Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(ABocius @ 2008 09 30, 08:54)
pacios kojeles ant kuriu stovi visa skalbykle yra su guminiai padais, tai dar kilimeli det tikrai nera prasmes

pas mus lyg ne guminis padukas, o plastmase g.gif reiks pasižiūrėti, kai dės g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(ABocius @ 2008 09 29, 23:05)
galima, tik nekiekvienas baldinikas manau uzsiims
Papildyta:

tai kad elekra ateina i spintele, tai nedidelis skirtumas ar visi stalciai su elektriniu mechanizmu ar tik apatiniai


Tai kad daro tada visas spinteles su elektriniais atidarytuvais. Nu tai jie jau kiek kainuoja, o dar elektriko darbas kiek kainuoja(bent jau pas mus). Tai as jau geriau pati atsidarysiu. Plius kas bus kai dings elektra. Ar bus galima be jos atidaryti.

Pas mus indaploves rozete turi buti butinai su izeminimu. Tai tada jokiu problemu. O siaip ji nesivazines spintelej, nes prieky sonuose prisukama.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jblmami: 30 rugsėjo 2008 - 20:37
Mergaitės patarkit, kur jus dedat mikrobangines, kai gaminausi baldus, sakiau, kad nedarytų jokios lentynėlės, nes aš mikrobangės nebenaudosiu, bet ... visgi neišsiverčiam mes be jos. Deja, ji baltos spalvos, niekur mums netinka, dabar uždėjau ant šaldytuvo, bet jis juodas, tai ta mikrobangė kaip koks prielipas atrodo ir kur aš ją bedėčiau ji man netinka ir viskas.... gal kas turit kokių idėjų.
Atsakyti
kadangi įmontuojamos mikrobangės nežadu pirkti,
naudosiu savo seną - baltą , taigi ta pati problema.
darysiu spintelėje, su durelėmis - durelės pasikels į viršų ir bus galima naudotis mikrobange. Kai nereiks - bus uždaryta spintelėje, jos nesimatys ir nebjauros man virtuvės rolleyes.gif

Bet kadangi jūsų baldai jau padaryti, tikriausiai šis variantas atkrenta...
Atsakyti
Na ne visai atkrenta šis variantas, o tai mikrobangei nekenks, kad ji uždaryta, ta prasme, nes kažkaip viršuj ji vėdinasi?, man gal visai ir tiktų toks variantas, nes vienoj vietoj yra siaura spintelė, bet ji su persišviečiančiu stiklu, o jei aš meistro paprašyčiau padaryti tokią pat tik virš tos siauros spintelės su uždaru fasadu????? TIk va tas vėdinimas mane domina
Atsakyti
QUOTE(laisve76 @ 2008 10 01, 15:54)
Na ne visai atkrenta šis variantas, o tai mikrobangei nekenks, kad ji uždaryta, ta prasme, nes  kažkaip viršuj ji vėdinasi?, man gal visai ir tiktų toks variantas, nes vienoj vietoj yra siaura spintelė, bet ji su persišviečiančiu stiklu, o jei aš meistro paprašyčiau padaryti tokią pat tik virš tos siauros spintelės su uždaru fasadu????? TIk va tas vėdinimas mane domina


kai tu ja naudosiesi - ji bus atidarytom durelemis ir viskas vedinsis.
uzdarysi tik kai nesinaudoji, vvadinasi, nera ko ir vedinti.
buk rami 4u.gif
Atsakyti
Bnadysiu su meistriuku pašnekėt, bet va prisiminiau, kad ten bus problema su elektros laidu, nors bandysim kažką galvoti arba teks pirkti naują juodos spalvos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(laisve76 @ 2008 10 01, 16:24)
Mergaitės patarkit, kur jus dedat mikrobangines, kai gaminausi baldus, sakiau, kad nedarytų jokios lentynėlės, nes aš mikrobangės nebenaudosiu, bet ... visgi neišsiverčiam mes be jos. Deja, ji baltos spalvos, niekur mums netinka, dabar uždėjau ant šaldytuvo, bet jis juodas, tai ta mikrobangė kaip koks prielipas atrodo ir kur aš ją bedėčiau ji man netinka ir viskas.... gal kas turit kokių idėjų.


As tai, jei rasciau vietos, uzkisciau uz dureliu ant kokios lentynos. Maciau kai kurie taip slepaia senas arba negrazias mikrobanges smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

ačiū visoms už įvairius patarimus.... jau turime naują virtuvytę. 4u.gif smile.gif .. viskas sumontuota ir jau naudojamės... dar daiktai keliauja iš spintelių į spinteles, kol apsiprasim su patogiu išdėstymu...
Likom labai patenkinti baldų kokybe, meistrų surinkimu ir pan....
smile.gif
Beje, įsidėjom maisto smulkintuvą po kriaukle... - geras dalykas, tik jei kas planuojate, įvertinkite, kad jis labai daug vietos kriauklės spintelėje užima... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristuks @ 2008 10 01, 16:26)
Sveikos,

ačiū visoms už įvairius patarimus.... jau turime naują virtuvytę. 4u.gif  smile.gif .. viskas sumontuota ir jau naudojamės... dar daiktai keliauja iš spintelių į spinteles, kol apsiprasim su patogiu išdėstymu...
Likom labai patenkinti baldų kokybe, meistrų surinkimu ir pan....
smile.gif
Beje, įsidėjom maisto smulkintuvą po kriaukle... - geras dalykas, tik jei kas planuojate, įvertinkite, kad jis labai daug vietos kriauklės spintelėje užima... mirksiukas.gif

Nuotrauku photo.gif ploja.gif ploja.gif ploja.gif
Atsakyti
labas vakaras 4u.gif

žadėjau žadėjau foto įdėti savo virtuvės, ale kad tik šiandien nufotkinau doh.gif kadangi 5,9 kv.m, tai atskirom dalim fotkinau, netilpo į ekraną smile.gif Mano virtuvė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ewute: 01 spalio 2008 - 17:56
QUOTE(Ewute @ 2008 10 01, 18:54)
labas vakaras  4u.gif

žadėjau žadėjau foto įdėti savo virtuvės, ale kad tik šiandien nufotkinau  doh.gif  kadangi 5,9 kv.m, tai atskirom dalim fotkinau, netilpo į ekraną  smile.gif  Mano virtuvė


na labai miela smile.gif o kokias plyteles bus smile.gif o ta lentyna mikrobangei g.gif
Papildyta:
QUOTE(Kristuks @ 2008 10 01, 16:26)
Sveikos,

ačiū visoms už įvairius patarimus.... jau turime naują virtuvytę. 4u.gif  smile.gif .. viskas sumontuota ir jau naudojamės... dar daiktai keliauja iš spintelių į spinteles, kol apsiprasim su patogiu išdėstymu...
Likom labai patenkinti baldų kokybe, meistrų surinkimu ir pan....
smile.gif
Beje, įsidėjom maisto smulkintuvą po kriaukle... - geras dalykas, tik jei kas planuojate, įvertinkite, kad jis labai daug vietos kriauklės spintelėje užima... mirksiukas.gif


o kur foto photo.gif photo.gif ploja.gif ploja.gif
Atsakyti