Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(Kristuks @ 2008 10 01, 14:26)
Sveikos,

ačiū visoms už įvairius patarimus.... jau turime naują virtuvytę. 4u.gif  smile.gif .. viskas sumontuota ir jau naudojamės... dar daiktai keliauja iš spintelių į spinteles, kol apsiprasim su patogiu išdėstymu...
Likom labai patenkinti baldų kokybe, meistrų surinkimu ir pan....
smile.gif
Beje, įsidėjom maisto smulkintuvą po kriaukle... - geras dalykas, tik jei kas planuojate, įvertinkite, kad jis labai daug vietos kriauklės spintelėje užima... mirksiukas.gif

jei ne paslaptis kiek sumokejot uz smulkintuva?
Atsakyti
QUOTE(laisve76 @ 2008 10 01, 15:54)
Na ne visai atkrenta šis variantas, o tai mikrobangei nekenks, kad ji uždaryta, ta prasme, nes  kažkaip viršuj ji vėdinasi?, man gal visai ir tiktų toks variantas, nes vienoj vietoj yra siaura spintelė, bet ji su persišviečiančiu stiklu, o jei aš meistro paprašyčiau padaryti tokią pat tik virš tos siauros spintelės su uždaru fasadu????? TIk va tas vėdinimas mane domina

Paprastai mikrobangėse ventiliatorius yra gale, tad reiktų numatyti kaip vėdinsis uždaroje spintelėje. Gal galima viršuje, gale spintelės išpjauti juostą, kad pro ten vėdintųsi?
Atsakyti
QUOTE(Ewute @ 2008 10 01, 17:54)
labas vakaras  4u.gif

žadėjau žadėjau foto įdėti savo virtuvės, ale kad tik šiandien nufotkinau  doh.gif  kadangi 5,9 kv.m, tai atskirom dalim fotkinau, netilpo į ekraną  smile.gif  Mano virtuvė


Klausimukas tokis nekuklus blush2.gif ar tik ne UAB Kvadrus gamino baldus? mirksiukas.gif nes labai jau viskas panasu i maniskes virtuves, pasistengsiu sian vakare arba rytoj nuotraukikes ikelti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorijag @ 2008 10 01, 19:32)
na labai miela  smile.gif  o kokias plyteles bus  smile.gif  o ta lentyna mikrobangei  g.gif

ačiū 4u.gif plytelių dar neieškojom blush2.gif bet bus šviesios, kažkas panašaus į sienų spalvą, kur matosi virš spintelių smile.gif o dėl mikrobangės - neturėjom daugiau kur jos kišti, arba dėti ant darbastalio (80 cm, daugiau neturiu doh.gif ), arba stalčius mažinti ir į apatinę spintelę kišti su uždaromom durelėm, bet vėlgi - vieninteliai stalčiai, o įrankius valgymo ir t.t. kažkur reikia gi kišti doh.gif šaldytuvas į palangę atremtas, o už mikrobangės jau durys, tai įsivaizduokit, kokio dydžio ta kišeninė virtuvė doh.gif

QUOTE(Bitulka @ 2008 10 02, 07:47)
Klausimukas tokis nekuklus  ar tik ne UAB Kvadrus gamino baldus? mirksiukas.gif  nes labai jau viskas panasu i maniskes virtuves, pasistengsiu sian vakare arba rytoj nuotraukikes ikelti 

lauksim nuotraukų 4u.gif 4u.gif
nea, ne Kvadrus, man gamino "uab" garažiniai biggrin.gif lotuliukas.gif tik dar nepadarė gofro uždengimo ant spintelės, kad nesimatytų virš gartraukio, ir dar gartraukio briauna neatvežta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ewute @ 2008 10 01, 18:54)
labas vakaras  4u.gif

