Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(Jomato @ 2008 09 28, 13:07)
Čia tai variantas  g.gif Na mums gal ir nereiks taip smulkiai išrušiuot šiukšles, bet apie tokį stalčių rimtai verta pamąstyti  thumbup.gif  Kokio aukščio tas stalčius? Kažin ar patys baldininkai turi tuos įstatomus konteinerius? Ir dar pirmą kartą girdėjau apie pedalą, kad koja būtų galima ištraukti tokį stalčių. Nesu mačiusi, tiesą pasakius. Gal kuri mamytė turi ir galėtų parodyti?


Mano siuksliu stalciaus priekinis frontas yra 59cm aukscio. Bet kibirai yra tik 32cm aukscio. Ant ju uzsideda dangtis. Virs dangcio yra plautuves sifonas, indaploves pajungimas, rozete indaplovei. Ant jo susidedu maiselius kibirams, ir kempines su darzoviu sepeteliu.
Pas blum nemaciau jokiu pedalu.Pas juos yra stalciu uzdarytuvai(nezinau kaip teisingai lietuviskai blush2.gif ) papildomai su elektra. Lengvai paspaudi su keliu fronta(jei rankos uzimtos) ir durys pacios atsidaro. bigsmile.gif
Atsakyti
Oi, dėkui merginos už info. Gerai, kad užklausiau netyčia. Galvoju, kad pas save kibiriuko nenoriu, o čia tas stalčius su pedalu ar elektra išvis atrodo fantastiškai thumbup.gif Kaip gerai, kad dar ne per vėlu pas mane naujovių įnešt į projektuką bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(jblmami @ 2008 09 28, 22:44)


Pas blum nemaciau jokiu pedalu.Pas juos yra stalciu uzdarytuvai(nezinau kaip teisingai lietuviskai blush2.gif ) papildomai su elektra. Lengvai paspaudi su keliu fronta(jei rankos uzimtos) ir durys pacios atsidaro. bigsmile.gif


tai cia gzal ne elektra, o siaip stalciaus mexanizmas toks - atsidaro paspaudus.
nzn kaip tiksliai jis vadinasi, bet ten tie pritraukejai tokie spec- paspaudimo kazkoks mexanizmas. uzdarai normaliai, o norint atidaryt- paspaudi ir atsidaro.
pas msu svetaines komoda su tokiu paspaudimo mexamizmu. gerai, rankeneliu nereikia.
Atsakyti
QUOTE(dali_m @ 2008 09 29, 18:46)
tai cia gzal ne elektra, o siaip stalciaus mexanizmas toks - atsidaro paspaudus.
nzn kaip tiksliai jis vadinasi, bet ten tie pritraukejai tokie spec- paspaudimo kazkoks mexanizmas. uzdarai normaliai, o norint atidaryt- paspaudi ir atsidaro.
pas msu svetaines komoda su tokiu paspaudimo mexamizmu. gerai, rankeneliu nereikia.

yra ir su elektra, ir tokiu kaip jus sakot
Atsakyti
gali buti. as tikrai nzn ax.gif
tik spelioju blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dali_m @ 2008 09 29, 17:46)
tai cia gzal ne elektra, o siaip stalciaus mexanizmas toks - atsidaro paspaudus.
nzn kaip tiksliai jis vadinasi, bet ten tie pritraukejai tokie spec- paspaudimo kazkoks mexanizmas. uzdarai normaliai, o norint atidaryt- paspaudi ir atsidaro.
pas msu svetaines komoda su tokiu paspaudimo mexamizmu. gerai, rankeneliu nereikia.


Tikrai su elektra. Gali pasidaryti ir apatinius ir virsutinius stalcius su elektriniu atsidarymu. Nu bet man cia jau per daug, nes visur elektros turi tureti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dali_m @ 2008 09 29, 20:15)
gali buti. as tikrai nzn  ax.gif
tik spelioju  blush2.gif

si kart neatspejot. Pas jus stalciuose nera pritraukimo, nes atmetimas pritraukimui trukdo, o elektriniuose yra ir tas, ir tas. Tik elektriniu kaina siek tiek didoka
Atsakyti
Sveiki, 4u.gif
Dar sitoj temoj paklausiu: ar indaplove butinai turi ant zemes stoveti?
Ar ja galima i nisa montuoti kaip orkaite? Na aisku ne taip aukstai, mazd. 30 cm nuo grindu? g.gif
Pas mano mama kitur vietos nera, eina vamdziai, tai galviojame statyti indaplove ant tokio "postamento" g.gif Na pas mane taip saldytuvas stovi bute, o po jo eina vamzdziai iki kriaukles. Nezinau ar gerai isaiskinau?
gal kas patars neismanelei ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pasaulisgrazus: 29 rugsėjo 2008 - 21:48
QUOTE(Pasaulisgrazus @ 2008 09 29, 22:48)
Sveiki,  4u.gif
Dar sitoj temoj paklausiu: ar indaplove butinai turi ant zemes stoveti? 
Ar ja galima i nisa montuoti kaip orkaite? Na aisku ne taip aukstai, mazd. 30 cm nuo grindu?  g.gif
Pas mano mama kitur vietos nera, eina vamdziai, tai galviojame statyti indaplove ant tokio "postamento"  g.gif Na pas mane taip saldytuvas stovi bute, o po jo eina vamzdziai iki kriaukles. Nezinau ar gerai isaiskinau?
gal kas patars neismanelei ax.gif

galima, tik nekiekvienas baldinikas manau uzsiims
Papildyta:
QUOTE(jblmami @ 2008 09 29, 20:36)
Tikrai su elektra. Gali pasidaryti ir apatinius ir virsutinius stalcius su elektriniu atsidarymu. Nu bet man cia jau per daug, nes visur elektros turi tureti doh.gif

tai kad elekra ateina i spintele, tai nedidelis skirtumas ar visi stalciai su elektriniu mechanizmu ar tik apatiniai
Atsakyti
ar reikia tiesti virtuvej ant plyteliu koki guminį paklota po skalbimo masina? Man kažkas įstrige, ar skaičiau kazkur... gal kad stovetu stabiliai ir neslidinetu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Maja* @ 2008 09 30, 07:43)
ar reikia tiesti virtuvej ant plyteliu koki guminį paklota po skalbimo masina? Man kažkas įstrige, ar skaičiau kazkur... gal kad stovetu stabiliai ir neslidinetu?  g.gif

Čia dėl įžeminimo. Bet nežinau ar reikia. Čia elektrikų reiktų klausti.
Atsakyti
QUOTE(*Maja* @ 2008 09 30, 07:43)
ar reikia tiesti virtuvej ant plyteliu koki guminį paklota po skalbimo masina? Man kažkas įstrige, ar skaičiau kazkur... gal kad stovetu stabiliai ir neslidinetu?  g.gif

pacios kojeles ant kuriu stovi visa skalbykle yra su guminiai padais, tai dar kilimeli det tikrai nera prasmes
Papildyta:
QUOTE(*Maja* @ 2008 09 30, 07:43)
ar reikia tiesti virtuvej ant plyteliu koki guminį paklota po skalbimo masina? Man kažkas įstrige, ar skaičiau kazkur... gal kad stovetu stabiliai ir neslidinetu?  g.gif

pacios kojeles ant kuriu stovi visa skalbykle yra su guminiai padais, tai dar kilimeli det tikrai nera prasmes
Atsakyti