Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(MAMICY @ 2008 09 24, 10:11)
dabar jau tiksliai neprisimenu bet kol nebuvo kirstas kampas, tai man atrodo ~6.5 m. (be baro, baras man atrodo 1.8 m) beje, mes ta langa prie gartraukio irgi sumazinom gerokai... o tas kitas langas, tai turejo buti vitrina iki grindu... (pas mus pietine namo siena vien langai turejo buti  doh.gif ).
bis.gif

Aišku, pas mus visi 9m, pasirodo, gaunasi doh.gif O man dar abejonių buvo kilę, ar užteks vietos, jei nebus viršutinių spintelių tongue.gif Pažiūrėjus į tavo gražią virtuvę žinau, kad užteks ir kad tik nereiktų ieškoti, ką į jas įdėti biggrin.gif

O dėl langų, tai joooo, kartais kai paprojektuoja "išmanantys" asmenys doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Fiona @ 2008 09 24, 21:42)
Aišku, pas mus visi 9m, pasirodo, gaunasi doh.gif  O man dar abejonių buvo kilę, ar užteks vietos, jei nebus viršutinių spintelių tongue.gif  Pažiūrėjus į tavo gražią virtuvę žinau, kad užteks ir kad tik nereiktų ieškoti, ką į jas įdėti biggrin.gif

O dėl langų, tai joooo, kartais kai paprojektuoja "išmanantys" asmenys doh.gif


tikrai uzteks. as virtuveje sudejus ir taures ir indus "iseiginius". tikrai viskas telpa.
Atsakyti
Mergaites, o ka gero ir ka blogo galite pasakyti apie masyvinius baldus?
Ta prasme prieziura ir t.t. Ar labai jiems tarnaut reikia? Vos tik aptaskai kuo ir lieka deme ar jie siais laikais dengti kazkuo sustresniu ir jau atsparesni tokiems dalykams? Kalbu apie fasadine dali is masyvo. Konkreciai buko.
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2008 09 25, 15:49)
Mergaites, o ka gero ir ka blogo galite pasakyti apie masyvinius baldus?
Ta prasme prieziura ir t.t. Ar labai jiems tarnaut reikia? Vos tik aptaskai kuo ir lieka deme ar jie siais laikais dengti kazkuo sustresniu ir jau atsparesni tokiems dalykams? Kalbu apie fasadine dali is masyvo. Konkreciai buko.
Aciu  4u.gif


mes turim azuola, naudojames dar tik du menesius, nseniai kaip tik apziurejau, niu kad niekuo jie neaptaskyti vis dar... tikiuosi taip ir toliau. aisku tik prie siuksliadezes is vidaus tenka pavalyt, bet tai dregnu skudureliu ir tiek....

valgomojo stala tamsiai lakuota medzio masyva N metu senumo pasistatem, nes tik kampuose stalo siek tiek apsitrynes lakas, bet visiskai nekrinta i akis, tai net nerestauruojam kol kas, o prieziura man tai bent jau visiskai paprasta. tik, kaip ir ant visu lakuotu daiktu - nereikia karstu puodu statyt, man atrodo cia savaime suprantama....
Atsakyti
QUOTE(*Maja* @ 2008 09 23, 21:24)
ax.gif  ax.gif  ar gali kas pakonsultuoti del plyteliu prie stalviršio  blush2.gif Šią savaite jau klijuos plyteles ir man meistrai aiškina, kad jokio skirtumo, bet aš pagalvojau, kad kai stumsis baldai ir ta vieta, kuri bus atvira prie sienos, matysis ... tuoj pavaizduosiu
user posted image
ar toj vietoj kur melynas punktyras, gali buti tiek nuleistos plyteles? Ar dedasi kokia juosta paslepti tam krastui tame kampe? jei dedasi, tai gal nieko tokio, bet jei ne, tai bus labai matyti tas "perteklius" plyteliu, ir nebus kaip ju nupjauti  doh.gif  nežinau kaip turi buti...  unsure.gif


Mes plyteles klijavom, kai baldai buvo sustatyti, paskui tik juostele pritaise meistrai tarp stalvirsio ir plyteliu ir viskas - labai grazu, jokio pertekliaus, nes tokia pati situacija, krastas islenda. Siaip baldininkai sake, kas dabar visi sustacius baldus plyteles klijuoja, bent jau jie taip pataria smile.gif

QUOTE(Milagra @ 2008 09 25, 15:49)
Mergaites, o ka gero ir ka blogo galite pasakyti apie masyvinius baldus?
Ta prasme prieziura ir t.t. Ar labai jiems tarnaut reikia? Vos tik aptaskai kuo ir lieka deme ar jie siais laikais dengti kazkuo sustresniu ir jau atsparesni tokiems dalykams? Kalbu apie fasadine dali is masyvo. Konkreciai buko.
Aciu  4u.gif


