Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(emrata @ 2008 09 19, 08:36)
ot velnias, vadinasi nepamaciau smile.gif ar nesunku butu imesti kokia nors nuoroda kur galeciau pamatyti jusu grozybes?  ax.gif arba gal prisimenat kurioj virtuviu temoj yra

Naujai nufotkinsiu ir įsidėsiu į albumą,tuomet galėsite pamatyti,nes ir plytelių neklijavome,o skydą dėjome blush2.gif meistras gumą tempė tempė ir taip gavosi doh.gif

QUOTE(Ramunėlė* @ 2008 09 20, 09:26)
mergaitės pasakykit,gal kas turit įmonatvę tokį kampą kriauklėe.kaip ten atsidaro ta kampinė spintelė..ar patogu būtų išimti,giliai viduje sudėtus daiktus?

Bent jau man tai patogu,nes ten laikau retai naudojamus dalykus.

QUOTE(cheery @ 2008 09 20, 17:47)
tai aš giliai tokioj dėžėj laikiau bulves, morkas ir pan. smile.gif o už jos dar tilpo sudėti visokius stiklainius ir butelius, kurie labai retai iš ten traukiami ax.gif o tik atidarius dureles buvo šiukšlių dėžė smile.gif ir naudotis tokia spintele man buvo visai patogu bigsmile.gif

Visiškai pritariu Jums drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Kokere @ 2008 09 20, 18:54)

Radau tik iš principo panašų daiktą: kataloge pasirinkti Stalčių sistemos/Įdėklai virtuvinimas įrankiams/„Blum“ „Orgaline“ įdėklai virtuviniams įrankiams/Furnitūros aprašymas
Bet ne tai, ko ieškau g.gif Iki Ikejos tai tikrai nenuvažiuosiu smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Letticija @ 2008 09 20, 18:50)
Radau tik iš principo panašų daiktą: kataloge pasirinkti Stalčių sistemos/Įdėklai virtuvinimas įrankiams/„Blum“ „Orgaline“ įdėklai virtuviniams įrankiams/Furnitūros aprašymas
Bet ne tai, ko ieškau g.gif Iki Ikejos tai tikrai nenuvažiuosiu smile.gif

hettich'as tikrai turi pribumbasa i stalciu. i stalciu isideda medinis dugnas su skylutem, nusiperki kiek nori pagaliuku ir tuos pagaliukus gali sukisti ir kurias nori skylutes, taip atribodama vieta lekstems. tik kad tas malonumas 90 cm stalciui, dar be pagaliuku, kainuoja virs 300 lt.
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2008 09 20, 20:06)
hettich'as tikrai turi pribumbasa i stalciu. i stalciu isideda medinis dugnas su skylutem, nusiperki kiek nori pagaliuku ir tuos pagaliukus gali sukisti ir kurias nori skylutes, taip atribodama vieta lekstems. tik kad tas malonumas 90 cm stalciui, dar be pagaliuku, kainuoja virs 300 lt.

Ačiū! Tikrai, radau, nu ten žinoma, mandresnis mechanizmas, ale manau verta nepagailėti pinigėlių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dute_a @ 2008 09 20, 15:49)
na bet po kriaukle kazin ar toki idesi g.gif nebent tik viena lentyna, nes dvi tai tikrai netilps schmoll.gif o bent mano atveju tai nebus kur siuksliu dezes deti doh.gif


Virsutine priekinio vagonelio lentyna gali nutimti. Pas mane po kriaukle turejo buti sliuksliadeze, bet del maisto atlieku smulkintuvo, ji netilpo, tai mes siuksliu deze dejom butent kampe, - nuo to isvaziuojamo mechanizmo vyras nueme virsutine lentynele, ir ten idejo siusliu deze. Labai patogu , beje smile.gif


QUOTE(Irongė @ 2008 09 20, 17:58)
Lietuvoj negaliu patarti, kur yra, mes pirkom Lenkijoj, Ikejoj, bet patogu tai  thumbup.gif
cia panasu 80-90 stalciau plotis pavaizduotas,
pas mus 60 cm, 3 stovai visu dydziu lekstem, o ketvirtas irgi tilptu, bet ten dedam ivairius dubenelius, tai ir be stovo gerai.


