Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(Elzė @ 2008 10 07, 15:08)
aš ir jau čia senai bebuvau. Šiandien atvežė ir montavo virtuvę. Gaila bet nepabaigė,nes ta višta dizainerė blogai išmatavus buvo. Jau aš kažkada ant jos burnojau. Labai sunkiai su ja sekėsi bendrauti. Ta prasme- atvažiavo, išmatavo, o paskui dėl projekto ryt- poryt. O kai galiausiai vyras nuvažiavo, tai ji neturėjo ką parodyti (pati pasikvietusi!). Tai vėliau važiavo ir t.t. Galiausiau kartu su direktorius susitiko. Tai dar pats vyras taisė jos matavimus, bet vis tiek visko nesužiūrėjo  doh.gif Tai dabar išsivežė vyrukai 2 spinteles siaurinti.
O man kilo klausimas; tai gal man pavyktu pasidėrėti dėl to?  g.gif Juk mokėjom už 18 cm ilgesnę virtuvę- stalviršį nupjovė, bet va spinteles išsivežė. Bet tai tada ir vienos pertvarėlės nebereiks, ir medžiagų mažiau gaunasi. kaip sakot?

ai beje jau pastebėjau vieną broką  doh.gif Pas mane virtuvė yra ilga ir gale langas, tai va kaip stovi ir žiūri link lango tai ant spintelių durelių matosi tokie ruožai. Pradžioj maniau, kad gal čia nešvaru, bet bandžiau valyti, tai pasirodo čia taip nulakuota ar kas ten padaryta. Tai kaip čia tuos ruožus sumažinti? Nes dabar atrodo kaip kad nešvariai valyta  blink.gif


Labai noreciau pamatyti jusiske virtuve, kai sumontuos - pasirodykit!
Atsakyti
Elze,laukiam foto ax.gif

Aš šian ir persakiau kitokią plokštę, grįžau su pvz., tai...vėl kitokia geriau žiūrisi doh.gif lotuliukas.gif Va dabartinis mano pasirinkimas fasado http://www.termopala...sviesus-azuolas , o dėl stalviršio dar dvejoju, nrėčiau(jei tik pamatysiu gyvai) šitokio http://www.termopala.../1937/f6-081-21
Atsakyti
QUOTE(rackiene @ 2008 10 07, 19:08)
sveikos
Sakykit, gal žinot kokį puslapį kur būtų virtuvės kartu su svetaine  g.gif ? pas mane taip yra tai mastau išplanavimą... mastau...  bigsmile.gif bet sunkiai  doh.gif


Man irgi tas aktualu, nes musu name kaip tik virtuve sujungta su svetaine.
Atsakyti
QUOTE(Pelene @ 2008 10 07, 21:44)
Man irgi tas aktualu, nes musu name kaip tik virtuve sujungta su svetaine.

O kiek kvadratų? Pas mus 39 kv. smile.gif vienoje erdvėje
Atsakyti
QUOTE(rackiene @ 2008 10 07, 21:00)
O kiek kvadratų? Pas mus 39 kv.  smile.gif vienoje erdvėje


Pas mus vienoje erdveje panasiai - 42kvadratai.
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2008 10 07, 19:08)
aš ir jau čia senai bebuvau. Šiandien atvežė ir montavo virtuvę. Gaila bet nepabaigė,nes ta višta dizainerė blogai išmatavus buvo. Jau aš kažkada ant jos burnojau. Labai sunkiai su ja sekėsi bendrauti. Ta prasme- atvažiavo, išmatavo, o paskui dėl projekto ryt- poryt. O kai galiausiai vyras nuvažiavo, tai ji neturėjo ką parodyti (pati pasikvietusi!). Tai vėliau važiavo ir t.t. Galiausiau kartu su direktorius susitiko. Tai dar pats vyras taisė jos matavimus, bet vis tiek visko nesužiūrėjo  doh.gif Tai dabar išsivežė vyrukai 2 spinteles siaurinti.
O man kilo klausimas; tai gal man pavyktu pasidėrėti dėl to?  g.gif Juk mokėjom už 18 cm ilgesnę virtuvę- stalviršį nupjovė, bet va spinteles išsivežė. Bet tai tada ir vienos pertvarėlės nebereiks, ir medžiagų mažiau gaunasi. kaip sakot?

