Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(vaileta @ 2008 10 02, 14:19)
Pas mus labai panasi virtuve spalviskai... Karkasas pieniskas ar tai balintas azuolas, stalvirsis toks pats kaip pas jus, o vat dar dureliu spalva renkames ar tai wenge ar fino bronza... Visai noreciau kokios tamsiai ryzos spalvos dureliu, bet tinkamu nerandu...


maciau va tokia panasia plokste, derinta su svelniais pieniskais ir pilkais atspalviais, man labai graziai atrode:

http://www.termopala.../1488/nizza6-49
Atsakyti
FedeSperanza gera ideja pakiso... dekui tau...
Atsakyti
Labutis, aš šian ir meistriuką svečiuos turėjau ax.gif Išmatavo mano 8 kv.virtuvytę, kainuos 4200lt. Bet dabar pradėjau blaškytis dėl plokštės doh.gif , parodė jis tas naujesnes tipo, kur tokios vos groblėtos, manau dauguma iš jau ir darotės blush2.gif , o kaip ten su prie-iūra busar į tuos ravelius nesirinks visas šš blush2.gif Patarkit, kas jau turit, dar gal spėčiau pasikeist mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(arfa @ 2008 10 02, 17:30)
Labutis, aš  šian ir meistriuką svečiuos turėjau  ax.gif  Išmatavo mano 8 kv.virtuvytę, kainuos 4200lt. Bet dabar pradėjau blaškytis dėl plokštės  doh.gif , parodė jis tas naujesnes tipo, kur tokios vos groblėtos, manau dauguma iš jau ir darotės  blush2.gif , o kaip ten su prie-iūra busar į tuos ravelius nesirinks visas šš blush2.gif  Patarkit, kas jau turit, dar gal spėčiau pasikeist  mirksiukas.gif  4u.gif

jus tikriausiai kalbate apie tokia plokste kuri pas mus yra (fino bronza). galiu pasakyti, kad kai pirma karta pamaciau ir as pabijojau, jog bus sunku isvalyti tuos griovelius. bet dabar galiu drasiai teigti, kad sitokia plokste reikalauja maziausiai prieziuros, as netgi teslas kocioju ant jos thumbup.gif naudojuosi virtuve beveik metus ir niekaip negaliu atsidziaugti smile.gif
Atsakyti
Būkit gera, įmeskit man nuorodėlę, kur galėčiau pažiūrėt (jei turit) blush2.gif Buvo tokia graži šviesi, kaip garmoškytė viršus wub.gif
Dabar užsisakiau vokišką fasadą šviesios kakavos, o stalviršį http://www.termopala...2/sandstein6-49, nes labai tamsi virtuvė doh.gif , dabar dar gridis mąstau, kokias dėt doh.gif Žodžiu, metų strategija lotuliukas.gif
Būsiu dėkinga už patarimus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aukse555 @ 2008 10 02, 10:13)
GRAZI VIRTUVYTE 4u.gif
O KOKS SPINTELIU PLOTIS, KUR YRA KRIAUKLE?IR KOKS PAKABINAMU SPINTELIU AUKSTIS? smile.gif

po kriaukle durelės 40 cm, o visa spintelė iki sienos yra apie 1 metrą (čia iki stalčių). o pakabinamos tai apie 95 cm.

vaileta tai jūsų virtuvė man jau dabar graži tada lotuliukas.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ewute @ 2008 10 02, 19:08)
po kriaukle durelės 40 cm, o  visa spintelė iki sienos yra apie 1 metrą (čia iki stalčių). o pakabinamos tai apie 95 cm.

vaileta tai jūsų virtuvė man jau dabar graži tada  lotuliukas.gif  bigsmile.gif

Kodel sakai grazi? Grazi, kad pas tave panasios spalvos ar kad bus dureles plytines spalvos? Tarp kitko mums labai tiktu ta plytine spalva, nes musu virtuves grindys-plyteles tokios pat raudonos plytines spalvos... Parodyciau nuotrauka, bet kad visa betvarke matosi, kai nera dureliu... blush2.gif
Atsakyti

Nu niekaip nesiseka ikelti nuotraukas verysad.gif nieko nesuprantu kodiel unsure.gif
Atsakyti
na ką, atvežė mano baldus , oi kaip pergyvenu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(GELELE 7 @ 2008 09 21, 16:31)
Tik kam ta skalbimo masina virtuveje g.gif nesuprantu  g.gif



Ner cia ka suprast, butu vietos kitur galbut virtuvej nestovetu
Papildyta:
QUOTE(Ramunėlė* @ 2008 09 21, 16:55)
skalbimo mašina...virtuvėj...?ar kitur nėra vietos?...beje viršutinės spintelės  prie šaldytuvo ir ta stiklinėm durelėm gana didokos atrodo, ar ne per didelės? ir ties palange daryčiau tad per visą jos ilgį spinteles, bet ne viena dalį, na mano akimis , gautųsi toks užbaigtumas, arba ties palage visai nedaryčiau mirksiukas.gif



Ka turi galvoje sakydama per dideles? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitulka @ 2008 10 03, 09:34)
Nu niekaip nesiseka ikelti nuotraukas verysad.gif  nieko nesuprantu kodiel unsure.gif

Ir as cia nemoku udet nuotrauku, karta bandziau, bet doh.gif
Tai gal susikurk koki fotoalbuma ir ten idek savo foto? Pvz.cia:

http://login.fotki.c.....ic.fotki.com/, ir atsiusk nuoroda i savo fotoalbuma. thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(*Maja* @ 2008 10 03, 10:18)
na ką, atvežė mano baldus , oi kaip pergyvenu  unsure.gif

Sveikinu 4u.gif
O kodel pergyveni? Bijai, kad nepateisins lukesciu mirksiukas.gif ? Jau yra super, kad atveze ir tuoj montuos thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pasaulisgrazus: 03 spalio 2008 - 11:55
QUOTE(Pasaulisgrazus @ 2008 10 03, 12:54)
Sveikinu 4u.gif
O kodel pergyveni? Bijai, kad nepateisins lukesciu mirksiukas.gif ? Jau yra super, kad atveze ir tuoj montuos thumbup.gif

Bijojau, kad kas netilps, ar bus per didelė, bet karsta.gif sukabinamos jau pakabintos, viskas gerai, tik biski dekoras per 2 cm necentruotas gavosi kur bus kaitlente doh.gif nu bet nieko, kaip nors priprasiu... o vat ir sunervino biški, nes neatvežė stalo, nors buvom uzsisakę, meistrai sako, kad jie nieko nežino ir lapuose nėra ir vienos spintelės rankenėlės nėra blink.gif doh.gif Tai skambinejasi, nervinasi ir anie, nes čia brokas jau tų, kurie rinko.

Bet sakė atveš stalą, tada ir rankenėlę įdės g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Maja*: 03 spalio 2008 - 12:40