Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(jblmami @ 2008 09 26, 22:52)
Nelabai kokia nuotrauka ir dar kartu su mano siukslem blush2.gif . Sio stalcio aukstis beveik per visa spintele. Tik virsui lieka juostele ir apacioj cokolis.
http://i237.photobuc...jpg?t=122245006

Mes irgi darėme stalčių su šiuklšliadėže, tik ne po kriaukle, ir ne tokį aukštą. Stalčius apatinis, 40 cm aukščio. Aukšto nenorėjau todėl, kad virš jo tikriausiai nepatogu skusti bulves ir pan., nes per toli (per aukštai) nuo šiukšlių dėžės gaunasi. O ne po kriaukle todėl, kad galėčiau tas nuskustas bulves iš karto plauti biggrin.gif. Dar nesinaudojame, tai nežinau, ar iš tikrųjų bus patogu. Neramina vienas dalykas - ar bus patogu lenktis atidaryti stalčių g.gif. Gal pedalo reikėjo g.gif. Bet gal jį bus galima ir vėliau įtaisyti, jeigu kas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saja: 27 rugsėjo 2008 - 23:07
QUOTE(*Maja* @ 2008 09 28, 00:02)
pas mus gal biški šviesesnė  g.gif  Na aš neseku tų naujovių, tiesiog parašiau, ką man sakė, tipo šiuo metu nauji šitie ir ekspozicijose demonstruojami  g.gif  g.gif Bet man tai dzin, ar kolekcijoj ar ne, bet patiko  blush2.gif

tai as gink dieve nieko nesakau schmoll.gif 4u.gif tiesiog si mano ideta spalva jau senai yra viena megstamiausiu cia SM forume biggrin.gif mano irgi tokia pati bigsmile.gif kai tik pamaciau- isimylejau
Atsakyti
Maja, klausimas truputį ne į temą blush2.gif - po plytelėm glaistyta, ar ne? Beje, jos tikrai laaabai gražios thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dute_a @ 2008 09 28, 00:13)
tai as gink dieve nieko nesakau schmoll.gif  4u.gif tiesiog si mano ideta spalva jau senai yra viena megstamiausiu cia SM forume biggrin.gif mano irgi tokia pati bigsmile.gif kai tik pamaciau- isimylejau

aš ir kai pamačiau iš kart įsimylėjau ir buvau pasirinkus jau ta finų medis bronza, o kai atvaziavo paskutini karta aptarti smulkmenas, atsiveze pacius nasujausius jo pavyzdzius, tai sitas kur pasirinkau, sviesesnis su pilksvumo atspalviu drinks_cheers.gif butinai sukelsiu nuotraukytes, kai jau viskas bus blush2.gif ax.gif

QUOTE(Diax @ 2008 09 28, 00:48)
Maja, klausimas truputį ne į temą  blush2.gif - po plytelėm glaistyta, ar ne? Beje, jos tikrai laaabai gražios  thumbup.gif

jo, jau glaistyta (jei apie siules) 4u.gif
Papildyta:
čia iš arčiau, jei kas norėtų pamatyti. Jų paviršius toks grublėtas, matosi tokie iškilimai, kai kur tokie lyg paauksavimai yra, tai labai gražiai atrodo ant jų blush2.gif

user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Maja*: 28 rugsėjo 2008 - 09:10
QUOTE(mesyte @ 2008 09 27, 12:01)
4u.gif mergytes....kaip as taip lengvai palnuoju virtuvini, nors dar galutinai nezinau apskritai su isplanavimu, pas mus savteiane sir virtuves erdve 35kvm, zodziu zidinys prie pat numatuotos virtuvesm koks sprendimas? va toks :
http://images40.fotk...Picture1-vi.gif

arba http://images38.fotk.../virtuve-vi.gif

prasau atkreiti demesi i virtuvini...ir sienele tarp zidinio(raudona) ir virtuves baldu... ka manot
Papildyta:
http://images39.fotk...splanas1-vi.jpg

4u.gif PRASAU PAGALBOS, PADEKIT MAN APSISPRESTI...
Papildyta:
QUOTE(mesyte @ 2008 09 28, 10:24)
4u.gif PRASAU PAGALBOS, PADEKIT MAN APSISPRESTI...


