Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(emrata @ 2008 09 18, 08:42)
dziugu, kad nenuvyle jusu smile.gif beje nepamenu ar buvot parodziusi savo virtuve ar ne  ax.gif

Taip jau senokai buvau įdėjusi blush2.gif

QUOTE(MAMICY @ 2008 09 18, 21:36)

Jau tokio dydžio ir aš norėčiau,bet į tokią sumą tikrai netilpčiau niekaip schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaliteja @ 2008 09 18, 22:25)
Taip jau senokai buvau įdėjusi  blush2.gif
Jau tokio dydžio ir aš norėčiau,bet į tokią sumą tikrai netilpčiau niekaip  schmoll.gif

rolleyes.gif reik sugebeti... jauciu jei buciau i koki "alanta" kreipusis, tai irgi buciau netilpus...
Atsakyti
QUOTE(Kaliteja @ 2008 09 18, 21:25)
Taip jau senokai buvau įdėjusi  blush2.gif


ot velnias, vadinasi nepamaciau smile.gif ar nesunku butu imesti kokia nors nuoroda kur galeciau pamatyti jusu grozybes? ax.gif arba gal prisimenat kurioj virtuviu temoj yra
Atsakyti
mamicy mano virtuvės išplanavimas panašus, tik pas mane indų džiovyklė viršutinėje kampinėje spintelėje, na kur pas tave gatrraukis, man baisiai nepatogu, nes nepasiekiu doh.gif sakyk, o kur pas tave? ar tokio dalyko iš viso nedarei?
Atsakyti
QUOTE(paryziete @ 2008 09 19, 08:18)
mamicy mano virtuvės išplanavimas panašus, tik pas mane indų džiovyklė viršutinėje kampinėje spintelėje, na kur pas tave gatrraukis, man baisiai nepatogu, nes nepasiekiu  doh.gif  sakyk, o kur pas tave? ar tokio dalyko iš viso nedarei?

ner pas mane. as stengiuosi viska plauti indaplovej, o ka rankom isplaunu tai pasluostau ir i stalciu. arba leidziu nusivarveti ir tada i stalciu.

is dalies mes kaitlente ir dejom i kampa, kad nebereiktu sukti galvos del kampiniu spinteliu. nes koki stebuklinga mechanizma ten besudetum, vistiek tos kampines spinteles nieko gero...
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2008 09 19, 09:48)
ner pas mane. as stengiuosi viska plauti indaplovej, o ka rankom isplaunu tai pasluostau ir i stalciu. arba leidziu nusivarveti ir tada i stalciu.

is dalies mes kaitlente ir dejom i kampa, kad  nebereiktu sukti galvos del kampiniu spinteliu. nes koki stebuklinga mechanizma ten besudetum, vistiek tos kampines spinteles nieko gero...

labai grazu ir praktiska, o kas gamino?
Atsakyti
QUOTE(braske150 @ 2008 09 19, 09:14)
labai grazu ir praktiska, o kas gamino?

gintas biggrin.gif
Atsakyti
laba diena 4u.gif

MAMICY gražu wub.gif wub.gif 4u.gif

maniškę virtuvę vakar pradėjo montuoti vakare, šiandien vakare pabaigs thumbup.gif jau laiminga tai kaip livaras, pagaliau thumbup.gif , tik va rankenėles reikia važiuoti dabar nusipirkti, ale tai arba kaina nesveika, arba nėra į ką žiūrėti doh.gif
Atsakyti
bigsmile.gif Aha, virtuvyte Mamicy ir man labai patiko thumbup.gif Subtili, erdvi, nu liuks drinks_cheers.gif

Maniske kita savaite bus pilnai baigta, jau laaaukiu tai be galo be krasto rolleyes.gif
Papildyta:
Ewute, lauksim nuotraukeliu ax.gif
Atsakyti
pas mus tai bėda su vamzdziais doh.gif pastoviai pasileidzia tai kriauklė, tai šiaip vamzdis praleidžia, tai visas virtuvės komplektas tuoj išsiskės doh.gif unsure.gif
Atsakyti
Mamicy, laaabai graži virtuvė thumbup.gif
Atsakyti
mergaitės pasakykit,gal kas turit įmonatvę tokį kampą kriauklėe.kaip ten atsidaro ta kampinė spintelė..ar patogu būtų išimti,giliai viduje sudėtus daiktus?

user posted image
Papildyta:
arba va toks kampas po kriaukle...kaip jis ten darinėjasi???? g.gif


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramunėlė*: 20 rugsėjo 2008 - 08:27