Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(zvejys @ 2008 09 22, 16:42)
Sakykit, kaip jūs darote su šiukšlių vieta virtuvinėje spintelėje? Ar tik kibirą statote, o gal tvirtinate spec talpą prie durelių? Esu matęs netgi kelių skyrių šiukšliadėžes šiukšlių rūšiavimui.


As turiu stalciu siuksliu 4 kibiram. Man tai super, nes mes turim siuksles skirstyti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Maja* @ 2008 09 22, 18:24)
Aš ir jau laukiu kol virtuvę sutvarkys, nes jau baldai padaryti  thumbup.gif  Tik dabar tokį galvos skausma turiu. Nusipirkom kriaukle va tokia
user posted image
paziuriu, kad pas ja nera skyles maisytuvui istatyti  unsure.gif  tai kaip dabar daryti, ar meistrai ja ispjaus ar stalvirsyje pjaus skyle. Jos ismatavimai yra 77x50, o pacio stalvirsio kazkur 60 cm eina/ bet vistiek turi krastelis likti is abieju pusiu....  nezinau ar tilps stalvirsyje kranas  verysad.gif

patarsiu is savo verysad.gif patirties jokiu budu nedarykite skyles stalvirsyje, nes nuo pastovios dregmes stalvirsyje imontuotas kranas isluzo.
Atsakyti
QUOTE(gyde @ 2008 09 22, 22:01)
patarsiu is savo  verysad.gif  patirties jokiu budu nedarykite skyles stalvirsyje, nes nuo pastovios dregmes stalvirsyje imontuotas kranas isluzo.

4u.gif labai dėkui už patarimus, tikrai paskaičuus ir kitose temose skyle bandysim kriauklėj daryti. Tikiuosi pavyks, kažin ar baldininkai kurie montuos jau virtuvę visą, galės išpjauti, ar reiks kažkur kitur nešti g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Maja* @ 2008 09 22, 22:03)
4u.gif  labai dėkui už patarimus, tikrai paskaičuus ir kitose temose skyle bandysim kriauklėj daryti. Tikiuosi pavyks, kažin ar baldininkai kurie montuos jau virtuvę visą, galės išpjauti, ar reiks kažkur kitur nešti  g.gif

juk jums jau sake kad reik i senukus vesti doh.gif nemanau kad baldininkai gales ismusti skyle schmoll.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(FedeSperanza @ 2008 09 22, 13:12)
cia tai faktas. net 300 sumokejus uz atvezima is Lenkijos per tarpininkus, jauciu kelis uzsakant IKejiniai gautusi jau pigiau  g.gif o gal dar galima ir susikooperuot su kuo nors, ar pasieskot kur mazesne suma iseina gal...
as tai pasibaisejau apskritai apie visa furnitura Lietuvoj - vien uz Bliumus ir kitus stalciu mechanizmus kiek plesia pinigeliu , o Ikejoj jie standartiskai eina prie visu stalciu, ir palygint su Lietuvos kainom, tai net suabejoji, kaip tas pats daiktas gali tai skirtingai kainuot.


Man keista, kodėl rašot, kad atvežimas 300? Jei kokius stambius baldus vešit, tai gal ir tiek kainuos, bet furnitūra... Aš prieš gerą savaitę už lovos atvežimą iš Varšuvos IKEA sumokėjau 70 Lt. Nemanau, kad lėkščių laikiklių atvežimas kainuotų daugiau.
Atsakyti
QUOTE(ringa @ 2008 09 23, 12:20)
Man keista, kodėl rašot, kad atvežimas 300? Jei kokius stambius baldus vešit, tai gal ir tiek kainuos, bet furnitūra... Aš prieš gerą savaitę už lovos atvežimą iš Varšuvos IKEA sumokėjau 70 Lt. Nemanau, kad lėkščių laikiklių atvežimas kainuotų daugiau.



na as radau tik tokius. todel ir sakau, kad reiktu dar paieskoti, gal ir kitu variantu yra. o kokiu naudojotes vezeju, jei ne paslaptis ? cia Vilniuje? parasyk i AZ gal, kad nepagalvotu, kad reklama....
Atsakyti
http://images39.fotk...splanas1-vi.jpg

ivertinkit mano projektuka, tiesa neuzbaigta nes esu zalia prijektavime, ar nevisai tas varinatas, bet panasus ko noriu, truktsa vynui lentyneluiu ir siaip dar kazko. stoves rastiniame name
Atsakyti
ar gali būti zemiau plyteles prie stalvirsiaus, ar turi buti jos lygiai su stalvirsium? Meistrai sako, kad gaila pjaustyti 10 cm kur lieka po stalvirsium jau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Maja*: 23 rugsėjo 2008 - 16:05
QUOTE(*Maja* @ 2008 09 22, 23:03)
4u.gif  labai dėkui už patarimus, tikrai paskaičuus ir kitose temose skyle bandysim kriauklėj daryti. Tikiuosi pavyks, kažin ar baldininkai kurie montuos jau virtuvę visą, galės išpjauti, ar reiks kažkur kitur nešti  g.gif


QUOTE(dute_a @ 2008 09 23, 00:49)
juk jums jau sake kad reik i senukus vesti doh.gif nemanau kad baldininkai gales ismusti skyle schmoll.gif  4u.gif


Na manau reiktu pasitarti su firma gaminsiancia baldus, nes mum ir skyle padare, ir imontavo maisytuva butent baldininkai kurie montavo virtuve.
Atsakyti
QUOTE(mesyte @ 2008 09 23, 16:45)
http://images39.fotk...splanas1-vi.jpg

ivertinkit mano projektuka, tiesa neuzbaigta nes esu zalia prijektavime, ar nevisai tas varinatas, bet panasus ko  noriu, truktsa vynui lentyneluiu ir siaip dar kazko. stoves rastiniame name


arba sis http://images40.fotk...bespalvu-vi.jpg
tik nesugebu pakeist kazkaip vel ruda sokoladine spalva kazkaip isaugo sitaip , bet sis gal geresnis variantas? prie sienos yra 3,60 galiu issikist 1metra. Tai taip ir yra. Kazi ar sutilpsiu, vienas darbastalis 1m kitas 80cm(prie saldytuvo) kaip mergytes galvojat
Atsakyti
QUOTE(mesyte @ 2008 09 23, 17:55)
arba sis http://images40.fotk...bespalvu-vi.jpg
tik nesugebu pakeist kazkaip vel ruda sokoladine spalva kazkaip isaugo sitaip , bet sis gal geresnis variantas? prie sienos yra 3,60 galiu issikist 1metra. Tai taip ir yra. Kazi ar sutilpsiu, vienas darbastalis 1m kitas 80cm(prie saldytuvo) kaip mergytes galvojat


pirmas pastebejimas, visos rankenos skirtingame lygije apacioj, graziau jeigu suvenodinsi.
Vina laikyti prie virykles mepatartina, tai ir nedaryk tu lentineliu. Prie mikrobanges ta spintele su maziuku stikliuku atrodo nelabai. g.gif Ir velgi pakabinamos spinteles visos skirtingos.
o siap daug vietos, gali zaisti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(jblmami @ 2008 09 22, 21:26)
As turiu stalciu siuksliu 4 kibiram. Man tai super, nes mes turim siuksles skirstyti. ax.gif

Tas stalčius turėtų būti aukštas g.gif Nesunkiai išsitrukia?

Gal foto būtų galima?
Atsakyti