Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(ringa @ 2008 09 23, 09:20)
Man keista, kodėl rašot, kad atvežimas 300? Jei kokius stambius baldus vešit, tai gal ir tiek kainuos, bet furnitūra... Aš prieš gerą savaitę už lovos atvežimą iš Varšuvos IKEA sumokėjau 70 Lt. Nemanau, kad lėkščių laikiklių atvežimas kainuotų daugiau.


Ir man, jeigu galima, kontaktus i AZ 4u.gif , nes is baldininku tik irankiu staciui "deze" emiau, o visa kita bandysiu kitaip ieskot, nes kainu kosmiskumas pritrenke.
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2008 09 23, 18:19)
pirmas pastebejimas, visos rankenos skirtingame lygije apacioj, graziau jeigu suvenodinsi.
Vina laikyti prie virykles mepatartina, tai ir nedaryk tu lentineliu. Prie mikrobanges ta spintele su maziuku stikliuku atrodo nelabai.  g.gif Ir velgi pakabinamos spinteles visos skirtingos.
o siap daug vietos, gali zaisti  bigsmile.gif


aciuka....dar daugiau maisalynes, na nieko, laiko dar yra galima tirai delioti, o kodel vynui negalima ten buti?
Papildyta:
QUOTE(mesyte @ 2008 09 23, 18:54)
aciuka....dar daugiau maisalynes, na nieko, laiko dar yra galima tirai delioti, o kodel vynui negalima ten buti?


ar cia sakitosi daug vietos 3,60m virtuvei? su kampu 1m.
Atsakyti
QUOTE(*Maja* @ 2008 09 23, 16:57)
ar gali būti zemiau plyteles prie stalvirsiaus, ar turi buti jos lygiai su stalvirsium? Meistrai sako, kad gaila pjaustyti 10 cm kur lieka po stalvirsium jau g.gif

ax.gif ax.gif ar gali kas pakonsultuoti del plyteliu prie stalviršio blush2.gif Šią savaite jau klijuos plyteles ir man meistrai aiškina, kad jokio skirtumo, bet aš pagalvojau, kad kai stumsis baldai ir ta vieta, kuri bus atvira prie sienos, matysis ... tuoj pavaizduosiu
user posted image
ar toj vietoj kur melynas punktyras, gali buti tiek nuleistos plyteles? Ar dedasi kokia juosta paslepti tam krastui tame kampe? jei dedasi, tai gal nieko tokio, bet jei ne, tai bus labai matyti tas "perteklius" plyteliu, ir nebus kaip ju nupjauti doh.gif nežinau kaip turi buti... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mesyte @ 2008 09 23, 16:45)
http://images39.fotk...splanas1-vi.jpg

ivertinkit mano projektuka, tiesa neuzbaigta nes esu zalia prijektavime, ar nevisai tas varinatas, bet panasus ko  noriu, truktsa vynui lentyneluiu ir siaip dar kazko. stoves rastiniame name

Labai panaši į dabartinę mano virtuvę drinks_cheers.gif Iki mano naujosios virtuvės name dar laiko yra, bet jau skaitinėjuosi patarimus smile.gif

Šaldytuvo durelės turėtų atsidaryti kitaip. Taip kaip yra dabar rankenėlės pavaizduotos, tikrai nepatogu bus smile.gif

Indaplovę reikėtų kelti į dešinę pusę prie kriauklės. Taip, kaip yra dabar, negalėsi kartu atidaryti ir durelių po kriaukle, kur bus šiukšlių kibiras. Kur tuomet dėsi maisto likučius iš lėkščių?

Vynui lentynėlių aš nedaryčiau, bet čia skonio reikalas. Aš raudono vyno negeriu, o baltą reikia gerti atšaldytą, jis pas mus šaldytuve biggrin.gif

Kairėj pusėj viryklės daryčiau tik stalčius, nebeskaidyčiau į mažus stalčiukus ir dureles. Stalčiai patogiau.

Ta kampu einanti viršutinė spintelė virš kriauklės išdarko visas linijas. Turėtų ir kriauklė būti kampu tuomet. Bet čia irgi skonio reikalas 4u.gif

Viršutinės spintelės, kaip Iriska rašo, tikrai labai skirtingos unsure.gif . Ta kur kairėje pusėje prie šaldytuvo - kam dar tos atskiros durelės viršuje? Turėsi lipt ant kėdės, kad jas atidarytum irpraktiškai iki lubų. Vienerių durelių užtenka smile.gif. Stiklo prie gartraukio tikrai nedėk.

Kol kas tiek pagrindinių pastebėjimų, visai nemažai gavosi biggrin.gif . Galėsiu atsiųsti dabartinės savo virtuvės foto smile.gif Gal padės apsipręsti.
Atsakyti
My Webpage

sveikos dedu ir as savo virtuvele cia. iki galo viskas nebaigta, truksta plyteliu. ax.gif blush2.gif
Atsakyti
4u.gif
QUOTE(Fiona @ 2008 09 23, 21:30)
Labai panaši į dabartinę mano virtuvę drinks_cheers.gif Iki mano naujosios virtuvės name dar laiko yra, bet jau skaitinėjuosi patarimus smile.gif

Šaldytuvo durelės turėtų atsidaryti kitaip. Taip kaip yra dabar rankenėlės pavaizduotos, tikrai nepatogu bus smile.gif

Indaplovę reikėtų kelti į dešinę pusę prie kriauklės. Taip, kaip yra dabar, negalėsi kartu atidaryti ir durelių po kriaukle, kur bus šiukšlių kibiras. Kur tuomet dėsi maisto likučius iš lėkščių?

