Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE
Sveiki, kas turite kokių gerų ar blogų atsiliepimų dėl virtuvinio gamybos klaipėdoje

parekomenduot nieko negaliu, bet perspet- taip. Mum gamino tokie " Pamario baldai" tai po metu spinteles plokste susigaranksciavo g.gif Ir visi cargo krepsiai cypt, kaip pjaunamos kates pradejo unsure.gif

Beje, gal kas gali ka rimto pasakyt i toki pletka, kad kamino tipo gartraukiai geriau surenka garus ir kvapus? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(voveriena @ 2008 09 03, 14:02)
parekomenduot nieko negaliu, bet perspet- taip. Mum gamino tokie " Pamario baldai" tai po metu spinteles plokste susigaranksciavo  g.gif  Ir visi cargo krepsiai cypt, kaip pjaunamos kates pradejo unsure.gif

Beje, gal kas gali ka rimto pasakyt i toki pletka, kad kamino tipo gartraukiai geriau surenka garus ir kvapus?  ax.gif

matai cargo krepsius ne jie vieni deda tokius, va idomu is ko jie tuos krepsius perka ir is kur plokste. cia jau ne vienos firmos beda o daugiaulio, tu kurios perka is to tiekejo medziagas.
o del gartraukio, tiesiogh kamino tipo buna galingesniu nei imontuojamu, todel jie geriau ir istraukia, manau kad to paties galingumo gartrukiai tiek patį ir trauks, neziurint ar jis imontuojamas ar ne.
Atsakyti
QUOTE(ABocius @ 2008 09 02, 17:23)
Papildyta:

kas liecia kaina 8000, tai tikrai normali, aisku nenupiginta labai, bet nesakyciau kad per didele.
o del cargo viena syki issakiau savo nuomone.
o tai jums virykles jau i kaire puse patraukt neiseina, jau viantiliacija pravesta ten kur dabar gartraukis?


Jau zinau nuomone del Cargo. mirksiukas.gif

Virykles netraukiam, nes anga gartraukiui jau padaryta, bet esme kitame, labai norejosi darbo stala pasilikti didesni, todel taip ir iseina.Visas virtuves ilgis yra 3700, atsimeta saldytuvas apie 60, tada tarpas pasideti ka isemus is saldytuvo ~60, tada kriaukle ~100, darbo stalui iki virykles lieka ~110, vat taip viskas susidelioja. g.gif
Atsakyti
o aš norėčiau keletą žodžių apie kontaktų davimą.
Daviau porai SM mergaičių virtuvinio meistro kontaktus ir labai skaudžiai nusivyliau. Su viena viską susiderino internetu ir telefonu (kaip supratau ir kainą), žmogus nuvažiavo iš Šiaulių į Vilnių (priminsiu apie 600 km) ir tik tuomet neužsisakė, "įstūmė ragą". Kadangi kontaktus daviau aš jo atsiklausus, tai kaip dabar žmogui žiūrėt į akis??? Jaučiuosi pati jam "pakišus kiaulę". Žmogus normalus, kaip ir man neprikaišioja, tik pasakė info, bet jaučiuosi tai klaikiai ir dabar, prieš duodama kontaktus, pagalvosiu n+k kartų doh.gif.
jei pasakysit, kad čia internetas ir ieškoti padorumo ne vieta-pasakysiu, kad jūs, gaila, bet teisios sad.gif. O taip norisi tikėti žmonėmis...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolyte: 04 rugsėjo 2008 - 07:14
QUOTE(Jolyte @ 2008 09 04, 08:11)
o aš norėčiau keletą žodžių apie kontaktų davimą.
Daviau porai SM mergaičių virtuvinio meistro kontaktus ir labai skaudžiai nusivyliau. Su viena viską susiderino internetu ir telefonu (kaip supratau ir kainą), žmogus nuvažiavo iš Šiaulių į Vilnių (priminsiu apie 600 km) ir tik tuomet neužsisakė, "įstūmė ragą". Kadangi kontaktus daviau aš jo  atsiklausus, tai kaip dabar žmogui žiūrėt į akis??? Jaučiuosi pati jam "pakišus  kiaulę". Žmogus normalus, kaip ir man neprikaišioja, tik pasakė info, bet jaučiuosi tai klaikiai ir dabar, prieš duodama kontaktus, pagalvosiu n+k kartų  doh.gif.
jei pasakysit, kad čia internetas ir ieškoti padorumo ne vieta-pasakysiu, kad jūs, gaila, bet teisios sad.gif. O taip norisi tikėti žmonėmis...


Niu jo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolyte @ 2008 09 04, 08:11)
o aš norėčiau keletą žodžių apie kontaktų davimą.


odo unsure.gif jei jau viska suderino ir net nuvaziavo tai cia is vis blink.gif doh.gif
nu kas per zmones..nes tada geriau iskart atsakytu kad zmogus nevaziuotu..o cia kai viskas suderinta t blink.gif
Atsakyti
sveiki,

prasau pakomentuot mano virtuve. Tokas gavos paskutinis variantas g.gif


http://img294.images...4/197/04tu1.jpg
Atsakyti
QUOTE(pupen @ 2008 09 04, 14:13)
sveiki,

prasau pakomentuot mano virtuve. Tokas gavos paskutinis variantas  g.gif
http://img294.images...4/197/04tu1.jpg


Na saldytuvas vis vien ne komplekte.. ax.gif Jei jau nenorit komplektines spinteles virs saldytuvo, tai gal tada bandykit reminti pratesdami stalvirsi ir per saldytuvo siena g.gif aisku, kokiu dekoraciju ant saldytuvo pridejus gal neatrodys toks atskiras elementas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(pupen @ 2008 09 04, 12:13)
sveiki,

prasau pakomentuot mano virtuve. Tokas gavos paskutinis variantas  g.gif
http://img294.images...4/197/04tu1.jpg

as saldytuva daryciau imontuojama, nes dabar tai nelabai ziurisi
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2008 09 04, 13:39)
as saldytuva daryciau imontuojama, nes dabar tai nelabai ziurisi


O kad jis brangesnis 2 kartus... ir geru imontuojamu be 2.500 lt nerasi +700 karkasas. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2008 09 04, 14:45)
O kad jis brangesnis  2 kartus... ir geru imontuojamu be 2.500 lt nerasi +700 karkasas.  verysad.gif


grozis reikalauja auku mirksiukas.gif kabinant spinteles is Jysk dar daugiau susitaupytu... ax.gif
Atsakyti

pupen, jokia čia tragedija, turėsit laisvų pinigų- nusipirksi ir įmontuosi. šaldytuvas juk šone o ne vidury komplekto smile.gif plokščių ir meistrą visada rasi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Apuokas: 04 rugsėjo 2008 - 12:55