Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

Labai patiko stalcius, o tai pirkti vaziavot i Pl to mechanizmo, niekur Lt nera? as tai galvoju, kai cia dabar meistrui reiks paaiskinti kad tokio noriu, nors gal "somadelna" imanoma sumastyt? :)ziuresim smile.gif bet jei yra Lt gal galetum parasyt, jei nepaslaptis . Aciu
Atsakyti
QUOTE(issigandusi @ 2008 09 22, 12:01)
Labai patiko stalcius, o tai pirkti vaziavot i Pl to mechanizmo, niekur Lt nera? as tai galvoju, kai cia dabar meistrui reiks paaiskinti kad tokio noriu, nors gal "somadelna" imanoma sumastyt? :)ziuresim smile.gif bet jei yra Lt gal galetum parasyt, jei nepaslaptis . Aciu



radau Furnitano kataloge - LĖKŠČIŲ LAIKIKLIS „ORGALINE“
http://www.furnitana...df/orgaline.pdf
Atsakyti
QUOTE(issigandusi @ 2008 09 22, 12:01)
Labai patiko stalcius, o tai pirkti vaziavot i Pl to mechanizmo, niekur Lt nera? as tai galvoju, kai cia dabar meistrui reiks paaiskinti kad tokio noriu, nors gal "somadelna" imanoma sumastyt? :)ziuresim smile.gif bet jei yra Lt gal galetum parasyt, jei nepaslaptis . Aciu

nu netingek pora puslapiu atgal paskaityti, gi pries pora dienu apie tai diskutavo, negi dabar del taves viska is naujo kartoti reiks doh.gif
Atsakyti
Mes Vokietijoj pirkom. Ir tas laikiklis kainuoja,jei gerai pamenu, didesnis netoli 5eur. O tame int. puslapyje tai tikri plesikai. O jei vyras arba pati isradingi, tai tikrai nera nieko sudetinga. Medzio gabalas ir du gelzgaliai.
Ideja supratai. Gal ka sugalvosi ir pritaikyti. Sekmes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jblmami: 22 rugsėjo 2008 - 11:18
QUOTE(jblmami @ 2008 09 22, 11:25)
Cia mano virtuve. Tokie stalciai super patogu wub.gif .

Super tavo virtuvė thumbup.gif O vat tokioj LT net paprasto šūdniekiuko nėra lotuliukas.gif O tokių padėkliukų į stalčius tai radau, guminiai jie, geras dalykas thumbup.gif


QUOTE(Irongė @ 2008 09 22, 12:09)
radau Furnitano kataloge - LĖKŠČIŲ LAIKIKLIS „ORGALINE“
http://www.furnitana...df/orgaline.pdf

Jo, buvau radusi šitą irgi, ale iš pačio paprasčiausio mechanizmo prisigalvoja visokių pribumbasų ir užkelia kainą doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Letticija @ 2008 09 22, 13:04)
Super tavo virtuvė thumbup.gif O vat tokioj LT net paprasto šūdniekiuko nėra lotuliukas.gif O tokių padėkliukų į stalčius tai radau, guminiai jie, geras dalykas thumbup.gif
Jo, buvau radusi šitą irgi, ale iš pačio paprasčiausio mechanizmo prisigalvoja visokių pribumbasų ir užkelia kainą doh.gif


cia tai faktas. net 300 sumokejus uz atvezima is Lenkijos per tarpininkus, jauciu kelis uzsakant IKejiniai gautusi jau pigiau g.gif o gal dar galima ir susikooperuot su kuo nors, ar pasieskot kur mazesne suma iseina gal...
as tai pasibaisejau apskritai apie visa furnitura Lietuvoj - vien uz Bliumus ir kitus stalciu mechanizmus kiek plesia pinigeliu , o Ikejoj jie standartiskai eina prie visu stalciu, ir palygint su Lietuvos kainom, tai net suabejoji, kaip tas pats daiktas gali tai skirtingai kainuot.
Atsakyti
QUOTE(Irongė @ 2008 09 22, 13:12)
cia tai faktas. net 300 sumokejus uz atvezima is Lenkijos per tarpininkus, jauciu kelis uzsakant IKejiniai gautusi jau pigiau  g.gif o gal dar galima ir susikooperuot su kuo nors, ar pasieskot kur mazesne suma iseina gal...
as tai pasibaisejau apskritai apie visa furnitura Lietuvoj - vien uz Bliumus ir kitus stalciu mechanizmus kiek plesia pinigeliu , o Ikejoj jie standartiskai eina prie visu stalciu, ir palygint su Lietuvos kainom, tai net suabejoji, kaip tas pats daiktas gali tai skirtingai kainuot.

tai LT ant visko kainos užkeltos siaubingai: ar tai drabužiai, žaislai, aparatūra, buitinė technika, va ir furnitūra.. doh.gif O kokybė kartais labai verčia abejoti. Žiūrim, ką turim biggrin.gif

O gal turi supratimą, kur ieškot tų tarpininkų? Ir kaip paaiškinti, ko man reikia, kai net kataloguose nėra doh.gif Iš nuotraukų? biggrin.gif
Atsakyti
Aš ir jau laukiu kol virtuvę sutvarkys, nes jau baldai padaryti thumbup.gif Tik dabar tokį galvos skausma turiu. Nusipirkom kriaukle va tokia
user posted image
paziuriu, kad pas ja nera skyles maisytuvui istatyti unsure.gif tai kaip dabar daryti, ar meistrai ja ispjaus ar stalvirsyje pjaus skyle. Jos ismatavimai yra 77x50, o pacio stalvirsio kazkur 60 cm eina/ bet vistiek turi krastelis likti is abieju pusiu.... nezinau ar tilps stalvirsyje kranas verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Maja*: 22 rugsėjo 2008 - 16:24
Sakykit, kaip jūs darote su šiukšlių vieta virtuvinėje spintelėje? Ar tik kibirą statote, o gal tvirtinate spec talpą prie durelių? Esu matęs netgi kelių skyrių šiukšliadėžes šiukšlių rūšiavimui.
Atsakyti
QUOTE(zvejys @ 2008 09 22, 17:42)
Sakykit, kaip jūs darote su šiukšlių vieta virtuvinėje spintelėje? Ar tik kibirą statote, o gal tvirtinate spec talpą prie durelių? Esu matęs netgi kelių skyrių šiukšliadėžes šiukšlių rūšiavimui.


na, jei yra konteineriai siuksliu rusiavimui, man tai labiapatogu keliu skyriu... bet pas mus nera, vis tiek naudoju viena bendroms siukslems, kita popieriui (deginimui), trecia - smulkmenoms susidet, kad kriaukle nebutu apkrauta.
man tai kelios siuksliadezes thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*Maja* @ 2008 09 22, 16:24)
Aš ir jau laukiu kol virtuvę sutvarkys, nes jau baldai padaryti  thumbup.gif  Tik dabar tokį galvos skausma turiu. Nusipirkom kriaukle va tokia
user posted image
paziuriu, kad pas ja nera skyles maisytuvui istatyti  unsure.gif  tai kaip dabar daryti, ar meistrai ja ispjaus ar stalvirsyje pjaus skyle. Jos ismatavimai yra 77x50, o pacio stalvirsio kazkur 60 cm eina/ bet vistiek turi krastelis likti is abieju pusiu....  nezinau ar tilps stalvirsyje kranas  verysad.gif


mes senukuose issikalem skyle kriaukleje.
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2008 09 22, 19:39)
mes senukuose issikalem skyle kriaukleje.

kazin, o dabar galima g.gif ir kur kreiptis, kuriam skyriuje? unsure.gif
Atsakyti