žadėjau žadėjau foto įdėti savo virtuvės, ale kad tik šiandien nufotkinau  doh.gif  kadangi 5,9 kv.m, tai atskirom dalim fotkinau, netilpo į ekraną  smile.gif  Mano virtuvė



jei nepaslaptis, kei kainavo si vistuve
Atsakyti
QUOTE(Ewute @ 2008 10 01, 18:54)
labas vakaras  4u.gif

žadėjau žadėjau foto įdėti savo virtuvės, ale kad tik šiandien nufotkinau  doh.gif  kadangi 5,9 kv.m, tai atskirom dalim fotkinau, netilpo į ekraną  smile.gif  Mano virtuvė


gerai susitalpinot su maža tokia virtuvyte. ir mikrobangė - matau, kad kitos vietos niekaip nėra, ir taip jau sugalvojot kaip išsisukt, man patinka. ir spalva labai thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(emrata @ 2008 10 02, 07:37)
jei ne paslaptis kiek sumokejot uz smulkintuva?


Smulkintuvą įdėjom Franke firmos, mažą. Ir taip daug vietos užima... 4u.gif smile.gif Kainavo apie 350 Lt... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristuks @ 2008 10 02, 08:00)
Smulkintuvą įdėjom Franke firmos, mažą. Ir taip daug vietos užima... 4u.gif  smile.gif  Kainavo apie 350 Lt... smile.gif

tai normaliai dar, kazkaip galvojau kad bus didesne suma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Snieguota @ 2008 10 02, 08:36)
jei nepaslaptis, kei kainavo si vistuve


4000 Lt smile.gif stalviršis Termopalas, plokštė čekiška, visi lankstai paprasti, tik stalčiai hettich. čia su surinkimu, su viskuo smile.gif
QUOTE(FedeSperanza @ 2008 10 02, 08:50)
gerai susitalpinot su maža tokia virtuvyte. ir mikrobangė - matau, kad kitos vietos niekaip nėra, ir taip jau sugalvojot kaip išsisukt, man patinka. ir spalva labai  thumbup.gif  thumbup.gif

ačiū ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ewute @ 2008 10 01, 17:54)
labas vakaras  4u.gif

žadėjau žadėjau foto įdėti savo virtuvės, ale kad tik šiandien nufotkinau  doh.gif  kadangi 5,9 kv.m, tai atskirom dalim fotkinau, netilpo į ekraną  smile.gif  Mano virtuvė


GRAZI VIRTUVYTE 4u.gif
O KOKS SPINTELIU PLOTIS, KUR YRA KRIAUKLE?IR KOKS PAKABINAMU SPINTELIU AUKSTIS? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ewute @ 2008 10 02, 09:17)
ačiū  4u.gif  plytelių dar neieškojom blush2.gif bet bus šviesios, kažkas panašaus į sienų spalvą, kur matosi virš spintelių smile.gif  o dėl mikrobangės - neturėjom daugiau kur jos kišti, arba dėti ant darbastalio (80 cm, daugiau neturiu doh.gif ), arba stalčius mažinti ir į apatinę spintelę kišti su uždaromom durelėm, bet vėlgi - vieninteliai stalčiai, o įrankius valgymo ir t.t. kažkur reikia gi kišti  doh.gif šaldytuvas į palangę atremtas, o už mikrobangės jau durys, tai įsivaizduokit, kokio dydžio ta kišeninė virtuvė  doh.gif

na as manau kad labai gerai si klausima su mikre issprendei smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ewute @ 2008 10 01, 17:54)
labas vakaras  4u.gif

žadėjau žadėjau foto įdėti savo virtuvės, ale kad tik šiandien nufotkinau  doh.gif  kadangi 5,9 kv.m, tai atskirom dalim fotkinau, netilpo į ekraną  smile.gif  Mano virtuvė

Pas mus labai panasi virtuve spalviskai... Karkasas pieniskas ar tai balintas azuolas, stalvirsis toks pats kaip pas jus, o vat dar dureliu spalva renkames ar tai wenge ar fino bronza... Visai noreciau kokios tamsiai ryzos spalvos dureliu, bet tinkamu nerandu...
Atsakyti