AR UZTEks man 3,6 m virtuvei?
Atsakyti
QUOTE(mesyte @ 2008 09 28, 10:25)
4u.gif PRASAU PAGALBOS, PADEKIT MAN APSISPRESTI...
Papildyta:
AR UZTEks man 3,6 m virtuvei?

pas mane viena siena 3, 08 kita 1,30 man per akis virtuves, svarbu kad pati smagiai jaustumeis. kartais buna, kas per daug, tas nesveika 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Maja* @ 2008 09 28, 10:30)
pas mane viena siena 3, 08 kita 1,30 man per akis virtuves, svarbu kad pati smagiai jaustumeis. kartais buna, kas per daug, tas nesveika  4u.gif


ir pas tave viskas imontuota? ir saldytuvas ir indaplove ir orkaite ir uztenka vietos spintelese, na puomas ir visiems kietiems groziams...?
...taip kaip isivaizduoju, pas mane gaunasi dvi darbo vietos, viena 0,80m kita 0,90m (tarp kriaukles ir orkaites) uzteks ar ne...

problema ta, kad niekad netirejau savo virtuves, dabar statomes namukus, tai norisi padaryrir tinkamai, o as dar tokia idealiste, kad gyvenime netikejau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mesyte @ 2008 09 28, 10:46)
ir pas tave viskas imontuota? ir saldytuvas ir indaplove ir orkaite ir uztenka vietos spintelese, na puomas ir visiems kietiems groziams...?
...taip kaip isivaizduoju, pas mane gaunasi dvi darbo vietos, viena 0,80m kita 0,90m (tarp kriaukles ir orkaites) uzteks ar ne...

problema ta, kad niekad netirejau savo virtuves, dabar statomes namukus, tai norisi padaryrir tinkamai, o as dar tokia idealiste, kad gyvenime netikejau doh.gif

Pas mane saldytuvas neintegruotas, stoves priesais virtuvini komplekta, indaploves nedejom, nes tu indu ne per daugiausiai buna, integruota tik orkaite ir kaitlente, skalbykle ir bus ideta, tai darbo vietos bus kur skalbykle :apie 60 cm, tarp kriaukles ir kaitl;entes 60 cm ir nuo kaitlentes iki sienos 1 m. Per akis man. Puodai desis i stalcius tuos didesnius, nes pas mane bus 6 stalciai: 2 mazesni ir 4 didesni Manau susitalpinsiu 4u.gif Ziurint kaip daznai ir kiek laiko praleidi virtuveje.

Virtuvę ir mes daromės pirma karta, bet kiek perziurejau pas draugus ir siaip salonuose, manau kaip tokiai seimininkei kaip as, vietos pakaks. Apie nama pasvajoti... , tai čia tik rozines drambliuko svajones... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Maja*: 28 rugsėjo 2008 - 10:33
QUOTE(*Maja* @ 2008 09 28, 10:54)
Pas mane saldytuvas neintegruotas, stoves priesais virtuvini komplekta, indaploves nedejom, nes tu indu ne per daugiausiai buna, integruota tik orkaite ir kaitlente, skalbykle ir bus ideta, tai darbo vietos bus kur skalbykle :apie 60 cm, tarp kriaukles ir kaitl;entes 60 cm ir nuo kaitlentes iki sienos 1 m. Per akis man. Pudai desis i stalcius tuos didesnius, nes pas mane bus 6 stalciai: 2 mazesni ir 4 didesni Manau susitalpinsiu  4u.gif