Pas mane irgi is IKEA pirkti siti deklai, sutalpinau i 60 cm net 4: 3 didelems lekstems, ir 1 - mazesnems thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2008 09 18, 21:36)
ir jau minusas kai nera virsutiniu spinteliu... neturiu kur suslepti saldainiu, kukuruzu ir pan dalyku... tos pacios virsutines spinteles nelabai pasiekiu, o is stalciu tai mazoji mygom istraukia ir po visus namus isbarsto... tas pats ir su arbata, kava, cukrum, makaronais ir t.t....

bet bendraz vaizdas grazus. erdvu labai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Macarena @ 2008 09 20, 22:55)
Pas mane irgi is IKEA pirkti siti deklai, sutalpinau i 60 cm net 4: 3 didelems lekstems, ir 1 - mazesnems  thumbup.gif

Klausykit, padėkit man tame psl rasti šituos laikiklius, nieko neponymaju doh.gif http://www.ikea.com/pl/pl/
Atsakyti
QUOTE(Letticija @ 2008 09 21, 16:44)
Klausykit, padėkit man tame psl rasti šituos laikiklius, nieko neponymaju doh.gif http://www.ikea.com/pl/pl/


niu aš apakus, nes neradau nei pl, nei ru, nei uk puslapiuose, nors neseniai buvom, ir tikrai matem pardavime g.gif
Atsakyti
QUOTE(Irongė @ 2008 09 21, 18:02)
niu aš apakus, nes neradau nei pl, nei ru, nei uk puslapiuose, nors neseniai buvom, ir tikrai matem pardavime  g.gif

man atrodo ir iki to, tu laikikliu www nebuvo... nors parduotuves ir budavo.
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2008 09 21, 19:05)
man atrodo ir iki to, tu laikikliu www nebuvo... nors parduotuves ir budavo.



g.gif niu negaliu prisiekti, bet kai as rinkaus viska, man atrodo dar buvo.
dabar ziuriu tik Rationell serijos paveiksliuke pavaizduota, o kai atsidarai, nebebera. bet kaip pamenu, tikrai pigus dalykas.

o beje as pati jau abejoju, ar dar karta vaziuosim iki Lenkijos, jei tingesim - tai uzsisakinesim per vezejus, daug kas dabar veza i Lietuva, kiek zinau. jei didesnis kiekis, tai apsimoka.
Atsakyti
QUOTE(Irongė @ 2008 09 21, 18:16)
g.gif niu negaliu prisiekti, bet kai as rinkaus viska, man atrodo dar buvo.
dabar ziuriu tik Rationell serijos paveiksliuke pavaizduota, o kai atsidarai, nebebera.  bet kaip pamenu, tikrai pigus dalykas.

o beje as pati jau abejoju, ar dar karta vaziuosim iki Lenkijos, jei tingesim - tai uzsisakinesim per vezejus, daug kas dabar veza i Lietuva, kiek zinau. jei didesnis kiekis, tai apsimoka.

man atrodo 29 ir 39 zlotai... kad kazkuris kainavo 39,99 zlotus tai tikrai. bet dabar jau nepamenu ar tas mazesnis ar didesnis.
Atsakyti
QUOTE(Irongė @ 2008 09 21, 19:16)
g.gif niu negaliu prisiekti, bet kai as rinkaus viska, man atrodo dar buvo.
dabar ziuriu tik Rationell serijos paveiksliuke pavaizduota, o kai atsidarai, nebebera.  bet kaip pamenu, tikrai pigus dalykas.

o beje as pati jau abejoju, ar dar karta vaziuosim iki Lenkijos, jei tingesim - tai uzsisakinesim per vezejus, daug kas dabar veza i Lietuva, kiek zinau. jei didesnis kiekis, tai apsimoka.


jei didesnis kiekis apsimoka patiem vaziuoti ar apsimoka uzsakineti pas vezejus?
Atsakyti