ai beje jau pastebėjau vieną broką  doh.gif Pas mane virtuvė yra ilga ir gale langas, tai va kaip stovi ir žiūri link lango tai ant spintelių durelių matosi tokie ruožai. Pradžioj maniau, kad gal čia nešvaru, bet bandžiau valyti, tai pasirodo čia taip nulakuota ar kas ten padaryta. Tai kaip čia tuos ruožus sumažinti? Nes dabar atrodo kaip kad nešvariai valyta  blink.gif


Na as tai buciau issireikalavus, kad jie patys permatuotu. Jei jusu vyras matavo ir taise jos ismatavimus g.gif . Jei kas bus blogai tai jie sakys , kad jus kalti. Ziurekit, kad ir pinigu nepaprasytu uz spinteliu pasiaurinima. Uz siaurinima jokiu budu nemokeciau. Bent pas mus tai siaurinimas labai jau brangu. O uz toki darba visos sumos tikrai nemokeciau. Neuzsitarnavo schmoll.gif
Del spinteliu ruozu tuoj pat reklamuociau kol laikas. Butinai. Ir tokiai firmai tik negatyvia reklama padaryti. Jau nuo pat pradziu viskas ne taip vystesi kaip reikia. As pasimokiau, jei jau tokia pradzia, tai nelauk geros pabaigos verysad.gif .
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2008 10 07, 21:08)
aš ir jau čia senai bebuvau. Šiandien atvežė ir montavo virtuvę. Gaila bet nepabaigė,nes ta višta dizainerė blogai išmatavus buvo. Jau aš kažkada ant jos burnojau. Labai sunkiai su ja sekėsi bendrauti. Ta prasme- atvažiavo, išmatavo, o paskui dėl projekto ryt- poryt. O kai galiausiai vyras nuvažiavo, tai ji neturėjo ką parodyti (pati pasikvietusi!). Tai vėliau važiavo ir t.t. Galiausiau kartu su direktorius susitiko. Tai dar pats vyras taisė jos matavimus, bet vis tiek visko nesužiūrėjo  doh.gif Tai dabar išsivežė vyrukai 2 spinteles siaurinti.
O man kilo klausimas; tai gal man pavyktu pasidėrėti dėl to?  g.gif Juk mokėjom už 18 cm ilgesnę virtuvę- stalviršį nupjovė, bet va spinteles išsivežė. Bet tai tada ir vienos pertvarėlės nebereiks, ir medžiagų mažiau gaunasi. kaip sakot?

ai beje jau pastebėjau vieną broką  doh.gif Pas mane virtuvė yra ilga ir gale langas, tai va kaip stovi ir žiūri link lango tai ant spintelių durelių matosi tokie ruožai. Pradžioj maniau, kad gal čia nešvaru, bet bandžiau valyti, tai pasirodo čia taip nulakuota ar kas ten padaryta. Tai kaip čia tuos ruožus sumažinti? Nes dabar atrodo kaip kad nešvariai valyta  blink.gif

man irgi butu malonu zinoti apie baldus tik manau jeigu patiriate kazkokius namalonumus tai bukit geros idekit blogu firmu kontaktus,kad kitos nepatirtu to ka ir jus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(arfa @ 2008 10 07, 21:40)
Elze,laukiam foto  ax.gif

Aš šian ir persakiau kitokią plokštę, grįžau su pvz., tai...vėl kitokia geriau žiūrisi doh.gif  lotuliukas.gif  Va dabartinis mano pasirinkimas fasado http://www.termopala...sviesus-azuolas , o dėl stalviršio dar dvejoju, nrėčiau(jei tik pamatysiu gyvai) šitokio  http://www.termopala.../1937/f6-081-21