Virtuvę ir mes daromės pirma karta, bet kiek perziurejau pas draugus ir siaip salonuose, manau kaip tokiai seimininkei kaip as, vietos pakaks. Apie nama pasvajoti... , tai čia tik rozines drambliuko svajones...  verysad.gif


galiu pasakyti, kad mums namas kainuos tiek pat kiek butas....statom rastini, musu svajone, o be to ir sveikas, parktiskas....tik labai jau reikia prie jo taikytis:) bet iskesim. pas mane viskas bus inetgruota, palei viena sien 3,6m ir tarp zidinio ir virtuvinio darau sienle, tai ten bus apie 1m. kazkas panasaus http://images39.fotk...splanas1-vi.jpg
o erdve isplanuota va taip , gal:) http://images38.fotk.../virtuve-vi.gif kazkaip nzinau kaip ispresto tarp zidinio...jauciu kad taip ir paliksim
Atsakyti
QUOTE(mesyte @ 2008 09 28, 11:33)
galiu pasakyti, kad mums namas kainuos tiek pat kiek butas....statom rastini, musu svajone, o be to ir sveikas, parktiskas....tik labai jau reikia prie jo taikytis:) bet iskesim.  pas mane viskas bus inetgruota,  palei viena sien 3,6m ir tarp zidinio ir virtuvinio darau sienle, tai ten bus apie 1m. kazkas panasaus http://images39.fotk...splanas1-vi.jpg
o erdve isplanuota va taip , gal:) http://images38.fotk.../virtuve-vi.gif  kazkaip nzinau kaip ispresto tarp zidinio...jauciu kad taip ir paliksim

jwi gerai suprantu, tai prie pat zidinio bus kriaukle?
O ta siena link lango bus laisva?
o nenori ta dali i kita puse perkelti, palikti tarpa tarp virtuvines ir zidinio? ir i jo ta tarpeli siaip interjero detale kokia ideti, namo papuosimui? nebnt nesigauna kitaip g.gif Nes kitaip turbut zidinys nelabai matysis, uzsisleps uz tos sieneles g.gif Ir ar tikrai reikia tos didziules spintos? gal galima toj vietoj spinteles palikti, arba pastoma spintele ir ten kampa daryti... nu nezinau, sunku isivaizduoti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Maja*: 28 rugsėjo 2008 - 10:51
QUOTE(*Maja* @ 2008 09 28, 11:40)
jwi gerai suprantu, tai prie pat zidinio bus kriaukle?
O ta siena link lango bus laisva?
o nenori ta dali i kita puse perkelti, palikti tarpa tarp virtuvines ir zidinio? ir i jo ta tarpeli siaip interjero detale kokia ideti, namo papuosimui? nebnt nesigauna kitaip  g.gif Nes kitaip turbut zidinys nelabai matysis, uzsisleps uz tos sieneles  g.gif


na supranti, as nenoriu kad sedimoj minktoj daly matytusi kriaukles...ir pan, todel galvoju a 1m sienele, zinoma tada zidinys nesimatys is valgomojo...zodziu ta siena palei kuria bus virtuve, ji bus murine, o visos kitso rastines, zodziu cia tai geras klausimas, man....tai va ir sprendziu, kas kaip....is tiesu nebandziau dar taip pagalvot...reiks paprojektuot..
Atsakyti
QUOTE(mesyte @ 2008 09 28, 11:53)
na supranti, as nenoriu kad sedimoj minktoj daly matytusi kriaukles...ir pan, todel galvoju a 1m sienele, zinoma tada zidinys nesimatys is valgomojo...zodziu ta siena palei kuria bus virtuve, ji bus murine, o visos kitso rastines, zodziu cia tai geras klausimas, man....tai va ir sprendziu, kas kaip....is tiesu nebandziau dar taip pagalvot...reiks paprojektuot..

Na židinys namo puošmena, tai jei jis bus nelabai matomas... Nu pabandyk paprojektuoti biski kitaip, kad nereiktų jums tos sienelės ir kad židinys matytųsi, o kriauklė gal nebus tokia jau labai matoma, jei bus indaplovė, tai ir maišytuvo tada didelio nereikia, dabar oi, koks pasirinkimas jų yra...

O kurioj vietoj pazymeta sedima minksta dalis?
gali orkaite biski patraukti link zidinio, o kriaukle i kampa deti g.gif arba orkaite deti link zidinio, tada ir gartarukio ventilaicija bus geriau isvesti nes zidinio ir netoli bus... o darbo vieta bus tarp kraiukles ir kaitlentes g.gif , o jei norisi tos dideles spintso, tada deti ja prie tos sienos kur langas, bus kaip indauja grazi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Maja*: 28 rugsėjo 2008 - 11:13