Vynui lentynėlių aš nedaryčiau, bet čia skonio reikalas. Aš raudono vyno negeriu, o baltą reikia gerti atšaldytą, jis pas mus šaldytuve biggrin.gif

Kairėj pusėj viryklės daryčiau tik stalčius, nebeskaidyčiau į mažus stalčiukus ir dureles. Stalčiai patogiau.

Ta kampu einanti viršutinė spintelė virš kriauklės išdarko visas linijas. Turėtų ir kriauklė būti kampu tuomet. Bet čia irgi skonio reikalas 4u.gif

Viršutinės spintelės, kaip Iriska rašo, tikrai labai skirtingos unsure.gif . Ta kur kairėje pusėje prie šaldytuvo - kam dar tos atskiros durelės viršuje? Turėsi lipt ant kėdės, kad jas atidarytum irpraktiškai iki lubų. Vienerių durelių užtenka smile.gif. Stiklo prie gartraukio tikrai nedėk.

Kol kas tiek pagrindinių pastebėjimų, visai nemažai gavosi biggrin.gif . Galėsiu atsiųsti dabartinės savo virtuvės foto smile.gif Gal padės apsipręsti.

aciu uz patarimus, reiks gerai viska dar perziuret, doh.gif kaip sunku kai gyvenime neturejai virtuves lotuliukas.gif ir kaip gera, kai kas gali patarti, butu smagu pamatyti tavaja. Aciu
Papildyta:
QUOTE(kutikutule @ 2008 09 23, 21:31)
My Webpage

sveikos dedu ir as savo virtuvele cia. iki galo viskas nebaigta, truksta plyteliu.  ax.gif  blush2.gif


laabai grazi ir jauki virtuve thumbup.gif
Papildyta:
ar man galima statyti indaplove salia orkaites? salia.. http://images39.fotk...splanas1-vi.jpg
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2008 09 18, 13:27)
mano virtuve
user posted image

MAMICY, žavinga virtuvė bigsmile.gif Prašom nesupykti, bet aš truputėlįuser posted image, nes pas mus taip pat viršutinių spintelių nebus, nes tiesiog nėra jų kur kabinti dėl langų. Džiaugiuosi, kad laiku spėjau sumažinti langą ir yra kur kabinti gartraukį doh.gif . Architektė tiek visokių "fintų" buvo prigalvojusi, kad tik spėk galvot ir taisyt. Mūsiškė panaši bus (langų atžvilgiu taip pat biggrin.gif ), tik viskas atvirkščiai, tarsi negatyvą apsukus smile.gif Kiek tiesinių metrų pas jus? g.gif
QUOTE(mesyte @ 2008 09 23, 22:38)
aciu uz patarimus, reiks gerai viska dar perziuret,  doh.gif kaip sunku kai gyvenime neturejai virtuves lotuliukas.gif ir kaip gera, kai kas gali patarti, butu smagu pamatyti tavaja. Aciu
ar man galima statyti indaplove salia orkaites? salia..

Prašom, kad tik padėtų 4u.gif Rytoj padarysiu kelias foto ir atsiųsiu.
Dėl indaplovės šalia orkaitės: jei durelės po kriaukle atsidarys tuo pačiu metu, kai bus atidaryta indaplovė, tada taip. Kitu atveju, kelk ją į dešinę, Patikėk, tikrai bus gerai smile.gif Prie orkaitės man geriau, kai yra spintelė/stalčius su indais. Baigi virti/kepti, ištiesi dešinę ranką ir išsiimi net nežiūrėdama lėkštes smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fiona: 23 rugsėjo 2008 - 22:12
QUOTE(mesyte @ 2008 09 23, 20:38)
:Papildyta:
ar man galima statyti indaplove salia orkaites? salia.. http://images39.fotk...splanas1-vi.jpg

na nelabai isivaizduoju kodel nebutu galima statyti, manau viena kitai netrukdo stovedamos salia
Atsakyti
MAMICY wub.gif virtuvė nuostabi bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Fiona @ 2008 09 23, 22:10)
MAMICY, žavinga virtuvė bigsmile.gif  Prašom nesupykti, bet aš truputėlįuser posted image, nes pas mus taip pat viršutinių spintelių nebus, nes tiesiog nėra jų kur kabinti dėl langų. Džiaugiuosi, kad laiku spėjau sumažinti langą ir yra kur kabinti gartraukį doh.gif . Architektė tiek visokių "fintų" buvo prigalvojusi, kad tik spėk galvot ir taisyt. Mūsiškė panaši bus (langų atžvilgiu taip pat biggrin.gif ), tik viskas atvirkščiai, tarsi negatyvą apsukus smile.gif Kiek tiesinių metrų pas jus? g.gif

dabar jau tiksliai neprisimenu bet kol nebuvo kirstas kampas, tai man atrodo ~6.5 m. (be baro, baras man atrodo 1.8 m) beje, mes ta langa prie gartraukio irgi sumazinom gerokai... o tas kitas langas, tai turejo buti vitrina iki grindu... (pas mus pietine namo siena vien langai turejo buti doh.gif ).

QUOTE(*Maja* @ 2008 09 24, 08:54)
MAMICY  wub.gif  virtuvė nuostabi  bigsmile.gif  thumbup.gif

bis.gif

Atsakyti
QUOTE(kutikutule @ 2008 09 23, 21:31)
My Webpage

sveikos dedu ir as savo virtuvele cia. iki galo viskas nebaigta, truksta plyteliu.  ax.gif  blush2.gif


Sakykik, o patogu kriauklė ir šalia kaitlentė?
Atsakyti
QUOTE(Upokšnis @ 2008 09 24, 10:21)
Sakykik, o patogu kriauklė ir šalia kaitlentė?


Na zinokit, as trumpai dar juo naudojuosi, bet net nepagalvojau, kad tai turetu buti nepatogu, man asmeniskai patogu mirksiukas.gif
Atsakyti