Man irgi galav sukasi nuo pasirinkimo. Sako, kad pasirinkau milano ąžuolą: http://www.termopala.../1479/f6-159-06 bet dabar jau nebežinau, ar jis tik ne per tamsus g.gif

o kaip jūs derinote stalviršius? prie plytelių ar prie fasado?
Atsakyti
sveiki,
idedu ir savo virtuvele Jusu teismui, bei noreciau patarimo del uzuolaidos - kokia kabintumet, kazkaip paciai niekas nesigalvoja... rolleyes.gif

salia sienos stoves dar stalas su kedemis, ir gelyte ne vietoj, iskeliaus i miegamaji mirksiukas.gif atleiskit uz netvarka, bet dar vyksta intensyvus tvarkymasis visame bute mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rokinuke: 08 spalio 2008 - 06:45
QUOTE(Elzė @ 2008 10 07, 20:08)
aš ir jau čia senai bebuvau. Šiandien atvežė ir montavo virtuvę. Gaila bet nepabaigė,nes ta višta dizainerė blogai išmatavus buvo. Jau aš kažkada ant jos burnojau. Labai sunkiai su ja sekėsi bendrauti. Ta prasme- atvažiavo, išmatavo, o paskui dėl projekto ryt- poryt. O kai galiausiai vyras nuvažiavo, tai ji neturėjo ką parodyti (pati pasikvietusi!). Tai vėliau važiavo ir t.t. Galiausiau kartu su direktorius susitiko. Tai dar pats vyras taisė jos matavimus, bet vis tiek visko nesužiūrėjo  doh.gif Tai dabar išsivežė vyrukai 2 spinteles siaurinti.
O man kilo klausimas; tai gal man pavyktu pasidėrėti dėl to?  g.gif Juk mokėjom už 18 cm ilgesnę virtuvę- stalviršį nupjovė, bet va spinteles išsivežė. Bet tai tada ir vienos pertvarėlės nebereiks, ir medžiagų mažiau gaunasi. kaip sakot?

ai beje jau pastebėjau vieną broką  doh.gif Pas mane virtuvė yra ilga ir gale langas, tai va kaip stovi ir žiūri link lango tai ant spintelių durelių matosi tokie ruožai. Pradžioj maniau, kad gal čia nešvaru, bet bandžiau valyti, tai pasirodo čia taip nulakuota ar kas ten padaryta. Tai kaip čia tuos ruožus sumažinti? Nes dabar atrodo kaip kad nešvariai valyta  blink.gif


Ale sakyciau geri profesionalai doh.gif
Aisku derekis ir kuo daugiau doh.gif Liepk pakeisti ir tas dureles, jei cia gamyklinis brokas jie turejo patys pastebeti ir nedeti tokiu dureliu g.gif
Atsakyti
QUOTE(rokinuke @ 2008 10 08, 05:43)
sveiki,
idedu ir savo virtuvele Jusu teismui, bei noreciau patarimo del uzuolaidos - kokia kabintumet, kazkaip paciai niekas nesigalvoja... rolleyes.gif

salia sienos stoves dar stalas su kedemis, ir gelyte ne vietoj, iskeliaus i miegamaji  mirksiukas.gif  atleiskit uz netvarka, bet dar vyksta intensyvus tvarkymasis visame bute mirksiukas.gif


simpatiska wub.gif siaip del uzuolaidu tai manau kur kas daugiau patarimu susilauksi idejusi nuotrauka i tema http://www.supermama...howtopic=343715 wink.gif
Atsakyti
QUOTE(rokinuke @ 2008 10 08, 07:43)
sveiki,
idedu ir savo virtuvele Jusu teismui, bei noreciau patarimo del uzuolaidos - kokia kabintumet, kazkaip paciai niekas nesigalvoja... rolleyes.gif

salia sienos stoves dar stalas su kedemis, ir gelyte ne vietoj, iskeliaus i miegamaji  mirksiukas.gif  atleiskit uz netvarka, bet dar vyksta intensyvus tvarkymasis visame bute mirksiukas.gif

user posted image


Spalvytė wub.gif Tik va matau pasidarėt atviras spinteles,o gal čia akys apgauna??? Del skonio nesiginčyjama, bet praktiškumo prasme schmoll.gif Ir dar matau tradiciškai sulyginot gratraukį su visom spintelėm,o aš kažkaip atvirkšciai mąstau daryti,t.y lyginti visas spinteles, kad gartraukis truputi išlįstų į apačią. Kažkaip dabar man harmonijos trūksta, nes spalva pakankamai intensyvi ir labai krita žvilgsnis, kad viena spintelė trumpesnė... Bet visuma tikrai labai gražiai žiūrisi thumbup.gif
Atsakyti