @ 2008 10 08, 16:54)
Na pabandysiu ir as ikelti savo virtuve Mano virtuve pries ir po

Tikiuosi, kad pavyks unsure.gif

Tik sorry nekokybiskos nuotraukos blush2.gif

Kad nieko nesimato verysad.gif raso:Nerasta jokių albumų verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Pasaulisgrazus @ 2008 10 08, 21:34)
Kad nieko nesimato verysad.gif raso:Nerasta jokių albumų verysad.gif


Ir as nemaciau. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Lilaljar-parodyk savo virtuvėle 4u.gif Skaitau tavo dienoraštį ir džiaugiuosi kaip viską šauniai kuriat.Viskas labaiiiii gražu wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jblmami @ 2008 10 07, 00:52)
As turiu 3metru ilgio stiklą ax.gif . Nu bet pas mane negali gyvai pamatyti doh.gif

Na taip, tolokai gyveni biggrin.gif. Namuose, atrodo, turiu išsisaugojusi tavo virtuvę. Reikės pažiūrėti vakare. Tada gal ir paklausiu apie ką nors rolleyes.gif. Šiaip mums dizainerė pataria stiklą dažyti baltai, nes už skaidraus gali šiukšlės arba musės matytits, jei pateks doh.gif. O ne balta spalva dažant sako, kad nešvariai atrodo g.gif. O aš abejoju, ar gražiai pas mus atrodys tas baltas stiklas su žalsvu atspalviu, nes kitos spalvos pas mus šiltos (rudas ąžuolas (tamsus) ir balintas uosis) g.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saja: 09 spalio 2008 - 09:33