Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(arfa @ 2008 10 04, 12:06)
Priminėt mano karčią patirtį su plytelių "klojėjais"-po mėnesio virtuvėj atsirėmiau į sienelę ir... visa man ant nugaros nuvažiavo  doh.gif  lotuliukas.gif  ir bliaut, ir kaukt  verysad.gif
Tos plytelės tokios  balintos kavos atspalvio? Ar nedažiebiu  lotuliukas.gif

user posted image

sunku net pasakyti kokia cia spalva, mes kaip matot dejom dvieju spalvu ir dar tarpelius uzpildem skirtingom spalvom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(emrata @ 2008 10 04, 14:08)
va va as ir norejau sakyt, kad detaliu truksta, bet tikiu, kad graziai atrodo  thumbup.gif

Jūsiškė tikrai man gražesnė,bet yra kaip yra................. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaliteja @ 2008 10 04, 12:09)
Jo jo panašiai aš galiu tau tuos kodus pažiūrėti kada,nes man IRIS per gatvę yra.
Čia aš Emratą kankinau su tomis plytelėmis,tai dėl manęs ji iš arčiau jas ir nufotkino hihihi.gif

Emrata ištrinkite mano foto Jūsų citavime,nes ne kokios jos  mirksiukas.gif

buvau net pamirsus, kad cia del Jusu fotkinau blush2.gif ok istrinsiu
Atsakyti
Visai ne tokias įsivaizdavau doh.gif -tokias slidžias kaip lakuotas lotuliukas.gif Jūsiškės fantastiškos thumbup.gif Lėksiu ir aš jaučiu jų pirkt blush2.gif MB šoką gaus, kai grįš, o planai visai pasikeitę lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(arfa @ 2008 10 04, 12:29)
Visai ne tokias įsivaizdavau  doh.gif -tokias slidžias kaip lakuotas lotuliukas.gif Jūsiškės fantastiškos thumbup.gif Lėksiu ir aš jaučiu jų pirkt blush2.gif MB šoką gaus, kai grįš, o planai visai pasikeitę lotuliukas.gif

ne ne jos tokios lyg matines, taciau dryzuotos. sekmes perkalbinejant mb biggrin.gif
Atsakyti
Merginos, gal Vilniuje matėte kur nors parduotuvėje virtuvės ekspoziciją su stiklu tarp apatinių ir viršutinių spintelių? Noriu gyvai pamatyti, kaip tai atrodo g.gif
Atsakyti
Klausimas nusimanatiems: ar tikrai ne į visas virtuvines spinteles galima dėti lankstus, kad nesitrankytų durelės? tarkim mums į viršutinę kampinę spintelę su stiklu sako, kad neįmanoma g.gif atsidaro šonu, ne per viršų. Tai tas stiklas taip ir trankysis? g.gif
Atsakyti
jei neįmanoma įdėti norimo lanksto, visada galima dėti įgrežiamą stabdžiuką:va tokį
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astaria: 06 spalio 2008 - 12:16
QUOTE(astaria @ 2008 10 06, 13:14)
jei neįmanoma įdėti norimo lanksto, visada galima dėti įgrežiamą stabdžiuką:va tokį

Labai dėkuj, diskutuosiu su baldininkais thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(astaria @ 2008 10 06, 11:14)
jei neįmanoma įdėti norimo lanksto, visada galima dėti įgrežiamą stabdžiuką:va tokį

super dalykiukas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(astaria @ 2008 10 06, 13:14)
jei neįmanoma įdėti norimo lanksto, visada galima dėti įgrežiamą stabdžiuką:va tokį

Na va, taip ir sutarėm, įdės stabdžius, ačiū dar kartą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(astaria @ 2008 10 06, 13:14)
jei neįmanoma įdėti norimo lanksto, visada galima dėti įgrežiamą stabdžiuką:va tokį

o pas mus tokie sudeti ir gal jie kokietais silpni ar ka, bet neveikia visiskai schmoll.gif
Atsakyti