Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(dute_a @ 2008 10 06, 20:44)
o pas mus tokie sudeti ir gal jie kokietais silpni ar ka, bet neveikia visiskai schmoll.gif

ir ką, trankosi durelės? Kaip man aiškino, tai va tokie stabdžiai sustabdo dureles likus tik centimetrui iki užsidarymo, todėl nėra visai toks pats efektas, kaip kad lankstuose su pritraukeju, bet visgi geriau nei nieko g.gif
Atsakyti
sveikutės,

gal kuri nors gaminotės virtuvinį iš termopal "juostuoto milano ąžuolo"? labai magėtų pamatyti, kaip atrodo bendras vaizdas, nes tas mažas gabaliukas, pavyzdėlis, nelabai ką sako. bijau, kad spintelės bus per tamsios mūsų butukui...

dėkui ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Saja @ 2008 10 06, 11:23)
Merginos, gal Vilniuje matėte kur nors parduotuvėje virtuvės ekspoziciją su stiklu tarp apatinių ir viršutinių spintelių? Noriu gyvai pamatyti, kaip tai atrodo  g.gif


As turiu 3metru ilgio ax.gif . Nu bet pas mane negali gyvai pamatyti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dute_a @ 2008 10 06, 18:44)
o pas mus tokie sudeti ir gal jie kokietais silpni ar ka, bet neveikia visiskai schmoll.gif

idomiai g.gif teko matyti pas draugus toki reikala, tai lyg ir dureles graziai uzsidare, patys dabar ieskom nusipirkti..
Atsakyti
as galvoju gal jie skirtingo galingumo buna g.gif vat vonios durelese tai super thumbup.gif bet jos mazytes g.gif o vat normalaus dydzio trankosi, bet yra blumo kitokie stabdziai, einu pameginsiu surasti
paziurekit cia Prie korpuso prisukama sistema „BLUMOTION“ mes galvojam vietoj tu igreziamu deti situs, gal bus geresni g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dute_a: 07 spalio 2008 - 08:23
Sveikutes,
As tarp jusu busiu naujoke, labai noreciau paprasyt jusu patarimu del virtuves isplanavimo, nes matau dauguma jau esat isikurusios, o as dar zalia, tai vat noreciau suzinoti jusu nuomone kaip isdestyti buitine technika ir virtuvinius baldus. Jei prikabinciau planeli, gal kas pakomentuotu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(skruzdelytee @ 2008 10 07, 11:17)
Sveikutes,
As tarp jusu busiu naujoke, labai noreciau paprasyt jusu patarimu del virtuves isplanavimo, nes matau dauguma jau esat isikurusios, o as dar zalia, tai vat noreciau suzinoti jusu nuomone kaip isdestyti buitine technika ir virtuvinius baldus. Jei prikabinciau planeli, gal kas pakomentuotu  ax.gif


bandyk įdėti tikrai atsiras komentuojančių biggrin.gif
Atsakyti
Seniai besilankiau, nes kazkaip neaktualu buvo, bet siandien turiu pasigirti - atvaziavo mano virtuve ir rytoj pradeda montuoti. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lilajar @ 2008 10 07, 17:36)
Seniai besilankiau, nes kazkaip neaktualu buvo, bet siandien turiu pasigirti - atvaziavo mano virtuve ir rytoj pradeda montuoti.  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


Nu tai laukiam nuotrauku bigsmile.gif
Atsakyti
aš ir jau čia senai bebuvau. Šiandien atvežė ir montavo virtuvę. Gaila bet nepabaigė,nes ta višta dizainerė blogai išmatavus buvo. Jau aš kažkada ant jos burnojau. Labai sunkiai su ja sekėsi bendrauti. Ta prasme- atvažiavo, išmatavo, o paskui dėl projekto ryt- poryt. O kai galiausiai vyras nuvažiavo, tai ji neturėjo ką parodyti (pati pasikvietusi!). Tai vėliau važiavo ir t.t. Galiausiau kartu su direktorius susitiko. Tai dar pats vyras taisė jos matavimus, bet vis tiek visko nesužiūrėjo doh.gif Tai dabar išsivežė vyrukai 2 spinteles siaurinti.
O man kilo klausimas; tai gal man pavyktu pasidėrėti dėl to? g.gif Juk mokėjom už 18 cm ilgesnę virtuvę- stalviršį nupjovė, bet va spinteles išsivežė. Bet tai tada ir vienos pertvarėlės nebereiks, ir medžiagų mažiau gaunasi. kaip sakot?

ai beje jau pastebėjau vieną broką doh.gif Pas mane virtuvė yra ilga ir gale langas, tai va kaip stovi ir žiūri link lango tai ant spintelių durelių matosi tokie ruožai. Pradžioj maniau, kad gal čia nešvaru, bet bandžiau valyti, tai pasirodo čia taip nulakuota ar kas ten padaryta. Tai kaip čia tuos ruožus sumažinti? Nes dabar atrodo kaip kad nešvariai valyta blink.gif
Atsakyti
sveikos
Sakykit, gal žinot kokį puslapį kur būtų virtuvės kartu su svetaine g.gif ? pas mane taip yra tai mastau išplanavimą... mastau... bigsmile.gif bet sunkiai doh.gif
Atsakyti
Jungiuosi į jūsų šaunų būrį.Skaitau,bet prisijungti prie pokalbių neprisiruošiu,per daug klausimų pas mane doh.gif Turim namą,reikalingas visas vidaus remontas.Tai,kad darbelio daug.Informacija kaupiu,žiūrėsim kas gausis bigsmile.gif

Atsakyti