Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

Mačiau virtuvytes 4u.gif Pasaka wub.gif Dėl plytelių, tai man ir jų norėtųsi, bet MB nemoka dėt, o meistras dėl tokio šššššššš plotuko, kažin ar varys g.gif
Atsakyti
QUOTE(emrata @ 2008 10 04, 13:52)
kaip suprantu jus daret ant sienu tokia pat plokste kaip fasado?

Taip,nes to stalviršinio varianti-na šviesesnės sakė kad plonos plokštės dar negamina.
Įmesiu foto ir tuojau išimsiu,nes naktį darytos tai labai baisios blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaliteja @ 2008 10 04, 11:54)
Taip,nes to stalviršinio varianti-na šviesesnės sakė kad plonos plokštės dar negamina.
Įmesiu foto ir tuojau išimsiu,nes naktį darytos tai labai baisios  blush2.gif

aa, tuomet tikrai del valymo bedu nera smile.gif laukiam foto ax.gif
Papildyta:
QUOTE(arfa @ 2008 10 04, 11:54)
Mačiau virtuvytes  4u.gif  Pasaka wub.gif  Dėl plytelių, tai man ir jų norėtųsi, bet MB nemoka dėt, o meistras dėl tokio šššššššš plotuko, kažin ar varys  g.gif

kartais buna, kad meistrai sutinka ir tokius plotus isdeti smile.gif arba bandyt per pazystamus ieskot
Atsakyti
QUOTE(arfa @ 2008 10 04, 13:54)
Mačiau virtuvytes  4u.gif  Pasaka wub.gif  Dėl plytelių, tai man ir jų norėtųsi, bet MB nemoka dėt, o meistras dėl tokio šššššššš plotuko, kažin ar varys  g.gif

Va pas mus tas pats,o tas kuris gerai klijuoja tai niekaip laiko neatrado per 3 savaites,o bet ko imti nenorėjau,nes po to vėl nagus griaušiuosi nuo toookio išklijavimo. Jau pamoką turiu,grindis 4 kvadratus ir tuos nesugebėjo 3 plyteles sulyg parketu išklijuoti,tai ir kliūnu dabar pastoviai doh.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kaliteja: 04 spalio 2008 - 13:03
Emrata, kaip jūsiškės plytelės konkrečiau vadinas, gal kokį koduką turi, nes labai wub.gif Nekenčiu, kai stovėt reikia su skuduru prie plytelių ir blizgint šešėlius doh.gif
Prašyčiau gal kaimynas pamokytų MB, nes jis sau pats dėjosi thumbup.gif
Kaip jumi ačiū už patarimus ir paprotinimus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaliteja @ 2008 10 04, 11:58)
Va pas mus tas pats,o tas kuris gerai klijuoja tai niekaip laiko neatrado per 3 savaites,o bet ko imti nenorėjau,nes po to vėl nagus griaušiuosi nuo toookio išklijavimo. Jau pamoką turiu,grindis 4 kvadratus ir tuos nesugebėjo 3 plyteles sulyg parketu išklijuoti,tai ir kliūnu dabar pastoviai  doh.gif



visai idomiai ziurisi thumbup.gif tik gal per daug vienoda spalva, arba cia tik per nuotrauka taip atrodo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emrata: 04 spalio 2008 - 13:13
QUOTE(arfa @ 2008 10 04, 14:00)
Emrata, kaip jūsiškės plytelės konkrečiau vadinas, gal kokį koduką turi, nes labai  wub.gif Nekenčiu, kai stovėt reikia su skuduru prie plytelių ir blizgint šešėlius  doh.gif

Jei nueitum į IRIS tai iškarto pamatytum tas plyteles,nes jos vos ne tokios pat kaip plokštė thumbup.gif
Jos tokios pailgos ir iš karto po dvi plyteles sujungtos,tikrai labai labai gražios ir nebrangios visiškai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(arfa @ 2008 10 04, 12:00)
Emrata, kaip jūsiškės plytelės konkrečiau vadinas, gal kokį koduką turi, nes labai  wub.gif Nekenčiu, kai stovėt reikia su skuduru prie plytelių ir blizgint šešėlius  doh.gif
Prašyčiau gal kaimynas pamokytų MB, nes jis sau pats dėjosi  thumbup.gif 
Kaip jumi ačiū už patarimus ir paprotinimus  4u.gif  4u.gif  4u.gif

niu as kaip visad su tais pavadinimais ir spalvom sunkiai orientuojuosi, viskas buvo taip: pamaciau, patiko, paemiau biggrin.gif tik galiu pasakyti, kad viska pirkom Iris prekybcentry, ten kur nuoroda imeciau buvo viena foto is arciau tu plyteliu, tai gal nesunku bus pamatyt tokias parduotuvej smile.gif
Atsakyti
QUOTE(emrata @ 2008 10 04, 14:02)
visai idomiai ziurisi  thumbup.gif  tik gal per daug vienoda spalva, arba cia tik per nuotrauka taip atrodo smile.gif

Vat aš to monotoniškumo ir bijojau,bet kad nebuvo kur dėtis,bet kai realiai tai atrodo geriau,nes čia dar labai ir užtamsintai atrodo ir nykiai kol nieko nėra.
O dabar sudėtos plieninės rosetės,nupirkau tokį pat vazoną ir su gėle kampe pastačiau,tai daug gyvesnis komplektas atrodo blush2.gif
Neturiu dabar fotiko,parodyčiau kaip dabar atrodo.
Atsakyti
Priminėt mano karčią patirtį su plytelių "klojėjais"-po mėnesio virtuvėj atsirėmiau į sienelę ir... visa man ant nugaros nuvažiavo doh.gif lotuliukas.gif ir bliaut, ir kaukt verysad.gif
Tos plytelės tokios balintos kavos atspalvio? Ar nedažiebiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arfa: 04 spalio 2008 - 13:08
QUOTE(Kaliteja @ 2008 10 04, 12:05)
Vat aš to monotoniškumo ir bijojau,bet kad nebuvo kur dėtis,bet kai realiai tai atrodo geriau,nes čia dar labai ir užtamsintai atrodo ir nykiai kol nieko nėra.
O dabar sudėtos plieninės rosetės,nupirkau tokį pat vazoną ir su gėle kampe pastačiau,tai daug gyvesnis komplektas atrodo  blush2.gif
Neturiu dabar fotiko,parodyčiau kaip dabar atrodo.

va va as ir norejau sakyt, kad detaliu truksta, bet tikiu, kad graziai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(arfa @ 2008 10 04, 14:06)
Priminėt mano karčią patirtį su plytelių "klojėjais"-po mėnesio virtuvėj atsirėmiau į sienelę ir... visa man ant nugaros nuvažiavo  doh.gif  lotuliukas.gif  ir bliaut ir kaukt  verysad.gif
Tos plytelės tokios  balintos kavos atspalvio? Ar nedažiebiu  lotuliukas.gif

Jo jo panašiai aš galiu tau tuos kodus pažiūrėti kada,nes man IRIS per gatvę yra.
Čia aš Emratą kankinau su tomis plytelėmis,tai dėl manęs ji iš arčiau jas ir nufotkino hihihi.gif

Emrata ištrinkite mano foto Jūsų citavime,nes ne kokios jos mirksiukas.gif
Atsakyti