Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(Ramunėlė* @ 2008 09 20, 09:26)
mergaitės pasakykit,gal kas turit įmonatvę tokį kampą kriauklėe.kaip ten atsidaro ta kampinė spintelė..ar patogu būtų išimti,giliai viduje sudėtus daiktus?

user posted image


pas mane toks kampas doh.gif tikrai nepatogu schmoll.gif bet kad niekaip kitaip neisejo mums padaryti doh.gif tik vat galvoju kaip butu galima ispresti ta kampa kad butu bent siek tiek patogiau, bet nesugalvoju unsure.gif
Atsakyti
dute a -dėkui už savo patirtį...jei gali mestelk nuotraukikę...savo virtuvinio.... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunėlė* @ 2008 09 20, 09:26)
mergaitės pasakykit,gal kas turit įmonatvę tokį kampą kriauklėe.kaip ten atsidaro ta kampinė spintelė..ar patogu būtų išimti,giliai viduje sudėtus daiktus?

arba va toks kampas po kriaukle...kaip jis ten darinėjasi???? g.gif



Pas mane virtuveje yra net dvi kampines spinteles. Jose dejau toki isvaizuojanti mechanizma, kuriuo labai patogu naudotis ir puikiai issinaudoja visa spinteles erdve 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Macarena @ 2008 09 20, 13:04)
Pas mane virtuveje yra net dvi kampines spinteles. Jose dejau toki isvaizuojanti mechanizma, kuriuo labai patogu naudotis ir puikiai issinaudoja visa spinteles erdve  4u.gif

na bet po kriaukle kazin ar toki idesi g.gif nebent tik viena lentyna, nes dvi tai tikrai netilps schmoll.gif o bent mano atveju tai nebus kur siuksliu dezes deti doh.gif
Atsakyti
Merginos, padėkite, kur Vilniuje galima rasti šiuos mechanizmus indams susidėti? Gal atsilieps ta, kieno čia virtuvytė? smile.gif Kokio pločio tie stalčiai turėtų būti, kad tiek visko tilptų? g.gif Kažin, ar patogu kai viskas taip stalčiuose sudėta? Mano virtuvė bus labai mažytė, tai ieškau sprendimo, kaip sutaupyti vietos ir kad būtų tvarkinga viskas smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(dute_a @ 2008 09 20, 15:49)
na bet po kriaukle kazin ar toki idesi g.gif nebent tik viena lentyna, nes dvi tai tikrai netilps schmoll.gif o bent mano atveju tai nebus kur siuksliu dezes deti doh.gif


pas mus ankstenėj virtuvėj tokia spintutė buvo smile.gif tai aš giliai tokioj dėžėj laikiau bulves, morkas ir pan. smile.gif o už jos dar tilpo sudėti visokius stiklainius ir butelius, kurie labai retai iš ten traukiami ax.gif o tik atidarius dureles buvo šiukšlių dėžė smile.gif ir naudotis tokia spintele man buvo visai patogu bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutes,noreciau jusu paklausti,kur patartumet Vilniui kreiptis del virtuves baldu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Letticija @ 2008 09 20, 17:46)
Merginos, padėkite, kur Vilniuje galima rasti šiuos mechanizmus indams susidėti? Gal atsilieps ta, kieno čia virtuvytė? smile.gif Kokio pločio tie stalčiai turėtų būti, kad tiek visko tilptų? g.gif Kažin, ar patogu kai viskas taip stalčiuose sudėta? Mano virtuvė bus labai mažytė, tai ieškau sprendimo, kaip sutaupyti vietos ir kad būtų tvarkinga viskas smile.gif
user posted image



Lietuvoj negaliu patarti, kur yra, mes pirkom Lenkijoj, Ikejoj, bet patogu tai thumbup.gif
cia panasu 80-90 stalciau plotis pavaizduotas,
pas mus 60 cm, 3 stovai visu dydziu lekstem, o ketvirtas irgi tilptu, bet ten dedam ivairius dubenelius, tai ir be stovo gerai.
Atsakyti
QUOTE(Letticija @ 2008 09 20, 17:46)
Merginos, padėkite, kur Vilniuje galima rasti šiuos mechanizmus indams susidėti? Gal atsilieps ta, kieno čia virtuvytė? smile.gif Kokio pločio tie stalčiai turėtų būti, kad tiek visko tilptų? g.gif Kažin, ar patogu kai viskas taip stalčiuose sudėta? Mano virtuvė bus labai mažytė, tai ieškau sprendimo, kaip sutaupyti vietos ir kad būtų tvarkinga viskas smile.gif
user posted image

Funitane pabandyk paieskot
Atsakyti
QUOTE(Irongė @ 2008 09 20, 17:58)
Lietuvoj negaliu patarti, kur yra, mes pirkom Lenkijoj, Ikejoj, bet patogu tai  thumbup.gif
cia panasu 80-90 stalciau plotis pavaizduotas,



QUOTE(Kokere @ 2008 09 20, 18:19)
Funitane pabandyk paieskot

Dėkuj, bandysiu ieškot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Letticija @ 2008 09 20, 16:46)
Merginos, padėkite, kur Vilniuje galima rasti šiuos mechanizmus indams susidėti? Gal atsilieps ta, kieno čia virtuvytė? smile.gif Kokio pločio tie stalčiai turėtų būti, kad tiek visko tilptų? g.gif Kažin, ar patogu kai viskas taip stalčiuose sudėta? Mano virtuvė bus labai mažytė, tai ieškau sprendimo, kaip sutaupyti vietos ir kad būtų tvarkinga viskas smile.gif

pas mane 90 cm, tai panasiai stalcius atrodo. o tokiu ikeoj yra pirkti, tik kad ta ikea toli...

QUOTE(Kokere @ 2008 09 20, 17:19)
Funitane pabandyk paieskot

ir jei rasi, duok viesai zinoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Letticija @ 2008 09 20, 18:48)
Dėkuj, bandysiu ieškot 4u.gif

http://www.furnitana...ogas/index.html
Atsakyti