Nieko blogo - pas mane azuolas, jau beveik 2 metai. Tikrai graziai atrodo, kaip nauji. Tikrai ilgiau tarnaus nei plokste. Pas mane dureles filingines, tai kantukus siurbiu, o dureles valau dregna sluoste thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(elenele @ 2008 09 25, 23:48)
Mes plyteles klijavom, kai baldai buvo sustatyti, paskui tik juostele pritaise meistrai tarp stalvirsio ir plyteliu ir viskas - labai grazu, jokio pertekliaus, nes tokia pati situacija, krastas islenda. Siaip baldininkai sake, kas dabar visi sustacius baldus plyteles klijuoja, bent jau jie taip pataria smile.gif
Nieko blogo - pas mane azuolas, jau beveik 2 metai. Tikrai graziai atrodo, kaip nauji. Tikrai ilgiau tarnaus nei plokste. Pas mane dureles filingines, tai kantukus siurbiu, o dureles valau dregna sluoste thumbup.gif

pas mus tokia situacija, kad meistrai tiek užsakymų turi, kad iki Naujų metu daugioau neužsiima naujų, tai nebūtų kam tų plytelių ir klijuoti, nmnes jie ne vietiniai ir užimtumas didelis doh.gif doh.gif Bet jau suklijavo plyteles, pertekliaus nepaliko smile.gif Tikiuosi bus gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Maja* @ 2008 09 26, 08:20)
pas mus tokia situacija, kad meistrai tiek užsakymų turi, kad iki Naujų metu daugioau neužsiima naujų, tai nebūtų kam tų plytelių ir klijuoti, nmnes jie ne vietiniai ir užimtumas didelis  doh.gif  doh.gif  Bet jau suklijavo plyteles, pertekliaus nepaliko  smile.gif  Tikiuosi bus gerai  4u.gif


Pas man kai vyras klijavo, tai derintis prie nieko nereikejo smile.gif Tikiuosi viskas bus pas tave gerai mirksiukas.gif Butu idomu nuotraukytes pamatyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(elenele @ 2008 09 26, 17:11)
Pas man kai vyras klijavo, tai derintis prie nieko nereikejo smile.gif Tikiuosi viskas bus pas tave gerai mirksiukas.gif Butu idomu nuotraukytes pamatyt smile.gif

būtinai ikelsiu, kai viskas jau bus, dabar tai tik baltos sienos ir plyetels 4u.gif

na va, kazkas jau matyt blush2.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Maja*: 26 rugsėjo 2008 - 18:11
QUOTE(*Maja* @ 2008 09 26, 18:34)
būtinai ikelsiu, kai viskas jau bus, dabar tai tik baltos sienos ir plyetels  4u.gif

na va, kazkas jau matyt  blush2.gif
user posted image
user posted image

thumbup.gif labai liuks plyteles thumbup.gif O sienos bus baltos? Kas bus toj vietoj, kur tamsesnes plyteles?Oi, pati pamaciau is brezinio, kad ten bus virykle drinks_cheers.gif Turetu atrodyti labai thumbup.gif Gera ideja drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(balerina @ 2008 09 26, 19:42)
thumbup.gif labai liuks plyteles  thumbup.gif O sienos bus baltos? Kas bus toj vietoj, kur tamsesnes plyteles?Oi, pati pamaciau is brezinio, kad ten bus virykle  drinks_cheers.gif Turetu atrodyti labai  thumbup.gif  Gera ideja  drinks_cheers.gif

aciukas, blush2.gif tik galvoju tas siules kur afrikos dekoras(kailio motyvas), padaryti sokoladines, jei bus imanoma, nes ten dabar sviesus intarpas, tai man nelabai žiūrisi g.gif
ten bus plytele, o sienos bus balintos kavos. bent jau tokia rinkausi hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Maja*: 26 rugsėjo 2008 - 18:46
QUOTE(*Maja* @ 2008 09 26, 19:44)
aciukas,  blush2.gif  tik galvoju tas siules kur afrikos dekoras(kailio motyvas), padaryti sokoladines, jei bus imanoma, nes ten dabar sviesus intarpas, tai man nelabai žiūrisi  g.gif
ten bus plytele, o sienos bus balintos kavos. bent jau tokia rinkausi hihihi.gif

Na tas sviesus intarpas ko gero per sviesus , nes kazkaip labai krenta i akis g.gif
Manau, kad sokoladine tiks. Pabandyk kazka paderinti su paciose plytelese esanciomis spalvomis. Pabandyk rinktis kazka panasaus i ta tarpine spalva, kuri nei tamsiausia, nei sviesiausia. Tikiuosi supratai, ka norejau pasakyt.
Atsakyti
4u.gif ..tai dabar galvoju ir klausiu Jusu, ar uztenka 3,6m virtuves?...ir ar 35 kvm virtuvej ir sveiainej nebus blogai tamsus virtuvinis?
Atsakyti